Рулонний прес-підбирач зі змінною камерою KUHN VB 7190 – силует

Постійна висока продуктивність за будь-яких обставин

Серія KUHN VB 7100 встановлює новий стандарт рулонного тюкування. Покладайтеся на постійно високу продуктивність за будь-яких обставин. Незалежно від культури, незалежно від часу доби, ці прес-підбирачі забезпечують вам високу щільність рулонів, велику потужність та максимальний експлуатаційний термін. Там, де інші зупиняються, починається серія VB 7100.

Знайдіть найближчого дилера

З високопродуктивними моделям VB 7160 та 7190 постійно висока продуктивність за будь-яких обставин – гарантована. Ці прес-підбирачі розроблялися у співпраці із найвимогливішими аграріями та підрядниками з усього світу.
ТЮКИ/РУЛОНИ ВИСОКОЇ ЩІЛЬНОСТІ
Формування тюків щільністю до 140 кг/м3 (солома) завдяки запатентованій* системі KUHN i-DENSE. Ця система подвійних натягувачів у поєднанні з вимірами датчика вологості автоматично пристосовує тиск пресування відповідно до особливостей різних культур та стану рослинної маси – без втручання водія.
ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ НА ВСІХ ЕТАПАХ
Від підбирача і до виштовхування рулону, VB 7100 забезпечує вам найвищу продуктивність для максимальної ефективності. Силос, сіно чи солома – прес-підбирач забезпечує вам продуктивність до 30 т/год. у різноманітних робочих умовах. Крім того, задній борт прес-підбирачів VB 7100 працює найшвидше на ринку. Рулон виштовхується за 4 секунди, і задній борт знову закритий.
МАКСИМАЛЬНИЙ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ТЕРМІН, МІНІМУМ ПРОСТОЇВ
Надзвичайно висока довговічність компонентів, мінімальний час простоїв – для максимального часу
VB 7100 в роботі

Ваші переваги

Висока потужність на всіх етапах роботи

Широка кулачкова система підбирання з важким роликом для рослинної маси та захисним щитком.

Оптимальне підбирання рослинної маси

Всі моделі VB 7100 оснащуються широким кулачковим підбирачем з важким роликом для рослинної маси та захисним щитком (діаметр 217 мм). Система підбирання, сконструйована для максимізації продуктивності машини. Маючи робочу ширину 230 см, машина здатна працювати на всіх валках та не підведе вас навіть у найскладніших умовах. Прямі підбиральні зубці допомагають вивільнити рослинну масу і зменшити її намотування. Підбиральний ролик притискає масу до підбиральних зубців, зменшуючи тертя, тим самим обмежуючи втрату листя та підвищуючи ефективність прес-підбирача, вирівнюючи валок.
Модель системи підбирання 230 см з ротором стандартно має маятникову раму та опційні поворотні колеса, що дозволяють підбирачу адаптуватися до мінливих польових умов. Безкулачкові напрямні рослинної маси на підбирачах 230 см забезпечують агресивніше та ефективніше підбирання, застосовуючи зубець на більшу довжину, коли це потрібно, і відтягуючи масу від зубців, коли вона наближається до системи подачі. Кулачковий механізм відтягує зубці донизу у заднє положення, щоб уникнути намотування – це єдина на сьогодні на ринку гібридна

Технологія ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА

Наша технологія ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА, доступна для всієї лінійки VB, застосовується на моделях OPTIFEED та OPTICUT. Ця проста система подачі рослинної маси, що не вимагає обслуговування, гарантує величезну пропускну здатність за будь-яких умов. Невелика відстань між ротором і зубцями підбирання забезпечує постійний потік рослинної маси. Така конструкція з примусовою подачею забезпечує вищу швидкість руху вперед для забезпечення максимальної продуктивності і зниження ступеня пошкодження маси. Зубці ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА виготовлені зі зносостійких пластин Hardox® Hardox® поєднує в собі надзвичайну твердість і міцність для зменшення зношування зубців ротора.
Моделі VB 7100 оснащені ІНТЕГРАЛЬНИМ РОТОРОМ з трьома секціями зубців.
Невелика відстань між ротором і зубцями підбирання забезпечує постійний потік рослинної маси.

Без подрібнення: Ротор OPTIFEED

Конструкція ротора OPTIFEED з односторонніми подавальними зубцями та інтегрованими шнеками допомагає вирівняти валок, рівномірно розподіляючи масу для рівномірного формування тюків.
Ротор OPTIFEED моделей VB 7100

З подрібненням: Ротори OPTICUT:

Різальні ротори KUHN OPTICUT (OC) розроблені для забезпечення необмеженої пропускної здатності та ідеальної якості подрібнення. Різальні ротори KUHN OC з еліпсоподібними роторними зубцями визнані користувачами однією з найкращих систем подрібнення на ринку. Рослинна маса з самого початку спрямовується і тягнеться до ножів, що покращує продуктивність потоку і подрібнення, а також запобігає блокуванням.
OPTICUT 14
ІНТЕГРАЛЬНИЙ РОТОР із системою подрібнення OPTICUT з 14 ножами забезпечує вирівнювання валка і примусову подачу маси на прес-підбирач для гарантування максимальної продуктивності. Система подрібнення OPTICUT з 14 ножами забезпечує теоретичну довжину різання 70 мм. Кожен ніж захищений від пошкодження сторонніми предметами за допомогою пружини. Завдяки функції ВИБОРУ ГРУПИ оператор може задати кількість робочих ножів: 0, 4, 7 або 14.
OPTICUT 23
ІНТЕГРАЛЬНИЙ РОТОР із системою подрібнення OPTICUT з 23 ножами поєднує переваги інтенсивного подрібнення і механічного захисту. Система подрібнення OPTICUT з 23 ножами забезпечує теоретичну довжину різання 70 мм. Кожен ніж захищений від пошкодження сторонніми предметами за
OPTICUT cutting rotor of the VB 7100 models

Ущільнення роликів холостого ходу

Сферичні підшипники роликів розміром 50 мм встановлені на основних ведених роликах, а на роликах холостого ходу – спеціальні ущільнювачі, запатентовані* KUHN. Ці ущільнювачі, що складаються з унікальної комбінації спеціально розроблених кілець, запобігають забрудненню підшипників рослинною масою.
Запатентовані ущільнення KUHN на роликах холостого ходу

Однакові тюки високої щільності

i-DENSE – Автоматичне налаштування тиску тюкування

Система i-DENSE – Інтелектуальна щільність

Формування тюків щільністю до 140 кг/м3 (солома) завдяки запатентованій* системі KUHN i-DENSE. Ця інтелектуальна система подвійних натягувачів забезпечує оптимальний розподіл натяжного зусилля. Передній натягувач створює оптимальну камеру початкового пресування та форму тюка за будь-яких обставин. Задній натягувач забезпечує високе натяжне зусилля на ремені для формування тюків надзвичайно високої щільності.
Система подвійних натягувачів у поєднанні з вимірами датчика вологості автоматично пристосовує тиск пресування відповідно до особливостей різних культур та стану рослинної маси – без втручання водія. Результат – найощадливіше використання вашого прес-підбирача без компромісів у продуктивності.

Швидке формування ідеальних тюків

Завдяки унікальному поєднанню системи i-DENSE та перевіреній на практиці конструкції пресувальної камери з 4 ременями та 3 роликами прес-підбирач забезпечує швидке, надійне та стабільне формування тюків за будь-якого стану рослинної маси, навіть на силосі. Агресивний профіль верхнього ролика камери поліпшує контакт рослинної маси та знижує втрати. Прес-підбирач у передньому сегменті оснащений великим гладеньким роликом та веденим очищувальним роликом, який запобігає накопиченню маси попереду машини. Унікальне поєднання системи KUHN i-DENSE, системи ЗРОСТАЮЧОЇ ЩІЛЬНОСТІ та продуманої конструкції пресувальної камери гарантує завжди ідеальне формування тюків.
Пресувальна камера VB 7100 має 4 ремені і 3 ролики.

Найшвидше на ринку відкривання й закривання заднього борту.

Задній борт прес-підбирачів VB 7100 працює найшвидше на ринку. Рулон виштовхується за 4 секунди, і задній борт знову закритий.
Відкриття й закриття заднього борту за 4 секунди

Обладнання

Продуктивність – до ваших послуг: інтерфейси користувача – ключ до продуктивності, якої ви очікуєте від своєї машини KUHN. Розробляючи нові інтерфейси та монітори, ми уважно прислухалися до користувачів наших машин. Мета полягала в тому, щоб забезпечити чітке розуміння, що робить машина у будь-який момент часу, та мати усі важливі налаштування під рукою. Це гарантує вам повний контроль над машиною.

Рулонний прес-підбирач VB 7190 в роботі під чудовим синім небом

Медіа