Навісні оборотні плуги

Лінійку оборотних плугів KUHN MASTER ви можете купити у наших дилерів, ми пропонуємо широкий вибір варіантів корпусів (від 2 до 7) для підвищення ефективності роботи та зменшення ущільнення ґрунту. Пристосовані до будь-яких ґрунтів і робочих умов, ці плуги KUHN дають змогу підвищити продуктивність роботи та комфорт оператора; для гарантування максимальної продуктивності у них застосовуються прості регулювання. Інтегровані системи захисту KUHN пристосовані до ґрунтових умов, запобігаючи надмірному зношуванню.

MASTER 103

KUHN пропонує вам надійний та економічний плуг у версіях від двох до п’яти корпусів, призначений для агрегатування з тракторами малої та середньої потужності.

MASTER 123

Експерт в галузі оранки, компанія KUHN розробила лінійку MASTER 123 від 3 до 6 корпусів, для агрегатування з тракторами середньої потужності.

MASTER 153

Експерт в галузі оранки, компанія KUHN розробила лінійку MASTER 153 від 4 до 6 корпусів, щоб задовольнити потреби аграріїв і підрядників.

MASTER 183

Навісні оборотні плуги MASTER 183, доступні у версіях з 5, 6 і 7 корпусами, підходять для інтенсивного використання аграріями та підрядниками з тракторами потужністю до 385 к. с.

MASTER L

MASTER L, що посідає місце у модельному ряді між MASTER 153 і 183, призначений для інтенсивного використання у господарствах середніх розмірів.

Начіпні плуги KUHN - це ефективні і надійні засоби для обробки грунту, які допомагають покращити якість ґрунту для збільшення урожайності. Принцип роботи плуга полягає в тому, щоб перевернути пласти грунту, загорнувши рослинні рештки для їх розкладання (перегнивання) на недосяжну для передпосівних агрегатів глибину. Це дозволяє покращити структуру ґрунту, збагативши його поживними речовинами, мінералами та киснем.

Один з головних плюсів начіпних плугів KUHN - це простота підключення до трактора. Вони мають універсальні кріплення, що дозволяє підключити їх до будь-якої моделі трактора. Крім того, керування начіпними плугими KUHN є дуже зручним і простим, що дозволяє зменшити витрати часу та зусиль при його експлуатації.

Для досягнення оптимального результату при використанні начіпних плугів KUHN, слід дотримуватися кількох рекомендацій. По-перше, слід визначити оптимальну глибину оранки для вашого типу грунту. По-друге, необхідно налаштувати плуг правильно. По-третє, слід дотримуватися правильної швидкості та глибини. Каталог плугів KUHN містить різноманітні моделі з різними характеристиками, що дозволяє знайти оптимальний варіант для кожного типу грунту.

Загальні рекомендації щодо використання начіпних плугів KUHN для досягнення оптимального результату при обробці грунту:

  • Виберіть правильний тип начіпного плуга KUHN в залежності від типу та стану грунту, який необхідно обробити.
  • Загрегатуйте плуг з трактором, відповідно до інструкції, що є невід'ємною складової його комплектності.
  • Визначте потрібну глибину оранки, та налаштуйте всі робочі елементи на відповідні параметри.
  • Регулярно перевіряйте стан плуга та вчасно замінюйте зношені частини.
  • Забезпечте належне зберігання плуга після закінчення роботи та в міжсезонний період.
Dealer finder map Ukraine