Прес-підбирач – обмотувач зі змінною камерою KUHN VBP 3100 BalePack – силует

Виняткова універсальність та гнучкість

Створена на основі преміальної серії KUHN VB 3100, серія KUHN VBP 3100 BalePack зі змінною камерою – це наш експерт з універсальності. Завдяки унікальній конструкції своєї пресувальної камери вони забезпечують найкращі результати у надзвичайно широкому діапазоні сільськогосподарських культур.

Знайдіть найближчого дилера

Дві технології від KUHN поєднано для створення прес-підбирача – обмотувача зі змінною камерою VBP 3100 BalePack. Ці комбіновані прес-підбирачі – обмотувачі починаються зі стандартного прес-підбирача VB 3165 або 3195 зі змінною камерою та ІНТЕГРАЛЬНИМ РОТОРОМ OPTICUT і поєднують його з інноваційною системою обмотування. <br/>Серія KUHN VBP 3100 забезпечує високу універсальність протягом усього сезону. Цей прес-підбирач – обмотувач може оснащуватися запатентованою системою обмотування плівкою KUHN TWIN-reel, що надає машині додаткової універсальності для силосування. Ця унікальна система обмотування двома рулонами плівки забезпечує найвищу якість кормової маси при найнижчих витратах. Ідеальне ущільнення тюків для якісного збереження створюється поєднанням систем обмотування плівкою 3D й INTELLIWRAP. Ідеально сформовані щільні рулони формуються у пресувальній камері з технологією ЗРОСТАЮЧОЇ ЩІЛЬНОСТІ. <br/>Комфорт оператора та максимальний контроль гарантуються за допомогою інтерфейсу користувача PROCESS VIEW на блоці керування ISOBUS.
Комбінований прес-підбирач – обмотувач VBP 3165 в роботі

Ваші переваги

Оптимальна подача маси для задоволення ваших робочих потреб

Широка кулачкова система підбирання 230 см зі стандартним роликом для рослинної маси.

Оптимальне підбирання рослинної маси

Система підбирання на VBP сконструйована для максимізації продуктивності машини. Машина з робочою шириною 230 см здатна працювати на всіх валках та не підведе вас навіть у найскладніших умовах. Прямі підбиральні зубці допомагають вивільнити рослинну масу і зменшити її намотування. Безкулачкові напрямні рослинної маси забезпечують агресивніше та ефективніше підбирання. Кулачковий механізм відтягує зубці донизу у заднє положення, щоб уникнути намотування – сьогодні це єдина на ринку гібридна система підбирання. Система підбирання стандартно має маятникову раму та опційні поворотні колеса, що дозволяють адаптуватися до мінливих польових умов. <br /><br />Вибирайте один із наших ІНТЕГРАЛЬНИХ РОТОРІВ – різальні ротори OPTICUT з 14 або 23 ножами.

Технологія ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА

Уся лінійка VBP оснащується нашою технологією ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА. Ця<br />проста система подачі рослинної маси, що не вимагає обслуговування, гарантує величезну пропускну здатність за<br />будь-яких умов. Невелика відстань між ротором і зубцями підбирання забезпечує постійний<br />потік рослинної маси. Така конструкція з примусовою подачею забезпечує вищу швидкість руху вперед для забезпечення<br />максимальної продуктивності і зниження ступеня пошкодження маси.<br /><br />Зубці ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА виготовлені зі зносостійких пластин Hardox®. Hardox поєднує в собі надзвичайну твердість і міцність для зменшення зношування зубців ротора. Триваліший термін експлуатації зубців ротора допоможе заощадити час та кошти.
Невелика відстань між ротором і зубцями підбирання забезпечує постійний потік рослинної маси.

Ротори OPTICUT

Різальні ротори<br />KUHN OPTICUT (OC) розроблені для забезпечення необмеженої пропускної здатності та ідеальної якості подрібнення. Різальні ротори KUHN OC з еліпсоподібними роторними зубцями визнані користувачами однією з найкращих систем подрібнення на ринку. Рослинна маса з самого початку спрямовується і тягнеться до ножів, що покращує продуктивність потоку і подрібнення, а також запобігає блокуванням.<br /><br />OPTICUT 14<br />ІНТЕГРАЛЬНИЙ РОТОР з системою подрібнення OPTICUT з 14 ножами забезпечує вирівнювання валка і примусову подачу маси на прес-підбирач для максимізації пропускної здатності. Система подрібнення OPTICUT з 14 ножами забезпечує теоретичну довжину різання 70 мм. Кожен ніж захищений від пошкодження сторонніми предметами за допомогою пружини. Завдяки функції ВИБОРУ ГРУПИ, оператор може задати кількість робочих ножів: 0, 4, 7, 7 або 14. <br /><br />OPTICUT 23<br />ІНТЕГРАЛЬНИЙ РОТОР з системою подрібнення OPTICUT з 23 ножами поєднує переваги інтенсивного подрібнення і механічного захисту. Система подрібнення OPTICUT з 23 ножами забезпечує теоретичну довжину різання 45 мм. Кожен ніж захищений від пошкодження
Різальні ротори OC із запатентованими еліпсоподібними роторними зубцями

DROPFLOOR & Відімкнення ротора

У разі блокування ротора ви можете опустити підрізувальну пластину і ножі з кабіни трактора за допомогою гідравліки. Після усунення причини блокування механізми так само легко переводяться у робоче положення.
За екстремальних обставин подвійний захист забезпечується стандартною функцією відімкнення
ротора. Функції відімкнення ротора і технологія DROPFLOOR забезпечують можливість швидкого відновлення роботи у разі блокування та дають вам змогу швидко повернутися до тюкування.
Технології відімкнення ротора і DROPFLOOR забезпечують можливість швидкого відновлення роботи у разі блокування.

Повністю автоматична система деблокування ротора.

Запобіжна муфта перевантаження активується кожного разу, коли система подачі забивається рослинною масою, що надійшла до неї. Платформа DROPFLOOR автоматично опускається, а ножі втягуються. Оператор інформується про поточний процес через термінал. Після повторного підключення ВВП ротор відновлює роботу, рослинна маса безперешкодно спрямовується до пресувальної камери, а платформа DROPFLOOR і ножі автоматично повертаються у робоче положення.
Огляд положень ножів та платформи DROPFLOOR під час автоматичного деблокування

Рівномірні і тверді рулони

Система Зростаючої щільності підвищує натяг мірою формування тюка

ЗРОСТАЮЧА ЩІЛЬНІСТЬ – Рішення KUHN

Система ЗРОСТАЮЧОЇ ЩІЛЬНОСТІ довела свою цінність на всіх прес-підбирачах KUHN VB(P). Система збільшує натяг мірою зростання тюка, забезпечуючи формування твердого тюка з міцною зовнішньою оболонкою.
Як це працює?
Мірою зростання тюка опір на натягувачах постійно зростає завдяки двом гідравлічним циліндрам і пружинному натягувачу. Тож зі збільшенням діаметра зростає і щільність тюка. В результаті формується надзвичайно міцний тюк з помірним осердям – не надто м’яким і не надто твердим. Завдяки щільнішому зовнішньому шару тюки соломи матимуть вищу опірність до складних погодних умов, тоді як тюки силосу підтримуватимуть форму для поліпшення зберігання та полегшення обробки.

Швидке формування ідеальних тюків

Конструкція пресувальної камери з 5 ременями і трьома роликами серії VBP 3100 забезпечує швидке та постійне формування тюків незалежно від типу системи подачі. Агресивний профіль верхнього ролика камери поліпшує контакт рослинної маси та знижує втрати. Прес-підбирач у передньому сегменті оснащений великим гладеньким роликом та веденим очищувальним роликом, який запобігає накопиченню маси попереду машини. Унікальне поєднання системи ЗРОСТАЮЧОЇ ЩІЛЬНОСТІ та продуманої конструкції пресувальної камери гарантує завжди ідеальне формування тюків.
Система неперервного змащення ланцюга BEKA-MAX дає змогу індивідуального регулювання кількості мастила на кожному ланцюзі. Міцні та широкі змащувальні щітки на ланцюгах забезпечують ідеальне змащення.
Конструкція пресувальної камери з 5 ременями і трьома роликами серії VBP 3100 забезпечує швидке та постійне формування тюків.

Швидка та надійна передача тюка

Щоб мінімізувати час простою та максимізувати продуктивність, тюки мають передаватися швидко. Бічні захисні напрямні пластини забезпечують швидку та надійну передачу тюка навіть при роботі крутих схилах. Обмотувальний стіл з 4 ременями, 2 великими роликами та 4 бічними конусами забезпечує максимальне стиснення тюка, його рівномірне обертання та належне перекриття плівки незалежно від форми тюка. Удосконалена система «подвійної навантажувальної вилки» забезпечує підвищення швидкості передачі тюків до 30 %.
Удосконалена система «подвійної навантажувальної вилки» забезпечує швидку і надійну передачу тюка.

Відмінна якість обмотування та обв'язування

Два звичайних 750-мм рулони еластичної плівки, якою обмотується тюк

Система обмотування плівкою KUHN TWIN-reel

Запатентована система обмотування плівкою KUHN використовує два звичайні рулони еластичної плівки 750 мм. Це усуває потребу у спеціальній широкій плівці, що спрощує вам керування запасами. Обмотування плівкою поліпшує якість маси, форму тюка, стійкість та відкривання тюка.<br/><br/>Використання звичайної плівки при обмотуванні дає змогу застосовувати набагато вищий коефіцієнт попереднього розтягування порівняно із системами обмотування широкою плівкою. Це зменшує витрати на обмотування плівкою до 37 %. Натягнута плівка зі злипанням шарів може витримувати пошкодження без ризику розриву тюків або проковзування плівки під час перенесення переміщення на обмотування.<br/>Система обмотування плівкою KUHN TWIN-reel збільшує інтервали заміни плівки ще на 30%. Завдяки обмеженій вазі рулону плівки (не більше 27 кг) з рулонами легко працювати. Це – у поєднанні з малою висотою піднімання та зручною системою роботи з рулонами плівки – значно полегшує заміну рулонів плівки.<br/>Системи обмотування плівкою та сіткою – це дві окремі системи, що дає оператору змогу одночасно переносити як плівку, так і сітку.

Обладнання

Продуктивність – до ваших послуг: інтерфейси користувача – ключ до продуктивності, якої ви очікуєте від своєї машини KUHN. Розробляючи нові інтерфейси та монітори, ми уважно прислухалися до користувачів наших машин. Мета полягала в тому, щоб забезпечити чітке розуміння, що робить машина у будь-який момент часу, та мати усі важливі налаштування під рукою. Це гарантує вам повний контроль над машиною.

Комбінований прес-підбирач – обмотувач VBP3165 виїжджає з поля з обмотаними рулонами.

Медіа