Прес-підбирач SB 1290 – силует

Сконструйовано й виготовлено для довговічності

KUHN SB 1290 - це багатофункціональний великий тюковий прес-підбирач для будь-якого стану рослинної маси. Цю професійну машину сконструйовано й виготовлено для забезпечення довговічності.

Знайдіть найближчого дилера

Серія SB від KUHN – це нове покоління прес-підбирачів великого розміру. Розроблені для досягнення високої продуктивності та великої ваги тюка в поєднанні з чудовою зручністю для оператора, ці прес-підбирачі значно підвищують прибутковість тюкування. Надійна силова передача зумовлює надзвичайну довговічність цих прес-підбирачів.

KUHN SB 1290 – це один з найміцніших та найнадійніших великих тюкових прес-підбирачів для тюків 120 х 90 см на ринку. Прес-підбирач поєднує високу продуктивність та максимальну надійність, що ідеально підходить для професіоналів рослинництва. SB 1290 розроблено із застосуванням простих і ефективних технологій, включно з технологією ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА та системою POWER DENSITY, для формування тюків високої щільності з будь-якою рослинною масою.

Великі тюкові прес-підбирачі KUHN мають унікальну просту силову передачу з великим маховиком та найдовшу стандартну пресувальну камеру для забезпечення виняткової довговічності і продуктивності. Вентилятори з гідравлічним приводом забезпечують чистоту ваших подвійних вузлов'язів.
Прес-підбирач SB 1290 в роботі

Ваші переваги

Рівномірні, щільні, високоякісні тюки

Система регулювання за крутним моментом забезпечує ідеальний баланс продуктивності і щільності.

Ідеальний баланс продуктивності і щільності.

Запатентована KUHN система регулювання за крутним моментом забезпечує ідеальний баланс продуктивності і щільності. Система складається із штифтів навантаження штока плунжера, які вимірюють зусилля плунжера, та датчика кута, що вимірює кут важеля. Точні значення крутного моменту обчислюються протягом повного циклу роботи плунжера. Перевага цього сучасного методу вимірювання полягає в тому, що при роботі з продуктивністю 25 т/год. можна досягти на 5 % вищу щільність тюків. Це забезпечує підвищення ефективності при транспортуванні і в роботі з тюками.

Система POWER DENSITY: Рішення KUHN

Постійність форми тюків – це не тільки привабливий зовнішній вигляд. Щільний, рівномірно заповнений тюк – це якість в усіх формах. З квадратними тюками легко працювати, їх легко зберігати. Крім того, вони набагато стабільніші під час транспортування, ніж погано сформований тюк. При роботі з силосом тюк прямокутного профілю містить менше повітря, що означає вищу якість корму.

Система KUHN POWER DENSITY, конструкція з однією подавальною вилкою, доводить, що добре спроектована активна система заповнення камери попереднього пресування здатна усунути складність. Ця система камери попереднього пресування забезпечує рівномірність заповнення порцій і формує важкі квадратні тюки незалежно від стану валка. Одинарна подавальна вилка поєднує дві функції в одному механізмі, усуваючи непотрібні компоненти та складність, що в результаті знижує витрати на обслуговування.

Як це працює?
  1. ІНТЕГРАЛЬНИЙ РОТОР активно подає масу до камери попереднього пресування.
  2. Подавальна вилка (синій колір) активно заповнює камеру.
  3. Подавальна вилка одинарної дії продовжує формувати порцію, поки мірна шайба
Система камери попереднього пресування забезпечує рівномірність заповнення порцій і формує важкі квадратні тюки

Пресувальна камера

Завдяки пресувальній камері довжиною 3,4 метра SB 1290 має достатньо місця для формування ідеального тюка. Поєднання агресивних фіксаторів та особливої форми напірних дверцят пресувальної камери забезпечує агресивне ущільнення та м’яке розширення тюка. 46 ходів плунжера на хвилину забезпечують високу продуктивність пресування. Плунжер спрямовується чотирма великими роликами діаметром 125 мм для забезпечення максимального експлуатаційного терміну.
Завдяки пресувальній камері довжиною 3,4 метра LSB має достатньо місця для формування ідеального тюка.

Оптимальний комфорт оператора

Для максимальної зручності оператора SB 1290 стандартно оснащений найважчим маховиком у своєму сегменті. Цей посилений маховик вагою 485 кг гарантує унікальну м'якість ходу машини, що забезпечує максимальний комфорт оператора упродовж довгого робочого дня.
Посилений маховик 485 кг забезпечує максимальну комфортність роботи.

Оптимальна подача маси для задоволення ваших робочих потреб

Прес-підбирач із робочою шириною 230 см здатний працювати на будь-яких валках.

Оптимальне підбирання рослинної маси

Система підбирання, сконструйована для максимізації продуктивності машини. Маючи робочу ширину 230 см, машина здатна працювати на будь-яких валках. Надійна система на основі кулачкового механізму не підведе вас навіть у найсуворіших умовах. Щоб адаптувати машину до своїх полів, ви маєте вибір між фіксованими та поворотними колесами системи підбирання. Поворотні колеса є напівпневматичними і тому ідеально підходять для нерівної місцевості та кам'янистих ґрунтів.

Для кращого задоволення ваших робочих потреб для SB 1290 доступні два варіанти системи подачі. Виберіть один із наших запатентованих ІНТЕГРАЛЬНИХ РОТОРІВ. Ротор без подрібнення OPTIFEED або різальний ротор OMNICUT з 23 ножами.

Технологія ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА

Наша технологія ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА, доступна для всієї лінійки тюкових прес-підбирачів KUHN, застосовується на моделях OPTIFEED та OPTICUT. Ця проста система подачі рослинної маси, що не вимагає обслуговування, гарантує величезну пропускну здатність за будь-яких умов. Невелика відстань між ротором і зубцями підбирання забезпечує постійний потік рослинної маси. Така конструкція з примусовою подачею забезпечує вищу швидкість руху вперед для забезпечення максимальної продуктивності і зниження ступеня пошкодження маси.
Зубці ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА виготовлені зі зносостійких пластин Hardox® для забезпечення відмінної стійкості при роботі з абразивною рослинною масою.
Усі прес-підбирачі KUHN, з подрібненням та без нього, оснащені системою ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА.

Ролик POWER FEED

Незалежно від того, тюкуєте ви суху солому, сіно чи вологий силос, ролик POWER FEED дає змогу піднести продуктивність на новий рівень. Стан рослинної маси або нерівномірні валки можуть стати проблемою для ротора системи підбирання. З роликами POWER FEED від KUHN ця проблема відходить у минуле. Цей ведений ролик для рослинної маси активно копіює висоту валка. В результаті рослинна маса трохи стискається та рівномірно розподіляється при надходженні на ротор. Нерівномірності потоку рослинної маси згладжуються, забезпечуючи стабільний потік маси до ротора.

Пікових навантажень внаслідок нерівномірностей валка немає. Плавна і стабільна подача маси забезпечує зниження потреби в потужності та безперебійність роботи машини. Крім того, знижується зношування машини, оскільки система подачі зазнає меншого навантаження.

Ваші переваги:
  • Неперевершена загальна продуктивність
  • Відмінне спрямовування рослинної маси з різними культурами та розмірами валків
  • Менше пікових навантажень на систему подачі
  • Плавний хід машини
Ролик POWER FEED від KUHN – це ведений ролик для рослинної маси, що забезпечує рівномірність потоку маси

Без подрібнення: Ротор OPTIFEED та ротор Biomass OPTIFEED

Конструкція 48 см ротора OPTIFEED, в якому функції зубців – виготовлених зі зносостійких пластин HARDOX – і шнека об'єднані на одному валу, допомагає вирівняти валок, рівномірно розподіляючи масу для рівномірного формування тюків. Коли подрібнення маси не потрібне, система OPTIFEED забезпечує контрольований і постійний її потік до камери попереднього пресування. Завдяки ротору машина отримує додатковий рівень захисту.

Конструкція ротора Biomass OPTIFEED діаметром 60 см поєднує в собі всі переваги стандартного ротора OPTIFEED із зубцями ротора на болтовому кріпленні, виготовленими зі зносостійких пластин Hardox для відмінної довговічності та простоти заміни. Ці зубці ротора спеціально розроблені для роботи з такими енергоємними культурами, як цукрова тростина.
Конструкція 48 см ротора OPTIFEED, в якому функції зубців і шнека об'єднані на одному валу

З подрібненням: OMNICUT з 23 ножами (OC 23)

Ротор OMNICUT з 23 ножами (OC 23) забезпечує довжину різання 45 мм на моделях прес-підбирачів з шириною тюкового каналу 120 см. Ротор діаметром 60 см здатний обробити будь-який валок на шляху прес-підбирача. Ножі на роторі OC 23 мають індивідуальний гідравлічний захист. Це гарантує відмінну якість подрібнення незалежно від робочої швидкості і культури. Конфігурування групи ножів легко виконується з кабіни трактора за допомогою термінала. Оператор може обирати такі конфігурації ножових груп: 0 – 11 – 12 – 23 Зубці ротора на болтовому кріпленні, виготовлені зі зносостійких пластин Hardox, легко замінюються. Також машину оснащено стандартною касетною системою для легкої заміни ножів; отже, ви інвестуєте не тільки у якість подрібнення, але, перш за все, у комфорт водія.
Ротор OMNICUT з 23 ножами (OC 15) забезпечує довжину різання 45 мм.

Надзвичайна міцність, довговічність та комфорт користувача

Редуктори та вали забезпечують ідеальну синхронізацію машини та легке обслуговування.

Посилена силова передача

Працюйте на максимальній потужності з системою безпечного підбирання. Синхронізація привода компонентів виконується за допомогою редукторів і валів. Це забезпечує ідеальну синхронізацію машини та легке обслуговування. Посилена силова передача оснащується кулачковими муфтами з самоповерненням. Перевага таких муфт полягає в тому, що вони дають змогу використовувати машину на максимальній потужності, не турбуючись трудомісткою заміною зрізних болтів. Схема силової передачі проста та легка в обслуговуванні, загальну кількість рухомих частин мінімізовано.

Негайний захист

Використання машини на максимальній потужності вимагає бездоганної системи захисту. Усі основні компоненти системи подачі прес-підбирачів KUHN великого розміру оснащені кулачковими муфтами. За допомогою цієї системи безпеки неперервної дії в разі перевантаження ви можете розблокувати машину з робочого місця оператора. Система підбирання, ІНТЕГРАЛЬНИЙ РОТОР, силова передача та подавальна вилка захищені обмежувачами крутного моменту кулачкового типу, які в разі перевантаження автоматично активуються. Потім спрацьовує відповідна кулачкова муфта і подача рослинної маси припиняється. Муфта вмикається знову, коли оператор зменшує швидкість ВВП. Ще одна перевага таких муфт полягає в тому, що вони дають змогу використовувати машину на максимальній потужності, не турбуючись трудомісткою заміною зрізних болтів.
Усі основні компоненти системи подачі прес-підбирачів KUHN великого розміру оснащені кулачковими муфтами.

Продумана конструкція для підвищення зручності для оператора

Конструкція забезпечує відмінну доступність внутрішньої частини машини для огляду та обслуговування. Для підвищення рівня безпеки платформи вузлов'яза оснащена поручнями та міцними сходами. Поручні легко складаються, щоб зменшити висоту машини під час транспортування. Крім того, оператор має максимальний комфорт завдяки важкому маховику, гідравліці з вимірюванням навантаження, та системі регулювання крутного моменту.

Гідравлічна система з вимірюванням навантаження використовується для забезпечення автоматичного блокування осі, керування ножами, роликового жолоба та виштовхувача тюків. Гідравлічна система легко механічно перемикається в режим роботи з відкритим центром при агрегатуванні з трактором, не оснащеним гідросистемою з вимірюванням навантаження.
Конструкція забезпечує ідеальну доступність та безпеку для оператора.

Обладнання

Продуктивність – до ваших послуг<br />Інтерфейси користувача – ключ до продуктивності, якої ви очікуєте від своєї машини KUHN. Ми уважно прислухалися до користувачів наших машин у процесі розробки нових інтерфейсів і терміналів. Мета полягала в тому, щоб забезпечити чітке розуміння, що робить машина у будь-який момент часу, та мати усі важливі налаштування під рукою. Це гарантує вам повний контроль над машиною.

Прес-підбирач LSB 1290 у транспортному положенні

Медіа