Навісні плуги MASTER 153

Лінійка KUHN MASTER 153: еталон оранки

Найкраще поєднання адаптивності, надійності та комфорту використання

Експерт в галузі оранки, компанія KUHN розробила лінійку MASTER 153 від 4 до 6 корпусів, щоб задовольнити потреби аграріїв і підрядників.

Знайдіть найближчого дилера

Плуги KUHN MASTER 153 оптимальні по ціні та оцінюються аграріями в усьому світі як еталонні навісні плуги.
Унікальна конструкція плугів MASTER забезпечує винятковий рівень продуктивності для досягнення високої врожайності та оптимізації фінансових результатів. Серед інших плугів на ринку їх вирізняє: простота використання та легкість регулювання для підвищення продуктивності і комфорту; надійність у поєднанні з міцністю конструкції та численними ексклюзивами від KUHN; якість роботи з повним загортанням пожнивних решток і бур'янів.
Завдяки оригінальним кованим деталям KUHN ви розширюєте межі можливостей використання вашого плуга та забезпечуєте точність роботи без втрат у продуктивності.
Репутація, знання та досвід KUHN у світі оранки гарантує, що вартість вашого плуга у разі перепродажу буде вищою, ніж у плугів інших виробників. Купуйте плуг KUHN MASTER 153 у наших дилерів в Україні.
Лінійка KUHN MASTER 153: еталон оранки

Ваші переваги

Плуг, що відповідає усім вашим вимогам

MASTER-153_Ploughing_know-how.jpg

Принципи оранки KUHN

Навісні плуги KUHN MASTER 153 мають спільну мету: допомогти вам швидко отримати віддачу від ваших інвестицій.
MASTER 153 з гряділем 150 х 150 мм призначений для інтенсивнішого використання та складніших умов роботи, ніж MASTER 123. З MASTER 153 ви зможете використовувати трактори потужністю до 270 к. с. Ця лінійка доступна у версіях від 4 до 6 корпусів, MULTI-MASTER та VARI-MASTER, із захистом розривним болтом Safe-T або гідравлічним захистом Hydro-Safe.
Тисячі користувачів вже обрали навісний оборотний плуг MASTER 153 за його надійність, зручність у використанні та якість роботи. KUHN займається розробкою та виробництвом плугів вже понад століття. Ці ноу-хау та досвід підвищать прибутковість ваших інвестицій завдяки вищій вартості перепродажу, ніж у плугів конкурентів.

Два варіанти відстаней між корпусами

Важливо вибрати свій плуг відповідно до робочих умов – зокрема, до системи вирощування культур, якої ви дотримуєтеся. З метою кращого пристосування до ваших робочих умов можна вибирати різні відстані між корпусами. Для цього слід врахувати такі параметри:
 • великим чи малим є обсяг решток
 • чи прибирається солома з поля
 • якою є попередня обробка рослинного покриву.
На навісних плугах MASTER 153 доступно 2 відстані між корпусами:
 • 4 і 5 борозен – 102 см: ця відстань рекомендується для знищення живого рослинного покриву або для загортання ложа попередньо подрібнених решток. У цій конфігурації потік ґрунту легко циркулює між двома корпусами при збереженні оптимального положення передплужників. Витримується висока якість оранки, незважаючи на значний обсяг решток.
 • 5 і 6 борозен – 96 см: Це найкращий компроміс для максимізації пропускної здатності за присутності значного обсягу решток при збереженні робочого комфорту з маневреним плугом.
Різні варіанти відстані між корпусами дають змогу пристосовуватися до робочих умов

Дві системи робочої ширини

KUHN пропонує дві системи ширини різання: множинну або змінну.
 • Плуги MULTI-MASTER 153 дають можливість роботи на різній ширині: 35, 40 і 45 см (14, 16 або 18 дюймів). Зміна ширини здійснюється шляхом механічного регулювання – просто шляхом зміни болтів на тягах.
  Множинна ширина ідеально підходить для аграріїв, що працюють у постійних умовах з однорідним ґрунтом, рівномірні ділянки та відносно рівні ділянки з рівномірними обсягами рослинних решток.
  Плуги VARI-MASTER 153 дозволяють миттєво пристосовувати ширину різання до робочих умов. Зміна ширини різання здійснюється за допомогою гідравлічного регулювання з робочого місця оператора. Особливістю навісних плугів KUHN VARI-MASTER 153 є повна інтеграція системи змінної ширини в конструкцію рами для оптимального захисту механізму. Ширина різання може змінюватися від 30 до 50 см (12–20 дюймів) залежно від відстані між корпусами вашого плуга.
Плуги VARI-MASTER 153 ідеально підходять для підрядників та аграріїв, що працюють у мінливих умовах: наявна тягова потужність, нерівна поверхня ґрунту, брак зчеплення, бажаний профіль оранки, обсяг решток, які потрібно загортати, форма поля,
Покажчик змінної ширини забезпечує видимість робочої ширини з кабіни

Два високоефективні пристрої безпеки

Лінійка MASTER може оснащуватися захисними пристроями двох типів: Захисний пристрій на основі розривного болта Safe-T або гідравлічний захисний пристрій неперервної дії NSH.
 • Захисний пристрій на основі розривного болта Safe-T забезпечує розрив болта у разі, якщо зусилля на носку лемеша перевищує 4000 кг, таким чином даючи змогу уникнути надмірно частого навантаження на захисний пристрій. Після багатьох спрацьовувань глибина оранки залишається незмінною: відсутність зношування системи. Захист Safe-T є економічним рішенням для легшого плуга, ніж NSH. Цей тип рекомендується для важких ґрунтів без каміння.
 • Гідравлічна система захисту неперервної дії може адаптуватися до будь-яких умов роботи. Тиск на корпус плуга змінюється залежно від глибини, швидкості та робочої ширини, стану та характеру ґрунту тощо. Тому необхідно мати можливість змінювати тиск спрацьовування без механічного втручання (додавання плоских пружин, натягування пружини тощо), щоб запобігти повторній появі каміння чи надмірним переміщенням плуга піж час роботи. Загальна конструкція систем захисту неперервної дії дає змогу збільшувати
Захист NSH забезпечує найкращі характеристики на ринку

Комфорт та легкість користування

Гідравлічне зміщення доступне як опція для неперервного регулювання з робочого місця оператора.

Комбіноване зміщення/оборот

Більшість регулювань розташовані у середній частині плугів MASTER 153. Ця проста у використанні кінематична система дає вам змогу вибрати ідеальний робочий діапазон для свого трактора. Немає необхідності регулювати кут – тяга адаптується автоматично. Все, що вам потрібно зробити, виїхавши на поле, – це точно налаштувати зміщення, щоб досягти ідеальної якості роботи. Швидке, просте та ефективне – таким є регулювання зміщення на плугах MASTER 153.
Гідравлічне зміщення доступне як опція для неперервного регулювання першого корпусу плуга з робочого місця оператора.
Кілька практичних порад щодо оптимального використання:
 1. Виміряйте відстань між шинами.
 2. Виберіть потрібний діапазон регулювання.
 3. Відрегулюйте зміщення плуга.
Тягова лінія налаштовується автоматично.

Прості і доступні налаштування без інструментів

Налаштування плуга мають визначальне значення для досягнення найвищої якості роботи. Їх необхідно точно коригувати при будь-яких змінах умов роботи. KUHN забезпечує вам ідеальне регулювання плуга завдяки простим, інтуїтивно зрозумілим налаштуванням без інструментів. Простота і точність плугів MASTER 153 дають змогу оптимізувати витрату пального та зношування робочих деталей.
Всього за кілька секунд ви зможете скористатися тонкими і точними налаштуваннями, які забезпечать вам бездоганну якість роботи та зростання продуктивності. Налаштування вертикалі, зміщення чи глибини – усі вони практичні і прості.
Для підвищення комфорту усі налаштування плуга (зміщення, вертикаль, робоча глибина, тиск захисту NSH) можна здійснювати з кабіни за допомогою гідравліки. В неоднорідних робочих умовах оператор може регулювати різні параметри плуга на ходу, не перериваючи оранки.
Регулювання колеса керування не потребує застосування інструментів.

Безліч ноу-хау

Трикутник посилення забезпечує правильний баланс ваги та міцності вашого плуга.

Міцна конструкція

Лінійка MASTER 153 стала популярною серед тисяч користувачів завдяки своїй безкомпромісній надійності. Унікальна конструкція плуга гарантує бездоганну якість оранки для отримання високих врожаїв з одночасним скороченням експлуатаційних витрат.
Від першого до останнього корпусу плуги KUHN MASTER 153 повністю автоматично зварюються із дотриманням суворих високоточних виробничих процесів – для гарантування їх довговічності протягом багатьох років. На найскладніших і найвідповідальніших ділянках застосовуються унікальні конструктивні рішення, як-от кована та загартована з'єднувальна тяга.
Оптимізований трикутник посилення забезпечує дотримання чудового розподілу маси з центром ваги близько до трактора.
Крім того, плуги MASTER 153 відзначаються чистотою конструкції, що зменшує накопичення залишків ґрунту на рамі та полегшує очищення.
Застосування високоякісних матеріалів у поєднанні з простою та ефективною конструкцією є незаперечною гарантією надійності вашого плуга.

Інтегрований у раму зчіпний пристрій, що не потребує обслуговування

100 % інтеграція зчіпного пристрою з рамою плуга MASTER 153 – ексклюзив KUHN! Механізм усієї робочої ширини інтегровано в раму, щоб гарантувати повний захист від зовнішніх негативних впливів (попадання каменів та бруду, вологість, корозія тощо). Це ексклюзивне рішення KUHN забезпечує значно триваліший експлуатаційний термін, ніж звичайні механізми. Також цей механізм не потребує обслуговування, оскільки пальці хромовані, зафіксовані та мають втулки, щоб виключити будь-який ризик заклинювання та зношування. Відсутність потреби в технічному обслуговуванні суттєво заощаджує час і кошти та гарантує прибутковість вашого плуга KUHN.
Вибір плуга змінної ширини KUHN VARI-MASTER 153 – це гарантія повного та миттєвого пристосування знаряддя до ваших робочих умов.
Плуги VARI-MASTER 153 мають систему змінної ширини, інтегровану в раму.

Якісні зношувані деталі – вища прибутковість

KUHN пишається своїми ноу-хау та пропонує вам деталі, що завжди є ефективнішими та ідеально адаптованими до вашого плуга.
Профіль лемешів та доліт розроблено для забезпечення оптимального проникнення та надзвичайно високої якості роботи корпусу.
Довговічність вашого плуга також залежить від високоякісних відвалів. Саме тому KUHN пропонує ексклюзивні відвали з нерівномірних шарів TRIPLEX. Завдяки одній з найміцніших сталей на робочій поверхні на ринку KUHN забезпечує вам чудову якість роботи протягом усього експлуатаційного терміну плуга. TRIPLEX з нерівномірними шарами в поєднанні із загартуванням збільшує термін служби відвалів вашого плуга на 40 %.
Оригінальні деталі KUHN мають на 20 % вищу зносостійкість за стандартні. Вони будуть вашими найкращими союзниками в оранці.
TRIPLEX з нерівномірних шарів забезпечує триваліший термін служби ваших відвалів.

Обладнання

Лінійка KUHN MASTER 153: еталон оранки

Медіа