Прес-підбирач SB 1290 iD – силует

Ефективність та прибутковість вашого тюкування

SB 1290 iD сконструйований для формування тюків надзвичайно високої щільності за будь-якого стану рослинної маси. Завдяки запатентованій технології подвійного плунжера TWINPACT, прес-підбирач має менші вимоги до потужності та забезпечує більшу прибутковість операції тюкування.

Знайдіть найближчого дилера

Розробкою SB 1290 iD KUHN пропонує вам інтелектуальну та інноваційну відповідь на виклики сьогодення та завтрашнього дня. Ця модель «інтелектуальної щільності» розроблена для формування тюків (120 х 90), щільність яких вища на до 25% в жорстких умовах роботи з сухою соломою порівняно зі звичайними великими тюковими прес-підбирачами. Запатентована технологія подвійного плунжера TWINPACT лежить в основі зазначеного підвищення щільності тюків, водночас не допускаючи високих пікових навантажень на машину.

Крім поліпшення щільності, було модернізовано тюковий канал, силову передачу та трансмісію, що забезпечує подальше заощадження витрат. Трактор потужністю 200 к. с. більш ніж здатний формувати тюки 500 кг і більші, при одночасному значному заощадженні пального. Результат: вища прибутковість операції тюкування як у звичайному рослинництві, так і в найскладніших умовах виробництва енергетичних культур та біомаси.
SB 1290 iD на тюкуванні соломи

Ваші переваги

Надзвичайно висока щільність тюків, низькі вимоги щодо потужності

KUHN products visual

Один хід плунжера – подвійна дія

KUHN SB 1290 iD оснащений системою подвійного плунжера TWINPACT – інтелектуальним способом досягнення надзвичайно високої щільності тюків та уникнення високих пікових навантажень на машину. Щоб досягти на 25% більшої щільності тюка, поршень потребує зусилля, вдвічі більшого за звичайний великий тюковий прес-підбирач. TWINPACT – це роздільний плунжер з нижньою й верхньою частинами, з'єднаними за допомогою спеціального трикутного штока. Дія поршня на тюк поділяється на два етапи, збільшуючи прикладене зусилля на площу поверхні і, таким чином, ущільнення тюка. Незважаючи більшу масу тюків, навантаження на машину можна порівняти зі звичайним прес-підбирачем 120 х 90, що усуває необхідність збільшення трансмісії, маховика та основної рами.

Ефект TWINPACT:
 • Забезпечення інтелектуального та ефективного ущільнення тюків, уникаючи при цьому великих пікових навантажень на машину.
 • Можливість працювати з тракторами, що агрегатуються зі звичайними прес-підбирачами 120 x 90.
 • Формування тюків із сухої рослинної маси, що мають на 25% більшу вагу.

Ідеальний баланс продуктивності і щільності.

Запатентована KUHN система регулювання за крутним моментом забезпечує ідеальний баланс продуктивності і щільності. Система складається із штифтів навантаження штока плунжера, які вимірюють зусилля плунжера, та датчика кута, що вимірює кут важеля. Точні значення крутного моменту обчислюються протягом повного циклу роботи плунжера. Перевага цього сучасного методу вимірювання полягає в тому, що при роботі з продуктивністю 25 т/год. можна досягти на 5 % вищу щільність тюків. Це забезпечує підвищення ефективності при транспортуванні і в роботі з тюками.
Система регулювання за крутним моментом забезпечує ідеальний баланс продуктивності і щільності.

Система POWER DENSITY: Рішення KUHN

Постійність форми тюків – це не тільки привабливий зовнішній вигляд. Щільний, рівномірно заповнений тюк – це якість в усіх формах. З квадратними тюками легко працювати, їх легко зберігати. Крім того, вони набагато стабільніші під час транспортування, ніж погано сформований тюк. При роботі з силосом тюк прямокутного профілю містить менше повітря, що означає вищу якість корму.

Система KUHN POWER DENSITY, конструкція з однією подавальною вилкою, доводить, що добре спроектована активна система заповнення камери попереднього пресування здатна усунути складність. Ця система камери попереднього пресування забезпечує рівномірність заповнення порцій і формує важкі квадратні тюки незалежно від стану валка. Одинарна подавальна вилка поєднує дві функції в одному механізмі, усуваючи непотрібні компоненти та складність, що в результаті знижує витрати на обслуговування.

Як це працює?
 1. ІНТЕГРАЛЬНИЙ РОТОР активно подає масу до камери попереднього пресування.
 2. Подавальна вилка (синій колір) активно заповнює камеру.
 3. Подавальна вилка одинарної дії продовжує формувати порцію, поки мірна шайба
Система камери попереднього пресування забезпечує рівномірність заповнення порцій і формує важкі квадратні тюки

Пресувальна камера

Спеціально розроблена пресувальна камера KUHN SB 1290 iD – це результат більш ніж 35-річного досвіду виробництва великих тюкових прес-підбирачів. Активний механізм заповнення камери попереднього пресування з нещодавно розробленою механічною системою вилкової подачі забезпечує формування рівномірно заповнених тюків.
Тюковий канал довжиною 3,75 м у поєднанні з системою регулювання тиску забезпечує оптимальний контроль щільності тюка. У конструкцію машини інтегровані високоміцні зношувані пластини для тюкування енергетичної рослинної маси в умовах низької вологості та великих обсягів пилу. Напірні дверцята камери пресування лійкоподібного профілю та особлива конструкція дверцят гарантують ідеальну форму тюків та додаткове тертя.
Завдяки пресувальній камері довжиною 3,75 метра SB 1290 iD має достатньо місця для формування ідеального тюка.

Система подвійного вузлов'яза

SB 1290 iD оснащений системою подвійного вузлов'яза. Завдяки електронному моніторингу вузлов'яза оператор постійно має точну інформацію щодо натягу шпагату та отримує сигнал тривоги у разі виникнення проблеми. Хід обв'язування можна відстежувати безпосередньо з кабіни трактора.

Під час тюкування верхній (синій) і нижній (червоний) шпагат подаються на тюк. Оскільки шпагат не проковзує навколо тюка, під час формування тюка шпагат не натягується.
Крок 1: Коли тюк досягає бажаної довжини, голки (сірий колір) активуються і рухаються вгору до вузлов'яза, щоб розпочати цикл обв'язування. На цьому першому кроці формування тюка закінчується із зав'язуванням першого вузла.
Крок 2: Після зав'язування першого вузла другий вузол знову з'єднує верхній і нижній шпагат, завдяки чому наступний тюк може формуватися без навантаження на шпагат під час обв'язування.

Всі моделі прес-підбирачів з подвійними вузлов'язами оснащені двома турбовентиляторами з гідравлічним приводом. Агресивні вентилятори гарантують чистоту в зоні вузлов'яза для його оптимальної роботи.
Схематичний огляд подвійного вузлов'яза

Оптимальна подача маси для задоволення ваших робочих потреб

Прес-підбирач із робочою шириною 230 см здатний працювати на будь-яких валках.

Оптимальне підбирання рослинної маси

Система підбирання, сконструйована для максимізації продуктивності машини. Маючи робочу ширину 230 см, машина здатна працювати на будь-яких валках. Надійна система на основі кулачкового механізму не підведе вас навіть у найсуворіших умовах. Щоб адаптувати машину до своїх полів, ви маєте вибір між фіксованими та поворотними колесами системи підбирання. Поворотні колеса є напівпневматичними і тому ідеально підходять для нерівної місцевості та кам'янистих ґрунтів.

Для кращого задоволення ваших робочих потреб для SB 1290 доступні два варіанти системи подачі. Виберіть один із наших запатентованих ІНТЕГРАЛЬНИХ РОТОРІВ. Ротор без подрібнення OPTIFEED або різальний ротор OMNICUT з 23 ножами.

Технологія ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА

Наша технологія ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА, доступна для всієї лінійки тюкових прес-підбирачів KUHN, застосовується на моделях OPTIFEED та OPTICUT. Ця проста система подачі рослинної маси, що не вимагає обслуговування, гарантує величезну пропускну здатність за будь-яких умов. Невелика відстань між ротором і зубцями підбирання забезпечує постійний потік рослинної маси. Така конструкція з примусовою подачею забезпечує вищу швидкість руху вперед для забезпечення максимальної продуктивності і зниження ступеня пошкодження маси.
Зубці ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА виготовлені зі зносостійких пластин Hardox® для забезпечення відмінної стійкості при роботі з абразивною рослинною масою.
Усі прес-підбирачі KUHN, з подрібненням та без нього, оснащені системою ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА.

Ролик POWER FEED

Незалежно від того, тюкуєте ви суху солому, сіно чи вологий силос, ролик POWER FEED дає змогу піднести продуктивність на новий рівень. Стан рослинної маси або нерівномірні валки можуть стати проблемою для ротора системи підбирання. З роликами POWER FEED від KUHN ця проблема відходить у минуле. Цей ведений ролик для рослинної маси активно копіює висоту валка. В результаті рослинна маса трохи стискається та рівномірно розподіляється при надходженні на ротор. Нерівномірності потоку рослинної маси згладжуються, забезпечуючи стабільний потік маси до ротора.

Пікових навантажень внаслідок нерівномірностей валка немає. Плавна і стабільна подача маси забезпечує зниження потреби в потужності та безперебійність роботи машини. Крім того, знижується зношування машини, оскільки система подачі зазнає меншого навантаження.

Ваші переваги:
 • Неперевершена загальна продуктивність
 • Відмінне спрямовування рослинної маси з різними культурами та розмірами валків
 • Менше пікових навантажень на систему подачі
 • Плавний хід машини
 • Ролик POWER FEED від KUHN – це ведений ролик для рослинної маси, що забезпечує рівномірність потоку маси

  Без подрібнення: Ротор OPTIFEED та ротор Biomass OPTIFEED

  Конструкція 48 см ротора OPTIFEED, в якому функції зубців – виготовлених зі зносостійких пластин HARDOX – і шнека об'єднані на одному валу, допомагає вирівняти валок, рівномірно розподіляючи масу для рівномірного формування тюків. Коли подрібнення маси не потрібне, система OPTIFEED забезпечує контрольований і постійний її потік до камери попереднього пресування. Завдяки ротору, машина отримує додатковий рівень захисту.

  Конструкція ротора Biomass OPTIFEED діаметром 60 см поєднує в собі всі переваги стандартного ротора OPTIFEED із зубцями ротора на болтовому кріпленні, виготовленими зі зносостійких пластин HARDOX для відмінної довговічності та простоти заміни. Ці зубці ротора спеціально розроблені для роботи з такими енергоємними культурами, як цукрова тростина.
  Конструкція 48 см ротора OPTIFEED, в якому функції зубців і шнека об'єднані на одному валу

  З подрібненням: OMNICUT з 23 ножами (OC 23)

  Ротор OMNICUT з 23 ножами (OC 23) забезпечує довжину різання 45 мм на моделях прес-підбирачів з шириною тюкового каналу 120 см. Ротор діаметром 60 см здатний обробити будь-який валок на шляху прес-підбирача. Ножі на роторі OC 23 мають індивідуальний гідравлічний захист. Це гарантує відмінну якість подрібнення незалежно від робочої швидкості і культури. Конфігурування групи ножів легко виконується з кабіни трактора за допомогою термінала. Оператор може обирати такі конфігурації ножових груп: 0 – 11 – 12 – 23 Зубці ротора на болтовому кріпленні, виготовлені зі зносостійких пластин Hardox, легко замінюються. Також машину оснащено стандартною касетною системою для легкої заміни ножів; отже, ви інвестуєте не тільки у якість подрібнення, але, перш за все, у комфорт водія.
  Ротор OMNICUT з 23 ножами (OC 23) забезпечує довжину різання 45 мм.

  Надзвичайна міцність, довговічність та комфорт користувача

  Редуктори та вали забезпечують ідеальну синхронізацію машини та легке обслуговування.

  Посилена силова передача

  Працюйте на максимальній потужності з системою безпечного підбирання. Синхронізація привода компонентів виконується за допомогою редукторів і валів. Це забезпечує ідеальну синхронізацію машини та легке обслуговування. Посилена силова передача оснащується кулачковими муфтами з самоповерненням. Перевага таких муфт полягає в тому, що вони дають змогу використовувати машину на максимальній потужності, не турбуючись трудомісткою заміною зрізних болтів. Схема силової передачі проста та легка в обслуговуванні, загальну кількість рухомих частин мінімізовано.

  Негайний захист

  Використання машини на максимальній потужності вимагає бездоганної системи захисту. Усі основні компоненти системи подачі прес-підбирачів KUHN великого розміру оснащені кулачковими муфтами. За допомогою цієї системи безпеки неперервної дії в разі перевантаження ви можете розблокувати машину з робочого місця оператора. Система підбирання, ІНТЕГРАЛЬНИЙ РОТОР, силова передача та подавальна вилка захищені обмежувачами крутного моменту кулачкового типу, які в разі перевантаження автоматично активуються. Потім спрацьовує відповідна кулачкова муфта і подача рослинної маси припиняється. Муфта вмикається знову, коли оператор зменшує швидкість ВВП. Ще одна перевага таких муфт полягає в тому, що вони дають змогу використовувати машину на максимальній потужності, не турбуючись трудомісткою заміною зрізних болтів.
  Усі основні компоненти системи подачі прес-підбирачів KUHN великого розміру оснащені кулачковими муфтами.

  Продумана конструкція для підвищення зручності для оператора

  Конструкція забезпечує відмінну доступність внутрішньої частини машини для огляду та обслуговування. Для підвищення рівня безпеки платформи вузлов'яза оснащена поручнями та міцними сходами. Поручні легко складаються, щоб зменшити висоту машини під час транспортування. Крім того, оператор має максимальний комфорт завдяки важкому маховику, гідравліці з вимірюванням навантаження, та системі регулювання крутного моменту.

  Гідравлічна система з вимірюванням навантаження використовується для забезпечення автоматичного блокування осі, керування ножами, роликового жолоба та виштовхувача тюків. Гідравлічна система легко механічно перемикається в режим роботи з відкритим центром при агрегатуванні з трактором, не оснащеним гідросистемою з вимірюванням навантаження.
  Конструкція забезпечує ідеальну доступність та безпеку для оператора.

  Оптимальний комфорт оператора

  Для максимальної зручності оператора SB 1290 iD стандартно оснащений найважчим маховиком у своєму сегменті. Цей посилений маховик вагою 485 кг гарантує унікальну м'якість
  ходу машини, що забезпечує максимальний комфорт оператора упродовж довгого робочого дня.
  Посилений маховик 485 кг забезпечує максимальну комфортність роботи.

  Обладнання

  Продуктивність – до ваших послуг<br />Інтерфейси користувача – ключ до продуктивності, якої ви очікуєте від своєї машини KUHN. Ми уважно прислухалися до користувачів наших машин у процесі розробки нових інтерфейсів і терміналів. Мета полягала в тому, щоб забезпечити чітке розуміння, що робить машина у будь-який момент часу, та мати усі важливі налаштування під рукою. Це гарантує вам повний контроль над машиною.

  SB 1290 iD на тюкуванні соломи

  Медіа