MASTER 183: Вершина модельного ряду для професіоналів оранки

Вершина модельного ряду для професіоналів оранки

Навісні оборотні плуги MASTER 183, доступні у версіях з 5, 6 і 7 корпусами, підходять для інтенсивного використання аграріями та підрядниками з тракторами потужністю до 385 к. с.

Знайдіть найближчого дилера

Компанія KUHN розробила навісні плуги MASTER 183, щоб дати можливість аграріям та підрядникам скористатися перевагами міцного плуга, здатного обробляти великі площі у складних умовах із надзвичайно високою якістю роботи.
Плуги MASTER 183 дають змогу зберегти агрономічну цінність ґрунту, гарантуючи при цьому підвищення продуктивності. Прибутковість вашого підприємства залежить від надійних високопродуктивних машин – таких, як плуги MASTER 183.
Оригінальні зношувані деталі KUHN гарантують підвищення якості роботи та подовження експлуатаційного терміну машини.
Незалежно від того, оберете ви плуг MASTER 183 зі змінною чи множинною шириною, із розривним болтом чи гідравлічним захистом, ваші інвестиції швидко принесуть вам прибуток.
MASTER-183_Ploughing_at-work.jpg

Ваші переваги

Ідеальне рішення для роботи у складних умовах

Конструкція плугів MASTER 183 гарантує тривалий термін служби.

Міцна конструкція, що витримає найекстремальніші умови

Плуги MASTER 183 оснащені гряділем 180 х 180 мм, посиленим профілем, привареним поза центром ваги плуга для збільшення міцності.
Ця лінійка, доступна з 5, 6 та 7 корпусами, ідеально підходить для підрядників, кооперативів та господарств, що мають трактори потужністю від 170 до 385 к. с. MASTER 183 – це надійний навісний оборотний плуг з високими робочими показниками.
Порожнистий вал перевертання із загартованої сталі дає змогу інтегрувати гідравлічні шланги, щоб захистити їх від пошкодження та скручування. Як і інші плуги MASTER, модель 183 оснащена кованим і загартованим цільним передком для забезпечення вищої стійкості.
Довговічність плугів MASTER 183 дає змогу зменшити витрати на технічне обслуговування та забезпечити прибутковість ваших інвестицій.
Доступні дві системи зміни ширини: множинна або змінна. Плуги MULTI-MASTER (множинна ширина) мають чотири робочі ширини: 35, 40, 45 і 50 см (14, 16, 18 і 20 дюймів) з механічним регулюванням шляхом зміни болтів на гряділі. Плуги змінної ширини, від 30 до 48 см (12 до 19 дюймів), інтегрують усі елементи в рамі для максимального захисту від зношення.

Передок OPTIDRIVE

Optidrive – це підвісний передок з повністю інтегрованим механізмом, що складається з двох циліндрів та акумуляторів, з'єднаних із внутрішнім подвійним штоком. Ця система підвісу пристосовується до ваги різних плугів шляхом зміни тиску в гідросистемі. Optidrive забезпечує поліпшення комфорту для користувача за рахунок гарантування гнучкості приєднання плуга до трактора та поглинання поштовхів під час маневрування. Крім того, Optidrive полегшує транспортування: оператору не потрібно від'єднувати знаряддя чи регулювати третю точку зчеплення. Просто розблокуйте подвійний шток і звільніть верхню тягу.
Система Optidrive автоматично блокується під час роботи плуга, щоб забезпечити оптимальну якість та керування тяговою силою трактора. На розворотній смузі підвіска є активною та захищає як трактор, так і плуг.
Передок Optidrive доступний стандартно для лінійки MASTER 183.
Передок Optidrive доступний для плугів MASTER 183.

Оранка «по полю»

Життя ґрунту має надзвичайно важливе значення для росту рослин. Обмеження ущільнення ґрунту – один зі шляхів його захисту та збагачення. З потужною версією «по полю» від KUHN можливо обмежити ущільнення ґрунту. Плуги KUHN MASTER 183 OL («по полю») дають змогу використовувати надширокі шини чи навіть гусениці, щоб водночас зменшити тиск на ґрунт і збільшити тягову потужність трактора. А для оператора це означає підвищення комфортності роботи. Трактор працює поза борозною і йде рівно, що значно зменшує коливання кабіни.
MASTER 183 OL дає змогу здійснювати оранку «по полю»

Безпека на всіх рівнях

Захист NSH забезпечує негайну адаптацію до робочих умов

2 варіанти захисту

KUHN пропонує два варіанти запобіжних пристроїв на плугах MASTER 183. Захисний пристрій Safe-T із розривним болтом – це надійне та економічне рішення. Він спрацьовує після досягнення показника навантаження на носку лемеша 4700 кг і призводить до розриву болта. Робоча глибина залишається постійною навіть після багатьох спрацьовувань. Ефективність захисного пристрою з часом не порушується, оскільки на болт впливає лише тягове зусилля. Болт діаметром 16 мм легко замінити без ризику блокування.
Гідравлічний захисний пристрій Hydro-Safe забезпечує збільшення та зменшення кривої спрацьовування при натраплянні на перешкоду. Це усуває небезпеку розкидання предметів. Крім того, усі захисні елементи інтегровані в плуг для запобігання блокуванням та поліпшення потоку ґрунту рослинних решток.
Для подальшого підвищення якості оранки опція VARIBAR забезпечує негайну адаптацію до робочих умов з кабіни шляхом зміни тиску на носку лемеша.
MAXIBAR – це опція, що миттєво забезпечує зміну тиску спрацьовування до 2500 кг, що ідеально підходить для оранки на важких ґрунтах.

Незалежні передплужники – повністю захищені

Розташований безпосередньо перед корпусом плуга, передплужник зрізує та перевертає перші кілька сантиметрів смуги землі. Його роль є надзвичайно важливою для забезпечення 100 % загортання рослинних решток на дні борозни. Реверсивні плуги MASTER 183 оснащені незалежними передплужниками, встановленими на державці для забезпечення належного утримання без небезпеки ковзання чи обертання. Регулювання передплужника ґрунтується на 3 налаштуваннях:
  • Висота налаштовується за допомогою регулювальних отворів;
  • Поздовжнє регулювання дає змогу адаптувати загортання за допомогою 3 положень;
  • Бічне регулювання дає змогу оптимізувати положення передплужника.
Передплужники оснащені болтовим механізмом захисту, який забезпечує чистий розрив після зусилля 1800 кг на носку сошника, а запобіжний штифт запобігає втраті сошників під час роботи.
Передплужники плугів MASTER 183 покращують якість перегортання та забезпечують 100 % загортання решток.

Безпечне транспортування

Транспортне колесо з підвіскою захищає ваш плуг MASTER 183 під час транспортування та дає змогу пересування зі швидкістю 25 км/год. відповідно до правил дорожнього руху. Це колесо діаметром 660 мм оснащене підвісом на еластомерному блоці; воно встановлене в задній частині плуга, щоб захищати раму плуга і трактор від можливих ударів під час транспортування. Транспортне положення легко встановлюється – потрібно потягнути за ручку, щоб нахилити колесо. Завдяки підвісці на транспортному колесі оператор заощаджує час при переході на інше поле без ризику пошкодити трактор чи плуг.
Транспортне колесо з еластомерною підвіскою гарантує безпеку при транспортуванні

Висока продуктивність та універсальність роботи

Одним рухом регулюється ширина першої борозни та кут нахилу плуга MASTER 183 – однією дією.

Швидкий і легкий початок роботи

KUHN піклується про простоту роботи з плугами, що заощаджує ваш час та забезпечує підвищення комфорту при роботі зі знаряддям. Саме тому навісні плуги MASTER 183 стандартно оснащені комбінованим регулюванням ширини першої борозни і кута. Налаштування першої борозни регулює перший корпус плуга, а налаштування кута – вирівнювання плуга. Поєднуючи ці два налаштування, ви отримуєте ідеальне налаштування плуга однією дією. Таким чином, ви зменшуєте зношування робочих деталей та оптимізуєте тягову силу.
Комбіноване регулювання ширини борозни та кута нахилу є ексклюзивом KUHN і гарантує тривалий термін експлуатації вашого плуга, оскільки всі штифти захищені від обертання та встановлюються на втулках.

Оптимальне пристосування до робочих умов

Плуги VARI та MULTI-MASTER 183 мають відстань між корпусами 96 см, що гарантує найвищу якість оранки навіть за значного вмісту рослинних решток.
Ультрауніверсальна серія MASTER 183 дає змогу агрегатування з потужними тракторами, що мають відстань між шинами понад 1,45 метра. Налаштування відповідно відстані між шинами здійснюється простим регулюванням з'єднувальних тяг.
MASTER 183 – ідеальний плуг для великих господарств та підрядників. Він поєднує в собі маневреність навісного плуга та витривалість напівнавісного плуга, даючи змогу швидкого та легкого пристосування до різних робочих умов.
Оборотні плуги MASTER 183 підходять для агрегатування з тракторами, що мають велику відстань між шинами.

Ефективність оригінальних зношуваних деталей KUHN

Зношувані деталі для плугів MASTER 183 протягом десятиліть розробляються та виготовляються на нашому заводі в Шатобріані. Це ноу-хау, набуте в результаті понад 100 років постійної напруженої роботи, дає нам змогу пропонувати широкий спектр високоефективних деталей для забезпечення найкращих результатів роботи вашого плуга. Долота й лемеші куються під пресом, штампуються та обробляються, що забезпечує їм надзвичайно вискоку опірність зношуванню за будь-яких робочих умов. Завдяки деталям із продуманими профілями подовжується експлуатаційний термін та досягається оптимальне проникнення у ґрунт. Для подовження терміну служби доступні лемеші й долота з карбідним покриттям.
KUHN пропонує ексклюзивні відвали TRIPLEX з нерівномірними шарами металу. Три шари сталі, включно з надзвичайно твердим шаром з робочого боку, формують відвал з метою підвищення зносостійкості. Цей першокласний відвал входить до стандартної комплектації усіх плугів MASTER.
Відвали TRIPLEX з нерівномірними шарами металу забезпечують найвищу зносостійкість

Обладнання

MASTER-183_Ploughing_On_Land.JPG

Медіа