Dominator4860_Sil.png

Максимальна продуктивність

Dominator 4860 має відстані між стійками 24 дюйми для сприяння глибокому обробітку, забезпечуючи при цьому збільшену робочу ширину та продуктивність оператора. Робоча ширина від 14 до 26 футів.

Знайдіть найближчого дилера

Комбінована машина первинного обробітку ґрунту KUHN Krause Dominator® встановлює нові стандарти щодо обробки пожнивних решток, ущільнення та перемішування решток із ґрунтом за один прохід. Dominator® 4860 є рішенням для первинного глибокого обробітку ґрунту, що забезпечує оптимальну продуктивність по всій ширині. Відстань між стійками 24 дюйми забезпечує робочу ширину різання 14 (7 стійок), 18 (9 стійок), 22 (11 стійок ) та 26 футів (13 стійок), що дозволяє вам обробляти більшу площу за робочий день.
Dominator4860_Action04.JPG

Ваші переваги

Робота з пожнивними рештками

Dominator4860_CoulterGang.png

Сошники

Регульовані гідравлічні дискові сошники постійного потоку діаметром 25 дюймів (відстань між сошниками 8 дюймів) кріпляться до стійок глибокого обробітку, підтримуючи рівномірний тиск різання на різноманітних ґрунтах та за високого вмісту решток. Нова посилена зварна шкребкова планка запобігає накопиченню решток та вологого ґрунту між лезами сошника. Сошники розташовані під кутом, тому на кожному боці розпушувальної стійки працює одне лезо. Збільште гідравлічний тиск на сошнику для більш грубого обробітку або зменште його для зменшення розміру грудок та забезпечення винятково рівного фінішного обробітку. Батареї сошників монтуються на дугових кронштейнах Rock-Flex для додаткового захисту. Сошники оснащуються підшипниками PEER® TILLXTREME™, що не потребують технічного обслуговування.

Відстань між стійками

Відстань між розпушувальними стійками 24 дюйми забезпечує оптимальну ширину різання для доступної питомої потужності. Дворядна конструкція забезпечує мінімум 48 дюймів між двома сусідніми стійками для забезпечення постійного потоку решток і ґрунту без утворення «пробок».
Dominator4860_Action05.JPG

Розтріскування

Dominator_DoubleKShank.png

Стійки

Зменшення ущільнення та обробка підґрунтового шару здійснюються завдяки стійкам з навантаженням 3000 фунтів та автоматичним відведенням. Стійки оснащені подрібнювальними долотами Double K™ та забезпечують максимальну робочу глибину 16 дюймів.

Долота Double K™

Подвійні розпушувальні долота Double K подвоюють експлуатаційний термін сталевих доліт KUHN Krause Dominator та знарядь з твердим покриттям. Технологія суцільного лиття збільшує довговічність на кам'янистих ґрунтах. Вибирайте між 26,5-фунтовим 7-дюймовим крильчастим розпушувачем та 22-фунтовим 2,5-дюймовим прямим долотом.
DoubleK_Dominator.png

Задні вирівнювальні диски

Dominator4860_RearDiscConditioner.JPG

Задні вирівнювальні диски

Ліва і права секції задніх вирівнювальних дисків мають тандемну конфігурацію, що спочатку переміщує ґрунт досередини, а потім назовні у протилежних напрямках для агресивного перемішування та загортання решток, подрібнення великих грудок та вирівнювання ґрунту. Вирівнювальні диски керуються гідравлікою за допомогою регулювального клапана нижньої межі. Рівномірність відстані 12 дюймів підтримується за допомогою індивідуально встановлених 24-дюймових рифлених увігнутих лез. Конфігурація леза вирівнювального диска забезпечує рівний фінішний обробіток, функціонуючи в широкому діапазоні робочих швидкостей. В індивідуальних вузлах лез задніх вирівнювальних дисків використовується перевірений на практиці герметичний підшипник із втулкою кріплення леза на 5 болтах.

Посилений прикочувальний коток 24/7®

Вибір різного (трубчастого чи плаского) профілю посилених прикочувальних котків з вузлами підшипників PEER® TILLXTREME™, що не потребують обслуговування, встановленими на посилених литих кронштейнах, забезпечує агресивне розбивання грудок та ущільнення ґрунту. Гідравлічне керування піднімання прикочувального котка – стандартно.
HDConditioningReel.jpg

Обладнання

Dominator4860_Action05.JPG

Медіа

Dominator4860_Action02.jpg
Dominator4860_Action03.JPG
Ще