Дискові / зубові культиватори глибокого обробітку

Дискові і зубові культиватори KUHN встановлюють нові стандарти обробки пожнивних решток, розпушування ґрунту та перемішування за один прохід. У результаті – швидше розкладання пожнивних решток, кращий розвиток коренів та підвищення врожайності за одночасного скорочення експлуатаційних витрат.

PERFORMER SELECT

Комбінований дисколаповий агрегат KUHN PERFORMER SELECT – це чудовий інструмент для вашого господарства, що виконує усі завдання з найвищою якістю. Оснащений дисками й лапами, він забезпечує чотири дії за один прохід: подрібнення, перемішування або розпушування, вирівнювання та повторне ущільнення.

Dominator® 4860

Dominator 4860 має відстані між стійками 24 дюйми для сприяння глибокому обробітку, забезпечуючи при цьому збільшену робочу ширину та продуктивність оператора. Робоча ширина від 14 до 26 футів.

Landsaver® 4810

Завершіть первинний обробіток ґрунту швидше та ефективніше – навіть на площах з великою кількістю пожнивних решток. Лінійка Landsaver ® має моделі з кількістю стійок від 7 до 25, пропонує різні варіанти робочі ширини для роботи з тракторами різної потужності. Діапазон робочої ширини від 9’4” до 33’4”.

Dealer finder map Ukraine