Комбінований прес-підбирач – обмотувач з фіксованою камерою KUHN FBP 3135 BalePack – силует

Якісне збереження тюків при найменших витратах

Комбінований прес-підбирач – обмотувач з фіксованою камерою KUHN FBP 3135 BalePack розроблений для роботи у найскладніших умовах по всьому світу. Завдяки перевіреній конструкції та унікальним опціям ця машина значно підвищить прибутковість вашого бізнесу.

Знайдіть найближчого дилера

Дві технології від KUHN поєднано для створення прес-підбирача – обмотувача з фіксованою камерою FBP 3135 BalePack. Цей комбінований прес-підбирач – обмотувач починається зі стандартного прес-підбирача FB 3135 із фіксованою камерою та інтегральним ротором OPTICUT, що поєднується з інноваційною системою обмотування.

KUHN FBP 3135 забезпечує вам високоякісні тюки з найменшими витратами. Споживання плівки зменшене на 30 % завдяки унікальній запатентованій системі обмотування плівкою KUHN TWIN-reel. Ідеальне ущільнення тюків для якісного зберігання створюється поєднанням систем обмотування плівкою 3D й INTELLIWRAP. Удосконалена пресувальна камера має 18 роликів POWERTRACK, які забезпечують надзвичайно високу щільність та надійне обертання тюка з рослинною масою будь-якого типу.

Комфорт оператора та максимальний контроль гарантуються за допомогою інтерфейсу користувача PROCESS VIEW на блоці керування ISOBUS.
FBP 3135 в роботі

Ваші переваги

Оптимальна подача маси для задоволення ваших робочих потреб

Широка кулачкова система підбирання 230 см зі стандартним роликом для рослинної маси.

Оптимальне підбирання рослинної маси

Система підбирання на FBP 3135 сконструйована для максимізації продуктивності машини. Машина з робочою шириною 230 см здатна працювати на всіх валках та не підведе вас навіть у найскладніших умовах. Прямі підбиральні зубці допомагають вивільнити рослинну масу і зменшити її намотування. Безкулачкові напрямні рослинної маси забезпечують агресивніше та ефективніше підбирання. Кулачковий механізм відтягує зубці донизу у заднє положення, щоб уникнути намотування – сьогодні це єдина на ринку гібридна система підбирання. Система підбирання стандартно має маятникову раму та опційні поворотні колеса, що дозволяють адаптуватися до мінливих польових умов.

Вибирайте один із наших ІНТЕГРАЛЬНИХ РОТОРІВ – різальні ротори OPTICUT з 14 або 23 ножами.

Технологія ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА

FBP 3135 оснащується нашою технологією INTEGRAL ROTOR. Ця проста система подачі рослинної маси, що не вимагає обслуговування, гарантує величезну пропускну здатність за будь-яких умов. Невелика відстань між ротором і зубцями підбирання забезпечує постійний потік рослинної маси. Така конструкція з примусовою подачею забезпечує вищу швидкість руху вперед для забезпечення максимальної продуктивності і зниження ступеня пошкодження маси.
Зубці ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА виготовлені зі зносостійких пластин Hardox®. Hardox поєднує в собі надзвичайну твердість і міцність для зменшення зношування зубців ротора. Триваліший термін експлуатації зубців ротора допоможе заощадити час та кошти.
Невелика відстань між ротором і зубцями підбирання забезпечує постійний потік рослинної маси.

Ротори OPTICUT

Різальні ротори KUHN OPTICUT (OC) розроблені для забезпечення необмеженої пропускної здатності та ідеальної якості подрібнення. Різальні ротори KUHN OC з еліпсоподібними роторними зубцями визнані користувачами однією з найкращих систем подрібнення на ринку. Рослинна маса з самого початку спрямовується і тягнеться до ножів, що покращує продуктивність потоку і подрібнення, а також запобігає блокуванням.
OPTICUT 14
ІНТЕГРАЛЬНИЙ РОТОР з системою подрібнення OPTICUT з 14 ножами забезпечує вирівнювання валка і примусову подачу маси на прес-підбирач для гарантування максимальної пропускної здатності. Система подрібнення OPTICUT з 14 ножами забезпечує теоретичну довжину різання 70 мм. Кожен ніж захищений від пошкодження сторонніми предметами за допомогою пружини. Завдяки функції ВИБОРУ ГРУПИ, оператор може задати кількість робочих ножів: 0, 4, 7, 7 або 14.

OPTICUT 23
ІНТЕГРАЛЬНИЙ РОТОР з системою подрібнення OPTICUT з 23 ножами поєднує переваги інтенсивного подрібнення і механічного захисту. Система подрібнення OPTICUT з 23 ножами забезпечує теоретичну довжину різання 45 мм. Кожен ніж захищений від пошкодження сторонніми
Різальні ротори OC із запатентованими еліпсоподібними роторними зубцями

DROPFLOOR & Відімкнення ротора

У разі блокування ротора ви можете опустити підрізувальну пластину і ножі з кабіни трактора за допомогою гідравліки. Після усунення причини блокування механізми так само легко переводяться у робоче положення.

За екстремальних обставин подвійний захист забезпечується стандартною муфтою відімкнення. Це дасть змогу запустити процес обв’язування і вивантаження рулону з камери.
Функції відімкнення ротора і технологія DROPFLOOR забезпечують можливість швидкого відновлення роботи у разі блокування та дають вам змогу швидко повернутися до тюкування.
Технології відімкнення ротора і DROPFLOOR забезпечують можливість швидкого відновлення роботи у разі блокування.

Повністю автоматична система деблокування ротора.

Запобіжна муфта перевантаження активується кожного разу, коли система подачі забивається рослинною масою, що надійшла до неї. Платформа DROPFLOOR автоматично опускається, а ножі втягуються. Оператор інформується про поточний процес через термінал. Після повторного підключення ВВП ротор відновлює роботу, рослинна маса безперешкодно спрямовується до пресувальної камери, а платформа DROPFLOOR і ножі автоматично повертаються у робоче положення.
Огляд положень ножів та платформи DROPFLOOR під час автоматичного деблокування

Рівномірні і тверді рулони

Ідеальні, тверді, круглі рулони містять менше повітря.

Формування ідеального тюка

Форма тюка – це не тільки привабливий зовнішній вигляд. Рівномірно заповнений тюк – це якість в усіх формах. Ідеальні, тверді, круглі рулони містять менше повітря, що веде до приготування корму високої якості!

Швидке формування ідеальних тюків

Удосконалений центральний компонент прес-підбирача має 18 роликів POWERTRACK. 18 оновлених роликів POWERTRACK мають симетричні профілі, що зумовлює надзвичайно високу щільність пресування та надійне обертання тюка за будь-якого стану рослинної маси. Ролики виготовлено з високоміцної сталі товщиною 3,2 мм, вони мають відповідну форму та зварені лазером тільки з одного боку для забезпечення оптимальної довговічності Крім того, мінімальний зазор між роликами зменшує втрати рослинної маси.

Завдяки 50-міліметровим подвійним підшипникам на основних місцях навантаження з боку привода гарантується безперебійне тюкування навіть у важких умовах. Всі підшипники центрального змащення; автоматична система змащення підшипників Beka Max – стандартно. Ролики мають вбудовані шкребки для виштовхування рослинної маси з підшипників.

Для оптимального експлуатаційного терміну FBP стандартно оснащується системою автоматичними системами змащення ланцюгів і підшипників. Система неперервного змащення ланцюга BEKA-MAX дає змогу індивідуального регулювання кількості мастила на кожному ланцюзі. Міцні та широкі змащувальні
18 роликів з профілем POWERTRACK для забезпечення надійного обертання тюка.

Швидке реагування заднього борту

Потужні гідравлічні циліндри заднього борту тримають його замкненим та забезпечують постійні розміри та максимальну щільність тюка. Ці циліндри виконують функцію гідравлічного замка та запобігають перевантаженню прес-підбирача (система POWER LOCK). Високоточні датчики заднього борту відстежують формування тюка, починаючи від 80% розміру. Ви отримуєте повідомлення про процес пресування за допомогою покажчика формування тюка. Крім того, FBP 3135 дає вам змогу керувати прес-підбирачем відповідно до інформації про формування тюка з лівого і правого боків, що відображається на терміналі для додаткового комфорту оператора. Результат: оптимальної форма і щільність тюка. Задній борт відкривається і закривається за ≥ 4,5 секунди (витрата оливи 60 л/хв.) завдяки міцній конструкції зі скрученими трубами.
Датчик положення заднього борту

Швидка та надійна передача тюка

Щоб мінімізувати час простою та максимізувати продуктивність, тюки мають передаватися швидко. Бічні захисні напрямні пластини забезпечують швидку та надійну передачу тюка навіть при роботі крутих схилах. Обмотувальний стіл з 4 ременями, 2 великими роликами та 4 бічними конусами забезпечує максимальне стиснення тюка, його рівномірне обертання та належне перекриття плівки незалежно від форми тюка. Удосконалена система «подвійної навантажувальної вилки» забезпечує підвищення швидкості передачі тюків до 30 %.
Удосконалена система «подвійної навантажувальної вилки» забезпечує швидку і надійну передачу тюка.

Обладнання

Продуктивність – до ваших послуг: інтерфейси користувача – ключ до продуктивності, якої ви очікуєте від своєї машини KUHN. Розробляючи нові інтерфейси та монітори, ми уважно прислухалися до користувачів наших машин. Мета полягала в тому, щоб забезпечити чітке розуміння, що робить машина у будь-який момент часу, та мати усі важливі налаштування під рукою. Це гарантує вам повний контроль над машиною.

FBP 3135 виконує 3D-обмотування у темний час доби з увімкненим робочим освітленням

Медіа