Комбінації прес-підбирач – обмотувач

Комбінації рулонних прес-підбирачів – обмотувачів від KUHN створені для максимізації якості кормів та рентабельності інвестицій. Після скошування, ворушіння сіна та згрібання кормової маси життєво важливо добре підготувати та спресувати її для зберігання, щоб запобігти втраті поживної цінності. Незалежно від того, використовується комбінація прес-підбирач – обмотувач з фіксованою чи змінною камерою, тюк герметизується протягом кількох секунд за допомогою новітніх технологій та інновацій, включно із запатентованою KUHN технологією обмотування плівкою та 3D-обмотування.

i-BIO+

KUHN i-BIO + – це надзвичайно компактний та легкий комбінований прес-підбирач – обмотувач. Завдяки своїй невеликій вазі та чудовій маневреності KUHN i-BIO+ ідеально підходить для роботи на горбистій поверхні та на невеликих або вологих полях з вузькими в'їздами та виїздами.

FBP 3135

Комбінований прес-підбирач – обмотувач з фіксованою камерою KUHN FBP 3135 BalePack розроблений для роботи у найскладніших умовах по всьому світу. Завдяки перевіреній конструкції та унікальним опціям ця машина значно підвищить прибутковість вашого бізнесу.

VBP 3100

Створена на основі преміальної серії KUHN VB 3100, серія KUHN VBP 3100 BalePack зі змінною камерою – це наш експерт з універсальності. Завдяки унікальній конструкції своєї пресувальної камери вони забезпечують найкращі результати у надзвичайно широкому діапазоні сільськогосподарських культур.

Dealer finder map Ukraine