Розвивайтесь разом з KUHN

Як ніколи раніше, сільське господарство відіграє стратегічну роль у нашому майбутньому. Попит на сільськогосподарську техніку постійно зростає, у зв'язку з ростом населення нашої планети. Постійна необхідність забезпечувати їжею 7 млрд людей це виклик для всього світу. Ми вважаємо, що сучасна сільськогосподарська техніка відіграє важливу роль у забезпеченні населення достатньою кількістю їжі, оскільки новітні методи обробки землі більш ефективні та не виснажують землю.

Як світовий лідер у галузі сільськогосподарського машинобудування, KUHN завжди віддає перевагу найкращим кандидатам, які сприятимуть майбутньому зростанню компанії. Тому якщо ви маєте цінний досвід та знання у сільському господарстві —  ознайомтеся з відкритими вакансіями компанії KUHN.

Дивитись всі вакансії Повернутись на головну

Сьогодні компанія KUHN  — це лідер з виробництва навісної сільгосптехніки з заводами по всьому світу.

Виробничі потужності налічують 9 заводів та 11 дочірніх компаній, і для KUHN це не максимум. Приєднатися до KUHN означає бути частиною міжнародної компанії, яка сприяє росту сільського господарства на всій планеті. Бути частиною команди KUHN означає бути частиною компанії, яка  турбується про своїх працівників. Обирайте одну з наших вакансій та надсилайте своє резюме.

 

KUHN постійно шукає нових людей.

Через наш вебсайт ви можете подати заявку на працевлаштування в будь-яку точку світу. Якою б не була ваша мета, ми допоможемо вам досягти успіху. Використовуйте всі можливості працевлаштування в рамках групи KUHN.

Будь сильним, будь з KUHN

Дивитись вакансії

Foto de grupo de un equipo de KUHN en una feria de maquinaria

Наші працівники

Ми віримо, що наші співробітники — це наша сила. З цієї причини політика KUHN щодо найманих працівників базується на 3 основних принципах:

  • Прихильність: якість нашого персоналу та їх прихильність — це те, що визначає результати діяльності компанії. Лояльність персоналу досягається, зокрема:
  • Індивідуальна відповідальність: нашим працівникам пропонується бути самостійними та автономними. Брати на себе відповідальність за свій обсяг роботи та його вчасне виконання.
  • Конструктивний діалог.
  • Навички: саме індивідуальні та колективні навички сприяють росту компанії. Щодня ми працюємо над розвитком цих навичок.
  • Лояльність: низька плинність працівників у Групі демонструє відчуття приналежності працівників до компанії та її цінностей. Наші співробітники впевнені у майбутньому компанії завдяки позитивній динаміці росту компанії та професійних якостей кожного працівника.
Formación empresarial con varios participantes alrededor de una mesa

Робота за кордоном

KUHN представлений у всьому світі, компанія налічує 9 заводів та 11 представництв. Приєднатися до KUHN означає стати частиною глобальної компанії, яка спонукає своїх співробітників до відряджень та обміну знаннями з іноземними колегами. Через наш веб-сайт ви можете подати заявку на роботу в будь-яку з країн, де ми знаходимось. Якою б не була ваша мета, ми допоможемо вам досягти успіху.

 

Навчання

Ми знаємо, що сьогодні у світі сила компанії по суті залежить від її співробітників. Ось чому KUHN надає стільки значення розвитку навичок співробітників.

Забезпечуючи відповідне навчання, KUHN допомагає кожному працівникові у рості його кар’єри та вдосконаленню професійних навичок.

Una persona preparando su candidatura

Процес працевлаштування

Надішліть резюме

Незалежно від вашої мети (працевлаштування за кордоном, міжнародне стажування чи роботи в Україні...) надсилання вашого резюме — це перший крок, щоб стати частиною команди KUHN. 

Розгляд кандидатів

Після отримання вашого резюме, воно розглядається відділом кадрів. Ми розглянемо вашу кандидатуру на всі можливі вакансії, навіть якщо резюме було надіслано на конкретну вакансію.

Перший контакт

З вами може зв’язатися відділ кадрів на першому етапі відбору кандидатів. У більшості випадків цей перший контакт здійснюється електронною поштою або телефоном для того, щоб пояснити певні особливості роботи, наприклад, чи хочете ви подорожувати чи ні, ваші навички та ваші очікування від роботи.

Оцінка поведінки

Для деяких посад процес найму може включати оцінку поведінки за допомогою інструменту «Індекс прогнозування». Інформація буде повідомлена вам заздалегідь.

Dos personas en una entrevista profesional

 

  • Співбесіда

Після того, як пройде перший процес відбору, ви зустрінетеся з відповідними менеджерами та фахівцями, щоб оцінити ваші вміння і цінності, які мають відповідати цінностям компанії. Кількість співбесід, необхідних для влаштування на роботу, залежить від посади.

  • Процес прийняття рішень

Відповідні менеджери та відділ кадрів приймають рішення на основі вашого резюме та співбесіди.

  • Пропозиція про роботу

Після узгодження кандидатури відділ кадрів надає обраному кандидату пропозицію працевлаштування.

  • Ваш приїзд

Для нас важливо, щоб нові працівники почувалися комфортно. Тому в компанії KUHN надають всю корисну інформацію про стратегію компанії, організацію, продукцію та послуги. Також до нового працівника може бути призначений наставник для підтримки та швидкої адаптації до робочого процесу.

Поширені запитання

Як подати заявку онлайн?

Щоб подати заявку на вакантну посаду, вам просто потрібно натиснути на розділ «Дивитись всі вакансії» та знайти посаду, яка відповідає тому, що ви шукаєте. Потім вас попросять заповнити файл онлайн-заявки. Наш сайт показує вакантні посади, але KUHN завжди відкритий для нових талантів, тож якщо ви не можете знайти посаду, яка відповідає вашим навичкам, ви можете надіслати нам своє резюме.

Чи можу я подати заявку на більш ніж одну посаду?

Достатньо однієї заявки для подання на кілька вакантних посад. Відділ кадрів проводить глобальний аналіз вашого профілю щодо всіх вакансій.

Навіщо реєструватися в системі сповіщень?

Ця система інформує вас про будь-яку вакансію, яка з’являється у вашій галузі знань. Таким чином, ви не втратите жодної можливості.

Як зі мною зв’яжуться і коли?

Якщо ваш профіль відповідає тому, що ми шукаємо, наш відділ кадрів зв’яжеться з вами протягом місяця. Тож якщо вам не відповіли відразу, це зовсім не означає, що ви не підійшли.

Як KUHN обробляє ваші дані?

Ми просимо вас ознайомитися з нашою Політикою конфіденційності щодо підбору персоналу. Його метою є прозоре інформування вас про принципи, якими ми керуємось способом збору, використання, обміну, зберігання та захисту ваших персональних даних під час набору персоналу.