SB 890 – силует машини

Ідеально обв'язані тюки за будь-яких умов

Завдяки своїй конструкції KUHN SB 890 працює на найвищому рівні з будь-якою рослинною масою. Система подвійного вузлов'яза гарантує отримання ідеально обв'язаних тюків за будь-яких умов.

Знайдіть найближчого дилера

Серія SB від KUHN – це нове покоління прес-підбирачів великого розміру. Розроблені для досягнення високої продуктивності та великої ваги тюка в поєднанні з чудовою зручністю для оператора, ці прес-підбирачі значно підвищують прибутковість тюкування. Надійна силова передача зумовлює надзвичайну довговічність цих прес-підбирачів.

KUHN SB 890 – це прес-підбирач великого розміру з системою подвійного вузлов'яза в сегменті 80 х 90 см. Цей прес-підбирач сконструйований із застосуванням простих та надійних технологій, як-от ІНТЕГРАЛЬНИЙ РОТОР та POWER DENSITY, які дають змогу формувати тверді і щільні тюки ідеальної форми. SB 890 здатний працювати з найрізноманітнішими культурами і видами рослинної маси, як-от силос, сіно, солома, люцерна, стебло кукурудзи та листя цукрової тростини. Там, де потрібне подрібнення рослинної маси, система OMNICUT з 15 ножами та інтегрованою касетною системою для легкого доступу до ножів чудово впорається з цією роботою. Також доступна модель без подрібнення. Всі основні функції підбирання і подачі захищені кулачковими механізмами з самоповерненням – тож заміна зрізних болтів залишилася в
Прес-підбирачі KUHN SB 890 в роботі

Ваші переваги

Рівномірні, щільні та якісні тюки

Система камери попереднього пресування забезпечує рівномірність заповнення порцій і формує важкі квадратні тюки

Система POWER DENSITY – Рішення KUHN

Постійність форми тюків – це не тільки привабливий зовнішній вигляд. Щільний, рівномірно заповнений тюк – це якість в усіх формах. З квадратними тюками легко працювати, їх легко зберігати. Крім того, вони набагато стабільніші під час транспортування, ніж погано сформований тюк. При роботі з силосом тюк прямокутного профілю містить менше повітря, що означає вищу якість корму. Система KUHN POWER DENSITY, конструкція з однією подавальною вилкою доводить, що добре спроектована активна система заповнення камери попереднього пресування здатна усунути складність. Ця система камери попереднього пресування забезпечує рівномірність заповнення порцій і формує важкі квадратні тюки незалежно від стану валка. Одинарна подавальна вилка поєднує дві функції в одному механізмі, усуваючи непотрібні компоненти та складність, що в результаті знижує витрати на обслуговування.

Система POWER DENSITY – Як це працює?

  1. ІНТЕГРАЛЬНИЙ РОТОР активно подає масу до камери попереднього пресування.
  2. Подавальна вилка (синій колір) активно заповнює камеру.
  3. Подавальна вилка одинарної дії продовжує формувати порцію, поки мірна шайба (червоний колір) не відсувається назад із заданим зусиллям.
  4. Щойно вимірювальна пластина відсувається назад назад, вона активує другу функцію системи подачі. Вилка робить інший рух, який спорожнює камеру попереднього пресування і заштовхує ідеально сформовану порцію до пресувальної камери.
Система POWER DENSITY – Рішення KUHN

Пресувальна камера

Завдяки пресувальній камері довжиною 3,4 метра SB 890 має достатньо місця для формування ідеального тюка. Поєднання агресивних фіксаторів та особливої форми напірних дверцят пресувальної камери забезпечує агресивне ущільнення та м’яке розширення тюка. 46 ходів плунжера на хвилину забезпечують високу продуктивність пресування. Плунжер спрямовується чотирма великими роликами діаметром 125 мм для забезпечення максимального експлуатаційного терміну.
Завдяки пресувальній камері довжиною 3,4 метра LSB має достатньо місця для формування ідеального тюка.

Система подвійного вузлов'яза

SB 890 оснащений системою подвійного вузлов'яза. Завдяки електронному моніторингу вузлов'яза оператор постійно має точну інформацію щодо натягу шпагату та отримує сигнал тривоги у разі виникнення проблеми. Хід обв'язування можна відстежувати безпосередньо з кабіни трактора.

Під час тюкування верхній (синій) і нижній (червоний) шпагат подаються на тюк. Оскільки шпагат не проковзує навколо тюка, під час формування тюка шпагат не натягується.
Крок 1: Коли тюк досягає бажаної довжини, голки (сірий колір) активуються і рухаються вгору до вузлов'яза, щоб розпочати цикл обв'язування. На цьому першому кроці формування тюка закінчується із зав'язуванням першого вузла.
Крок 2: Після зав'язування першого вузла другий вузол знову з'єднує верхній і нижній шпагат, завдяки чому наступний тюк може формуватися без навантаження на шпагат під час обв'язування.

Всі моделі прес-підбирачів з подвійними вузлов'язами оснащені двома турбовентиляторами з гідравлічним приводом. Агресивні вентилятори гарантують чистоту в зоні вузлов'яза для його оптимальної роботи.
Схематичний огляд подвійного вузлов'яза

Оптимальна подача маси для задоволення ваших потреб

Прес-підбирач із робочою шириною 230 см здатний працювати на будь-яких валках.

Оптимальне підбирання рослинної маси

Система підбирання, сконструйована для максимізації продуктивності машини. Маючи робочу ширину 230 см, машина здатна працювати на будь-яких валках. Надійна система на основі кулачкового механізму не підведе вас навіть у найсуворіших умовах. Щоб адаптувати машину до своїх полів, ви маєте вибір між фіксованими та поворотними колесами системи підбирання. Поворотні колеса є напівпневматичними і тому ідеально підходять для нерівної місцевості та кам'янистих ґрунтів.

Для кращого задоволення ваших робочих потреб для SB 890 доступні два варіанти системи подачі. Виберіть один із наших запатентованих ІНТЕГРАЛЬНИХ РОТОРІВ. Ротор без подрібнення OPTIFEED або різальний ротор OMNICUT з 15 ножами.

Технологія ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА

Наша технологія ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА, доступна для всієї лінійки тюкових прес-підбирачів KUHN, застосовується на моделях OPTIFEED та OPTICUT. Ця проста система подачі рослинної маси, що не вимагає обслуговування, гарантує величезну пропускну здатність за будь-яких умов. Невелика відстань між ротором і зубцями підбирання забезпечує постійний потік рослинної маси. Така конструкція з примусовою подачею забезпечує вищу швидкість руху вперед для забезпечення максимальної продуктивності і зниження ступеня пошкодження маси. Зубці ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА виготовлені зі зносостійких пластин Hardox® для забезпечення відмінної стійкості при роботі з абразивною рослинною масою.
Усі прес-підбирачі KUHN, з подрібненням та без нього, оснащені системою ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА.

Ролик POWER FEED

Незалежно від того, тюкуєте ви суху солому, сіно чи вологий силос, ролик POWER FEED дає змогу піднести продуктивність на новий рівень. Стан рослинної маси або нерівномірні валки можуть стати проблемою для ротора системи підбирання. З роликами POWER FEED від KUHN ця проблема відходить у минуле. Цей ведений ролик для рослинної маси активно копіює висоту валка. В результаті рослинна маса трохи стискається та рівномірно розподіляється при надходженні на ротор. Нерівномірності потоку рослинної маси згладжуються, забезпечуючи стабільний потік маси до ротора.

Пікових навантажень внаслідок нерівномірностей валка немає. Плавна і стабільна подача маси забезпечує зниження потреби в потужності та безперебійність роботи машини. Крім того, знижується зношування машини, оскільки система подачі зазнає меншого навантаження.

Ваші переваги:
  • Неперевершена загальна продуктивність
  • Відмінне спрямовування рослинної маси з різними культурами та розмірами валків
  • Менше пікових навантажень на систему подачі
  • ## NewLine##
  • Плавний хід машини
Ролик POWER FEED від KUHN – це ведений ролик для рослинної маси, що забезпечує рівномірність потоку маси

Без подрібнення: Ротор OPTIFEED

Конструкція 48 см ротора OPTIFEED, в якому функції зубців – виготовлених зі зносостійких пластин Hardox� – і шнека об'єднані на одному валу, допомагає вирівняти валок, розподіляючи масу для рівномірного формування тюків. Коли подрібнення маси не потрібне, система OPTIFEED забезпечує контрольований і постійний її потік до камери попереднього пресування. Завдяки ротору машина отримує додатковий рівень захисту.
Конструкція 48 см ротора OPTIFEED, в якому функції зубців і шнека об'єднані на одному валу

З подрібненням: OMNICUT з 15 ножами (OC 15)

Ротор OMNICUT з 15 ножами (OC 15) забезпечує довжину різання 45 мм. Запатентована форма роторних зубців КУН забезпечує нижчі вимоги до потужності та найвищу якість подрібнення. Ножі, кожен з яких захищений пружиною проти перевантаження, легко замінюються завдяки стандартній інтегрованій касетній системі.
Ротор OMNICUT з 15 ножами (OC 15) забезпечує довжину різання 45 мм.

Надзвичайна міцність, довговічність та комфорт користувача

Редуктори та вали забезпечують ідеальну синхронізацію машини та легке обслуговування.

Посилена силова передача

Працюйте на максимальній потужності з системою безпечного підбирання. Синхронізація привода компонентів виконується за допомогою редукторів і валів. Це забезпечує ідеальну синхронізацію машини та легке обслуговування. Посилена силова передача оснащується кулачковими муфтами з самоповерненням. Перевага таких муфт полягає в тому, що вони дають змогу використовувати машину на максимальній потужності, не турбуючись трудомісткою заміною зрізних болтів. Схема силової передачі проста та легка в обслуговуванні, загальну кількість рухомих частин мінімізовано.

Негайний захист

Використання машини на максимальній потужності вимагає бездоганної системи захисту. Усі основні компоненти системи подачі прес-підбирачів KUHN великого розміру оснащені кулачковими муфтами. За допомогою цієї системи безпеки неперервної дії в разі перевантаження ви можете розблокувати машину з робочого місця оператора. Система підбирання, ІНТЕГРАЛЬНИЙ РОТОР та подавальна вилка захищені обмежувачами крутного моменту кулачкового типу, які в разі перевантаження автоматично активуються. Потім спрацьовує відповідна кулачкова муфта і подача рослинної маси припиняється. Муфта вмикається знову, коли оператор зменшує швидкість ВВП. Ще одна перевага таких муфт полягає в тому, що вони дають змогу використовувати машину на максимальній потужності, не турбуючись трудомісткою заміною зрізних болтів.
Усі основні компоненти системи подачі прес-підбирачів KUHN великого розміру оснащені кулачковими муфтами.

Продумана конструкція для підвищення зручності для оператора

Конструкція забезпечує відмінну доступність внутрішньої частини машини для огляду та обслуговування. Для підвищення рівня безпеки платформи вузлов'яза оснащена поручнями та міцними сходами. Поручні легко складаються, щоб зменшити висоту машини під час транспортування. Крім того, оператор має максимальний комфорт завдяки важкому маховику, гідравліці з вимірюванням навантаження, та системі регулювання крутного моменту.

Гідравлічна система з вимірюванням навантаження, використовується для забезпечення автоматичного блокування осі, керування ножами, роликового жолоба та виштовхувача тюків. Гідравлічна система легко механічно перемикається в режим роботи з відкритим центром при агрегатуванні з трактором, не оснащеним гідросистемою з вимірюванням навантаження.
Конструкція забезпечує ідеальну доступність та безпеку для оператора.

Обладнання

Продуктивність – до ваших послуг<br />Інтерфейси користувача – ключ до продуктивності, якої ви очікуєте від своєї машини KUHN. Ми уважно прислухалися до користувачів наших машин у процесі розробки нових інтерфейсів і терміналів. Мета полягала в тому, щоб забезпечити чітке розуміння, що робить машина у будь-який момент часу, та мати усі важливі налаштування під рукою. Це гарантує вам повний контроль над машиною.

SB в роботі

Медіа