Рулонні прес-підбирачі

KUHN пропонує нове покоління рулонних прес-підбирачів зі змінною та фіксованою пресувальною камерою, які гарантують утворення рулонів ідеальної форми та надзвичайно високої щільності навіть у найскладніших умовах. Низка унікальних функцій та інновацій, включно з системами ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА та ЗРОСТАЮЧОЇ ЩІЛЬНОСТІ, – це справді великий крок вперед у передових сільськогосподарських технологіях. Познайомтеся з рулонними прес-підбирачами KUHN та досягайте вищої прибутковості!

Рулонні прес-підбирачі з фіксованою пресувальною камерою

Мета KUHN полягає в розробці та виготовленні прес-підбирачів, які підвищують прибутковість вашої роботи! Рулонні прес-підбирачі KUHN з фіксованою пресувальною камерою відзначаються кількома унікальними технологіями, що забезпечують високу продуктивність та надійність.

Читати далі

  • Прес-підбирач з фіксованою камерою KUHN FB 2130

   FB 2130

   Універсальний рулонний прес-підбирач для широкого спектра рослинної маси

Рулонні прес-підбирачі зі змінною пресувальною камерою

Рулонні прес-підбирачі KUHN зі змінною пресувальною камерою підносять пресування високої щільності на новий рівень. Прес-підбирачі розроблені із застосуванням найпередовіших інновацій, щоб поліпшити якість вашої роботи та забезпечити максимальну користь.

Читати далі

  • Рулонний прес-підбирач KUHN VB 3190 зі змінною камерою – силует

   VB 3100

   Розроблено для формування рулонів надзвичайно високої щільності 80 – 160/185 см

  • Рулонний прес-підбирач зі змінною камерою KUHN VB 7190 – силует

   VB 7100

   Високопродуктивні прес-підбирачі, що формують рулони надзвичайно високої щільності 80–160/185 см

Кожен фермер добре розуміє, що підвищення ефективності різноманітних робіт впливає на загальну рентабельність діяльності та використання техніки. А створення рулонів зі скошеного матеріалу — один з важливих етапів, для якого є ефективне рішення — рулонний прес-підбирач від провідного виробника KUHN. Компанія пропонує моделі зі змінною або ж фіксованою пресувальною камерою. Незалежно від умов прес-підбирач рулонний гарантує створення ідеальної форми та дійсно високої щільності рулонів.

Агрегати значно впливають на характер робіт:

 • вони забезпечують оптимальну подачу рулонної маси;
 • адаптуються до характеристик ділянок;
 • гарантують можливість працювати незалежно від умов;
 • рулонний прес підбирач може бути з функцією подрібнення;
 • техніка захищена від блокування та забезпечує стабільність потоку рослинної маси;
 • додаткова функція відключення ротора гарантує можливість швидко відновити роботу.

Фірмовий рулонний підбирач сіна KUHN — це якісне формування рулонів з конкретним тиском пресування, регулювати який зручно та просто. Виробник пропонує різні системи, змащення ланцюга в тому числі, кожна з яких має власні особливості та підходить для конкретних завдань. Ознайомитися детальніше на сайті kuhn.ua з моделями рулонних прес підбирачів для сіна KUHN можна вже зараз, тут ви дізнаєтеся також про іншу сільськогосподарську техніку KUHN та можливості її придбання.

Dealer finder map Ukraine