Навісні оборотні плуги

Лінійку оборотних плугів KUHN MASTER ви можете купити у наших дилерів, ми пропонуємо широкий вибір варіантів корпусів (від 2 до 7) для підвищення ефективності роботи та зменшення ущільнення ґрунту. Пристосовані до будь-яких ґрунтів і робочих умов, ці плуги KUHN дають змогу підвищити продуктивність роботи та комфорт оператора; для гарантування максимальної продуктивності у них застосовуються прості регулювання. Інтегровані системи захисту KUHN пристосовані до ґрунтових умов, запобігаючи надмірному зношуванню.

MASTER 103

KUHN пропонує вам надійний та економічний плуг у версіях від двох до п’яти корпусів, призначений для агрегатування з тракторами малої та середньої потужності.

MASTER 123

Експерт в галузі оранки, компанія KUHN розробила лінійку MASTER 123 від 3 до 6 корпусів, для агрегатування з тракторами середньої потужності.

MASTER 153

Експерт в галузі оранки, компанія KUHN розробила лінійку MASTER 153 від 4 до 6 корпусів, щоб задовольнити потреби аграріїв і підрядників.

MASTER 183

Навісні оборотні плуги MASTER 183, доступні у версіях з 5, 6 і 7 корпусами, підходять для інтенсивного використання аграріями та підрядниками з тракторами потужністю до 385 к. с.

MASTER L

MASTER L, що посідає місце у модельному ряді між MASTER 153 і 183, призначений для інтенсивного використання у господарствах середніх розмірів.

Dealer finder map Ukraine