Великий тюковий прес-підбирач на тюкуванні соломи

Підвищена щільність тюка

KUHN SB 1270 X – це прес-підбирач високої щільності, який працює за будь-яких умов та забезпечує найвищу щільність тюків у сегменті 120 x 70. Завдяки своїй жорсткій конструкції машина здатна протистояти найскладнішим умовам.

Знайдіть найближчого дилера

З урахуванням коротких періодів збирання врожаю вашому господарству потрібен великий тюковий прес-підбирач, який виділяється підвищеною продуктивністю і при цьому забезпечує високу щільність і правильну геометричну форму тюка. Такі вимоги задовольняє прес-підбирач kuhn серії SB, розроблений відповідно до нових стандартів: пропускної здатності, форми тюків, часу безперебійної роботи і експлуатаційних витрат.

KUHN SB 1270 дає вам змогу формувати тверді тюки (120 x 70) ідеальної форми в найнесприятливіших умовах. Прес-підбирач стандартно оснащений системою подвійного вузлов'яза та посиленою силовою передачею для досягнення максимальної продуктивності. Таким чином SB 1270 X може досягати до 10 % вищої щільності тюків та до 15 % вищої продуктивності порівняно зі стандартними моделями 120 x 70.

Прес-підбирач здатний працювати з найрізноманітнішими культурами і видами рослинної маси, як-от силос, сіно, солома, люцерна, стебло кукурудзи та листя цукрової тростини.
Прес-підбирач SB 1270 X в роботі

Ваші переваги

Рівномірні, щільні та якісні тюки

Зображення збільшених частин SB 1270 X

X – Підвищена щільність тюка ("Xtra" bale density)

SB 1270 X може досягати до 10 % вищої щільності тюків порівняно зі стандартними моделями 120 x 70. Для досягнення такого підвищення щільності було додано кілька функцій:
 • Головний редуктор підвищеної міцності
 • Надміцна конструкція основної рами та тюкового каналу
 • Збільшений розмір циліндрів тюкового каналу

Ідеальний баланс продуктивності і щільності.

омпанія KUHN запатентувала* систему регулювання крутногомоменту на всіх моделях SB з каналом для тюків 120 см, яказабезпечує ідеальний баланс між продуктивністю та щільністю.Система складається зі штифтів навантаження для штокаплунжера, що вимірюють зусилля плунжера, та кутовогодатчика, який вимірює кут кривошипа. Точний крутниймомент розраховується впродовж усього циклу плунжера,завдяки чому машину можна експлуатувати з піковоюефективністю та досягати максимальної щільності тюків. Цепідвищує ефективність транспортування й вантажних робіт.
Система регулювання за крутним моментом забезпечує ідеальний баланс продуктивності і щільності.

Система POWER DENSITY: Рішення KUHN

Однакова форма тюків не лише естетично приваблива.Щільний, рівномірно заповнений тюк — це якість в усіхсенсах. Квадратні тюки зручно вантажити й штабелювати.Крім того, вони набагато стійкіші під час транспортування,ніж погано сформовані. Під час обгортання тюка з перетиномідеальної квадратної форми ризик потрапляння повітрязводиться до мінімуму. Завдяки цьому покращуєтьсязберігання тюка та якість кормів.

Система KUHN POWER DENSITY, конструкція з однією подавальною вилкою, доводить, що добре спроектована активна система заповнення камери попереднього пресування здатна усунути складність. Ця система камери попереднього пресування забезпечує рівномірність заповнення порцій і формує важкі квадратні тюки незалежно від стану валка. Одинарна подавальна вилка поєднує дві функції в одному механізмі, усуваючи непотрібні компоненти та складність, що в результаті знижує витрати на обслуговування.

Як це працює?
 1. ІНТЕГРАЛЬНИЙ РОТОР активно подає масу до камери попереднього пресування.
 2. Подавальна вилка (синій колір) активно заповнює
Система камери попереднього пресування забезпечує рівномірність заповнення порцій і формує важкі квадратні тюки

Пресувальна камера

Завдяки пресувальній камері довжиною 3,4 метра SB 1270 X має достатньо місця для формування ідеального тюка. Поєднання агресивних фіксаторів та особливої форми напірних дверцят пресувальної камери забезпечує агресивне ущільнення та м’яке розширення тюка. 46 ходів плунжера на хвилину забезпечують високу продуктивність пресування. Плунжер спрямовується чотирма великими роликами діаметром 125 мм для забезпечення максимального експлуатаційного терміну.
Завдяки пресувальній камері довжиною 3,4 метра SB має достатньо місця для формування ідеального тюка.

Система подвійного вузлов'яза

Моделі серії SB оснащено системою подвійного обв’язування.Під час пресування верхній (синій) і нижній (червоний) шпагатподаються до тюка. Шпагат не ковзає навколо тюка, а томунемає натягування шпагату під час формування тюків.Крок 1. Коли тюк сягне потрібної довжини, голки (зелені)почнуть рухатися вгору, у напрямку вузлов’язальника, відтакпочинається цикл обв’язування. Після першого кроку тюкготовий і має перший вузол.Крок 2. Після завершення першого вузла тюка другий вузолз’єднує верхній і нижній шпагати знову, тож тюк можнаформувати без натягування шпагату під час обв’язування. .

Процес обв’язки вузлом контролюється безпосередньо зтерміналу, який надає оператору точну інформацію про натягшпагату протягом циклу тюкування. У разі неполадкиподається аварійний сигнал, що дозволяє оператору виконатикоригувальні дії і, відповідно, запобігти простою.

На машині стандартно встановлюються два масивнітурбовентилятори з гідравлічним приводом, які забезпечуютьоптимальну якість очищення
Схематичний огляд подвійного вузлов'яза

Оптимальна подача маси для задоволення ваших робочих потреб

Прес-підбирач із робочою шириною 230 см здатний працювати на будь-яких валках.

Оптимальне підбирання рослинної маси

Унікальна конструкція згортання для рослинної маси у поєднанні з високим крутильним моментом на ІНТЕГРАЛЬНОМУ РОТОРІ, а також приводом вилки подачі забезпечує високу потужність подачі та надзвичайно довгий строк служби. У великих тюкових прес-підбирачах серії SB використовуєтьсякулачковий блок захоплення маси шириною 2,30 м з не менш ніж 5 стрижнями зубців, що дозволяє блоку захоплення маси працювати зі зниженою швидкістю. Таким чином гарантується відмінне підгортання і максимально високий ступінь універсальності при роботі з різними культурами.

Для кращого задоволення ваших робочих потреб для SB 890 доступні два варіанти системи подачі. Виберіть один із наших запатентованих ІНТЕГРАЛЬНИХ РОТОРІВ. Ротор без подрібнення OPTIFEED або різальний ротор OMNICUT з 23 ножами.

Технологія ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА

Наша технологія ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА, доступна для всієї лінійки тюкових прес-підбирачів KUHN, застосовується на моделях OPTIFEED та OPTICUT. Ця проста система подачі рослинної маси, що не вимагає обслуговування, гарантує величезну пропускну здатність за будь-яких умов. Невелика відстань між ротором і зубцями підбирання забезпечує постійний потік рослинної маси. Така конструкція з примусовою подачею забезпечує вищу швидкість руху вперед для забезпечення максимальної продуктивності і зниження ступеня пошкодження маси.
Зубці ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА виготовлені зі зносостійких пластин Hardox® для забезпечення відмінної стійкості при роботі з абразивною рослинною масою.
Усі прес-підбирачі KUHN, з подрібненням та без нього, оснащені системою ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА.

Ролик POWER FEED

Незалежно від того, тюкуєте ви суху солому, сіно чи вологий силос, ролик POWER FEED дає змогу піднести продуктивність на новий рівень. Стан рослинної маси або нерівномірні валки можуть стати проблемою для ротора системи підбирання. З роликами POWER FEED від KUHN ця проблема відходить у минуле. Цей ведений ролик для рослинної маси активно копіює висоту валка. В результаті рослинна маса трохи стискається та рівномірно розподіляється при надходженні на ротор. Нерівномірності потоку рослинної маси згладжуються, забезпечуючи стабільний потік маси до ротора.

Пікових навантажень внаслідок нерівномірностей валка немає. Плавна і стабільна подача маси забезпечує зниження потреби в потужності та безперебійність роботи машини. Крім того, знижується зношування машини, оскільки система подачі зазнає меншого навантаження.

Ваші переваги:
 • Неперевершена загальна продуктивність
 • Відмінне спрямовування рослинної маси з різними культурами та розмірами валків
 • Менше пікових навантажень на систему подачі
 • Плавний хід машини
 • Ролик POWER FEED від KUHN – це ведений ролик для рослинної маси, що забезпечує рівномірність потоку маси

  Без подрібнення: Ротор OPTIFEED та ротор Biomass OPTIFEED

  Конструкція 48 см ротора OPTIFEED, в якому функції зубців – виготовлених зі зносостійких пластин HARDOX – і шнека об'єднані на одному валу, допомагає вирівняти валок, рівномірно розподіляючи масу для рівномірного формування тюків. Коли подрібнення маси не потрібне, система OPTIFEED забезпечує контрольований і постійний її потік до камери попереднього пресування. Завдяки ротору, машина отримує додатковий рівень захисту.

  Конструкція ротора Biomass OPTIFEED діаметром 60 см поєднує в собі всі переваги стандартного ротора OPTIFEED із зубцями ротора на болтовому кріпленні, виготовленими зі зносостійких пластин Hardox для відмінної довговічності та простоти заміни. Ці зубці ротора спеціально розроблені спеціально для роботи з такими енергоємними культурами, як цукрова тростина.
  Конструкція 48 см ротора OPTIFEED, в якому функції зубців і шнека об'єднані на одному валу

  З подрібненням: OMNICUT з 23 ножами (OC 23)

  Ротор OMNICUT з 23 ножами (OC 23) забезпечує довжину різання 45 мм на моделях прес-підбирачів з шириною тюкового каналу 120 см. Ротор діаметром 60 см здатний обробити будь-який валок на шляху прес-підбирача. Ножі на роторі OC 23 мають індивідуальний гідравлічний захист. Це гарантує відмінну якість подрібнення незалежно від робочої швидкості і культури. Конфігурування групи ножів легко виконується з кабіни трактора за допомогою термінала. Оператор може обирати такі конфігурації ножових груп: 0 – 11 – 12 – 23 Зубці ротора на болтовому кріпленні, виготовлені зі зносостійких пластин Hardox, легко замінюються. Також машину оснащено стандартною касетною системою для легкої заміни ножів; отже, ви інвестуєте не тільки у якість подрібнення, але, перш за все, у комфорт водія.
  Ротор OMNICUT з 23 ножами (OC 23) забезпечує довжину різання 45 мм.

  Надзвичайна міцність, довговічність та комфорт користувача

  Редуктори та вали забезпечують ідеальну синхронізацію машини та легке обслуговування.

  Посилена силова передача

  Працюйте на максимальній потужності з системою безпечного підбирання. Синхронізація привода компонентів виконується за допомогою редукторів і валів. Це забезпечує ідеальну синхронізацію машини та легке обслуговування. Посилена силова передача оснащується кулачковими муфтами з самоповерненням. Перевага таких муфт полягає в тому, що вони дають змогу використовувати машину на максимальній потужності, не турбуючись трудомісткою заміною зрізних болтів. Схема силової передачі проста та легка в обслуговуванні, загальну кількість рухомих частин мінімізовано.

  Негайний захист

  Для експлуатації машини з максимальною продуктивністю потрібна бездоганна система захисту. Усі основні компонентиподачі у великих тюкових прес-підбирачах KUHN оснащено кулачковими муфтами. За допомогою такої системи постійногозахисту можна прямо з операторського сидіння вимкнути зчеплення в машині в разі перевантаження. Система підбирання, ІНТЕГРАЛЬНИЙ РОТОР, основний привод і вилка подачі захищенікулачковими обмежувачами крутного моменту, які автоматично спрацьовують у разі перевантаження. Потім спрацьовує відповідна кулачкова муфта, і подача зупиняється. Коли оператор зменшує швидкість вала відбору потужності, знову виконується зчеплення муфти.
  Усі основні компоненти системи подачі прес-підбирачів KUHN великого розміру оснащені кулачковими муфтами.

  Продумана конструкція для підвищення зручності для оператора

  Конструкція забезпечує відмінну доступність внутрішньої частини машини для огляду та обслуговування. Для підвищення рівня безпеки платформи вузлов'яза оснащена поручнями та міцними сходами. Поручні легко складаються, щоб зменшити висоту машини під час транспортування. Крім того, оператор має максимальний комфорт завдяки важкому маховику, гідравліці з вимірюванням навантаження, та системі регулювання крутного моменту.

  Гідравлічна система з вимірюванням навантаження використовується для забезпечення автоматичного блокування осі, керування ножами, роликового жолоба та виштовхувача тюків. Гідравлічна система легко механічно перемикається в режим роботи з відкритим центром при агрегатуванні з трактором, не оснащеним гідросистемою з вимірюванням навантаження.
  Конструкція забезпечує ідеальну доступність та безпеку для оператора.

  Оптимальний комфорт оператора

  Використання машини на максимальній потужності вимагає бездоганної системи захисту. Усі основні компоненти системи подачі прес-підбирачів KUHN великого розміру оснащені кулачковими муфтами. За допомогою цієї системи безпеки неперервної дії в разі перевантаження ви можете розблокувати машину з робочого місця оператора. Система підбирання, ІНТЕГРАЛЬНИЙ РОТОР та подавальна вилка захищені обмежувачами крутного моменту кулачкового типу, які в разі перевантаження автоматично активуються. Потім спрацьовує відповідна кулачкова муфта і подача рослинної маси припиняється. Муфта вмикається знову, коли оператор зменшує швидкість ВВП. Ще одна перевага таких муфт полягає в тому, що вони дають змогу використовувати машину на максимальній потужності, не турбуючись трудомісткою заміною зрізних болтів.
  Посилений маховик 485 кг забезпечує максимальну комфортність роботи.

  Обладнання

  Продуктивність – до ваших послуг<br />Інтерфейси користувача – ключ до продуктивності, якої ви очікуєте від своєї машини KUHN. Ми уважно прислухалися до користувачів наших машин у процесі розробки нових інтерфейсів і терміналів. Мета полягала в тому, щоб забезпечити чітке розуміння, що робить машина у будь-який момент часу, та мати усі важливі налаштування під рукою. Це гарантує вам повний контроль над машиною.

  SB 1270 X на тюкуванні силосу

  Медіа