DISCOLANDER – силует

Якість, комфорт та простота роботи для 100 % ефективного обробітку стерні

DISCOLANDER – це дискова борона, здатна працювати в сухому, ущільненому ґрунті та загортати велику кількість решток на глибину від 5 до 18 см. Це обов’язковий стерньовий культиватор для господарств, що вирощують різні культури, підрядників та фермерських кооперативів.

Знайдіть найближчого дилера

Вам потрібно працювати в різних умовах: руйнувати рослинний покрив лук з густою кореневою сіткою, обробляти стерню влітку в сухих умовах, загортаючи велику кількість решток, як-от стебло кукурудзи, працювати на вологих осінніх ґрунтах, висіваючи покривні культури за один прохід. Ви прагнете працювати швидше, ніж із класичним знаряддям. Ви маєте ґрунти різних типів та високий вміст каміння. Маєте невеликі поля з вузькими виїздами і не хочете витрачати час на маневрування?

За допомогою дискових борін DISCOLANDER, розроблених та виготовлених компанією KUHN, ви можете виконувати культивування стерні середньої або глибокої глибини від 5 до 18 см.

Три чудові особливості лінійки DISCOLANDER:
1. Якість роботи: підпружинений тримач леза гарантує рівномірний результат на кам’янистому ґрунті, вищі робочі швидкості та краще подрібнення;
2. Комфорт роботи: машина швидко та легко регулюється, більшість налаштувань є гідравлічними з візуальними покажчиками;
3. Просте керування: різкі розвороти на краю поля завдяки системі приєднання з поперечиною та осі перед котком.

Моделі лінійки KUHN DISCOLANDER призначені
DISCOLANDER в роботі

Ваші переваги

100 % ефективна та якісна стерньова культивація

Дискові борони забезпечують найвищу якість стерньової культивації

Агрономічні переваги лущення стерні

Інвестуючи в дискову борону DISCOLANDER, ви отримуєте найкращі шанси успішно керувати цією основною операцією обробітку ґрунту:
  • Стерньовий обробіток та механічне знищення бур'янів: розкладання соломи прискорюється, коли рештки контактують з ґрунтом, повітрям та вологою. Добрі сходи бур'янів гарантовано, коли насіння розташоване біля поверхні, а волога затримується у ґрунті (поверхнева мульча запобігає випаровуванню).
  • Підготовка ґрунту перед сівбою: робоча глибина до 15 см дає змогу виконувати глибокий обробіток мінімальними методами.
  • Механічне руйнування рослинного покриву: високий просвіт під рамою та диски 600 мм (стандартно) забезпечують DISCOLANDER надзвичайно високу якість роботи та можливість руйнування великих обсягів рослинних решток.
  • Загортання гною: відмінне перемішування для рівномірного загортання гною та напіврідкої органіки.
  • Перегортання рослинного покриву лук зі щільною кореневою системою: машина може адаптуватися до найекстремальніших умов роботи шляхом регулювання дискових батарей.
  • Подрібнення та загортання зерна кукурудзи.

Різні котки для різних умов

KUHN пропонує низку котків для обладнання дискових борін DISCOLANDER. KUHN має легкі і важкі котки для всіх типів ґрунтів:
  • Коток T-Liner: Діаметр 600 мм – тиск 140 кг/м. Це чудовий ущільнювальний коток, що відмінно працює навіть на кам’янистих ґрунтах. Завдяки Т-подібній формі він чудово подрібнює глинистий ґрунт та/або грудки. Це дає змогу зберігати структуру на ущільнених глинистих ґрунтах. Коли коток Т-подібної форми працює на соломі, це сприяє прискоренню її розкладання. Коток T-Liner також регулює глибину висіву покривних культур.
  • Коток HD-Liner: Діаметр 600 мм – тиск 180 кг/м. HD-Liner – чудовий ущільнювальний коток. Він добре працює на вологих та кам’янистих ґрунтах. Його V-подібний профіль обмежує стікання та поліпшує проникнення вологи у міжряддя. Його зубчастий профіль сприяє обертанню котка навіть на липких ґрунтах.
DISCOLANDER, оснащений котком HD-Liner для ущільнення ґрунту на всю глибину.

Оснащений котком HD-Liner для ущільнення ґрунту на всю глибину

Заощаджуйте час і кошти, оптимізуючи проходи та одночасно зберігаючи свої ґрунти. Сівалки для дрібного насіння KUHN SH 201, 402 та 600 ідеально працюють з DISCOLANDER. Пристрої розподілу насіння розташовані перед котком, щоб забезпечити його рівномірне розміщення по всій робочій ширині. Також поліпшується контакт насіння з ґрунтом, що поліпшує схожість. Драбина та платформа гарантують безпечний доступ до бункера.
Дозувальний пристрій регулюється і вмикається з кабіни трактора. Доступні різні дозувальні пристрої для гарантувати точності дозування для насіння будь-якого типу.
Висівання покривних культур за один прохід за допомогою висівного знаряддя DISCOLANDER

Ексклюзивна посилена конструкція

Чотири дискові батареї DISCOLANDER забезпечують рівномірний обробіток та добре вирівнювання

Якісний результат по всій робочій ширині

Дискові борони DISCOLANDER оснащуються чотирма дисковими батареями, зміщеними наперед та назад для рівномірного обробітку та належного вирівнювання ґрунту по всій робочій ширині. Дві передні та дві задні дискові батареї мають перекриття, щоб забезпечити однаково якісний результат по всій ширині, незалежно від того, під яким кутом встановлені батареї. Завдяки великому зазору під рамою легше працювати зі значними обсягами решток. Машина має дуже великий запас зношування і тривалий термін експлуатації завдяки стандартним дискам діаметром 660 мм, товщина яких спереду становить 8 мм, а ззаду 6 мм. Завдяки чергуванню зазубрених і гладеньких дисків DISCOLANDER має кращу проникну здатність та може ефективно подрібнювати солому.

Надійність за будь-яких умов

Різальна та розпушувальна дія знаряддя посилюється завдяки ексклюзивним пружинним тримачам лез KUHN. Ця особливість DISCOLANDER забезпечує рівномірний результат по всій робочій ширині, на відміну від фіксованого тримача леза, одночасно захищаючи підшипник диска.
Штампований під молотом фланець полегшує проникнення у важкий або кам’янистий ґрунт: немає ризику зміщення вбік чи обертання. Штампований під молотом фланець чудово утримує дискову батарею.
Ніколи не слід випускати з уваги надійність та обслуговування. Саме тому дискові борони DISCOLANDER оснащені підшипниками дисків з чотирикратним ущільненням.
Концепція машини на основі одного кронштейна зміцнює її ще більше. Два бічних кронштейни являють собою вигнуті труби, а рухомі компоненти (тяги/циліндри) розташовані всередині рами, тому й мають кращий захист. Чотири циліндри складають дискові батареї догори для підвищення жорсткості машини.
Штампований під молотом фланець KUHN забезпечує дисковій бороні DISCOLANDER високу проникну здатність

Надзвичайно проста в роботі

Розвороти на краю поля причіпної машини можуть бути неприємними. Для вирішення цієї проблеми дискові борони DISCOLANDER оснащені системою приєднання з поперечною тягою, яка забезпечує кут повороту 110° Ця система приєднання зменшує вимоги щодо тягової потужності та передає навантаження на трактор. Продумана конструкція лінійки DISCOLANDER з вертикальним складанням та віссю, розташованою перед котком, робить машину коротшою, а отже, маневренішою. Для заощадження часу та підвищення комфорту експлуатації DISCOLANDER має кут повороту 110° для можливості крутого розвороту на краю поля.
Причіпна дискова борона DISCOLANDER з кутом повороту 110° надзвичайно проста в роботі

Дискові борони забезпечують найвищу якість стерньової культивації

Медіа