HR 1020-1030-1040 – силует

Ідеальне посівне ложе за будь-яких умов

Активні борони HR 1020-1030-1040 із суцільною рамою – робоча ширина від 3 до 4 м.

Знайдіть найближчого дилера

Нова лінійка активних борін HR від KUHN має моделі, що підходять для будь-яких умов, а також опції, адаптовані до ваших потреб. Активні борони серії HR 1020, 1030 та 1040 з робочою шириною від 3 до 4 м можуть працювати окремо або в поєднанні з сівалкою. Активні борони серії HR 1040 ідеально підходять для потужних тракторів до 320 к. с. Регулювання за допомогою гідравліки полегшує вашу роботу, а оскільки продуктивність також є одним із наших пріоритетів, наші активні борони розробляються за надзвичайно високими стандартами, щоб забезпечити вам можливість працювати без зупинок.
HR 1020-1030-1040 в роботі

Ваші переваги

Ідеальне посівне ложе за будь-яких умов

Компоненти приєднання сівалки VENTA адаптовані до рами котків активної борони HR

Сівалка, встановлена на рамі котків

При роботі в поєднанні з сівалкою робоча глибина борони та глибина висіву є абсолютно незалежними. Це зумовлено тим, що сівалка монтується на рамі котків. Це також підвищує стійкість та гарантує точне розміщення насіння. Активні борони розроблені для роботи як із пневматичними, так і з механічними сівалками.

Зубці, ротори та вирівнювальна планка адаптовані до ваших умов

Особлива конструкція зубців сприяє утворенню нахилу при робочій глибині до 20 см. Серія HR 1040 оснащується зубцями 335 мм для роботи в найскладніших умовах. Дуплексні редуктори дозволяють адаптувати швидкість обертання ротора до робочих умов. На машинах серії 1040 швидкість може змінюватися в діапазоні від 255 до 539 об./хв. для досягнення чудової якості висіву у найскладніших умовах. Залежно від серії глибина та положення вирівнювальної планки регулюються з кабіни за допомогою гідравліки, що дає можливість виконувати регулювання на ходу.
Активні борони HR 1020-1030-1040 з регулювальною вирівнювальною планкою

Ідеальне вирівнювання між проходами

Довгі та глибокі профільовані бічні відбивачі забезпечують ідеальний остаточний обробіток між двома проходами. Вони швидко та легко регулюються завдяки пружинному запобіжнику та подвійному приєднанню для оптимального кріплення.
Довгопрофільні бічні відбивачі забезпечують ідеальний фінішний обробіток між двома проходами.

Орієнтир надійності

Центральний редуктор із системою охолодження оливи на HR 1040

Особливий редуктор

На машинах серії 1040 центральний редуктор оснащений системою охолодження оливи. Вбудований насос та додатковий резервуар для оливи охолоджують її перед повторною подачею до редуктора. Завдяки вищій охолоджувальній здатності потужність збільшується.

Зчеплення, що підходить до всіх тракторів

Стандартне зчеплення – це категорії 2 і 3 з можливістю агрегатування з великими тракторами, що мають пристрій швидкого приєднання категорії 4. Можливі дві точки зчеплення, тож за потреби машину можна приєднати ближче до трактора. Центральний редуктор винесений у задню частину машини, щоб зменшити кут ВВП при розворотах на краю поля.
Активні борони HR та можливості приєднання

Система швидкого кріплення FAST-FIT – стандартно

Стандартні зубці оснащені системою швидкого вивільнення; надійний захищений зчіпний штифт утримує фіксувальний механізм на місці: просто зніміть його – блокувальні штифти опустяться, зубці можна висунути. Прямі зубці довжиною 315 мм (серія 1020 та 1030) та 335 мм (серія 1040).
Система швидкого кріплення FAST-FIT – стандартно на активних боронах HR

Надійний ротор: його копіюють

Поперечний переріз ротора активної борони KUHN

Ідеальна конструкція ротора

Потужна силова передача ротора повністю захищена жорстким кожухом. Кожух, підшипники та тримачі зубців утворюють компактний і надзвичайно міцний вузол, що зменшує крутні навантаження на корпус. Невелика відстань між кожухом і тримачами зубців запобігає застряганню каменів та спрямовує потік ґрунту на зубці. Ротор має жолоб високої жорсткості, що не потребує обслуговування. Завдяки опуклим шестерням з кованої сталі, що працюють разом з верхніми підшипниками, відсутні виступи шестерень. Підшипники не потребують обслуговування; вони ідеально вирівняні в цільному корпусі привода ротора, а тому не піддаються деформаціям. На моделях HR ефективність ущільнення підвищується завдяки касетним пристроям. Конічне центрування тримачів ножів (патент KUHN) запобігає утворенню зазорів на шліцах. Тримачі ножів мають овальну форму, щоб запобігти забиванню каменями та полегшити їх проходження через машину.

Обладнання

Доступний широкий спектр обладнання, наприклад загортачі сліду та каменевідбивачі. Широкий вибір котків задовольнить усі ваші вимоги.

Посівний комплекс HR 3040 – VENTA 3020 в роботі

Медіа