Обмотувач рулонів RW 1410 – 1610

Самонавантажувальний обмотувач рулонів KUHN RW 1410 – силует

Коли універсальність та ефективність мають значення

KUHN RW 1410 та 1610 – це причіпні самонавантажувальні обмотувачі, що забезпечують вищу універсальність та ефективність. RW 1410 піднімає рулони діаметром до 150 см і вагою 1000 кг, тоді як професійний RW 1610 здатен завантажувати рулони вагою до 1200 кг.

Знайдіть найближчого дилера

Самонавантажувальний обмотувач рулонів середнього класу KUHN RW 1410 має найвищу універсальність. Версія з ручним керуванням (M) керується за допомогою трьох важелів з тросовою тягою, включно з лічильником тюків та обмотувань KBC 30 та автостопом. Версія з комп'ютерним керуванням (C) надає всю інформацію та можливості для автоматизації усього процесу обмотування. Стандартна функція – автоматична зупинка після закінчення плівки або її розриву.

Професійний обмотувач рулонів KUHN RW 1610 ідеально підходить для обмотування, де потрібна велика продуктивність та висока ефективність. Завдяки міцній конструкції з низькою висотою столу та стандартними великими колесами, розташованими ззаду, немає потреби в активному амортизаторі падіння. Це заощаджує додаткові етапи операції, а рулон можна вивантажувати на ходу. Постійна передача ваги в напрямку трактора дозволяє уникнути ковзання на схилах. Крім того, під час обмотування RW 1610 може завантажувати і перевозити другий рулон у навантажувальному плечі. Обмотувач стандартно оснащується обрізувачем плівки та тримачем для рулону плівки на 2 рулони. Керування
Самонавантажувальний обмотувач рулонів KUHN RW 1410 в роботі

Ваші переваги

Відмінне високопродуктивне обмотування

Обмотувальний стіл з чотирма ременями

Поворотний обмотувальний стіл для рулонів

Обмотувачі рулонів з поворотним столом KUHN оснащені двома роликами та чотирма широкими рознесеними ременями. Ця конструкція забезпечує глибоке і стійке положення тюка на поворотному обмотувальному столі. Два великих опорних ролики для тюків підвищують стійкість та керованість. Чотири ремені забезпечують максимальну тягову силу та рівномірне обертання тюка. Рівномірне обертання тюка має критично важливе значення для забезпечення оптимального перекривання плівки – запоруки збереження високої якості кормової маси під час зберігання.

Конічні попередні натягувачі

Стандартні попередні натягувачі, які утримують рулон плівки 750 мм, виготовлено з алюмінію для запобігання забрудненню та злипанню плівки. Зовнішні кінці алюмінієвих роликів мають форму конуса для витримування оптимальної ширини плівки і зниження ризику розривів. Особливий ребристий профіль алюмінієвих роликів не дає повітрю і волозі проникати у плівку. Розташування попередніх натягувачів дозволяє дуже легко міняти рулони плівки. Стандартний попередній натяг 70 % досягається завдяки редуктору з низьким рівнем обслуговування та низьким рівнем шуму. Можна встановити опційний комплект шестерень для попереднього натягу 60 %, щоб змінити стандартне попереднє розтягування на 60 % для адаптування до складних умов обмотування.
Зовнішні кінці алюмінієвих роликів мають форму конуса для витримування оптимальної ширини плівки.

Технологія e-TWIN

Окрім стандартного одинарного нанесення плівки, KUHN пропонує унікальну систему e-TWIN для чудового, економічного та швидкого обмотування. Технологія e-TWIN дає змогу виконувати обмотування за допомогою комбінованої конструкції попереднього натягувача з унікальним розподілом плівки, що заощаджує 50 % часу на обмотування та забезпечує подальше заощадження плівки. Конічні ролики попереднього натягу e-Twin розташовані так, що два шари плівки 750 мм намотуються перекриттям 2/3 і склеюються, забезпечуючи подвійний шар плівки до залишення рулоном пристрою попереднього натягування. Опцією для вибраних моделей є комплект автоматичного коригування шарів плівки. Комплект коригування виявляє порожній або порваний рулон плівки та регулює необхідну кількість обертань столу, щоб обмотати тюк необхідною кількістю шарів.

Унікальні переваги e-TWIN:
  • Заощаджуйте 50 % часу обмотування
  • Подальша економія плівки досягається за рахунок збільшення коефіцієнта попереднього натягу
  • ## NewLine##
  • Щільно обмотані тюки мають вищу герметичність і, отже, забезпечують вищу якість корму
  • ## NewLine##
  • Надзвичайна
Конічні ролики попереднього натягу e-Twin розташовані так, що два шари плівки 750 мм намотуються перекриттям 2/3 і склеюються, забезпечуючи подвійний шар плівки до залишення рулоном пристрою попереднього натягування.

Обрізання плівки

Після нанесення бажаної кількості шарів плівка міцно утримується і обрізується. Обрізувач ножичного типу утримує і обрізає плівку. Завдяки конструкції плівка утримання і різання виконується по всій ширині. Плівка утримується затискачем, натягується на одну міцну струну, а потім розрізається до вивантаження тюка. Затискач надійно утримує плівку для застосування на наступному рулоні.
Підпружинений обрізувач ножичного типу утримує і обрізає плівку автоматично.

Бережне вивантаження тюків

Низьке положення столу забезпечує щадне вивантаження тюка.

Низькопрофільна конструкція шасі

Причіпні обмотувачі з поворотним столом КУН мають унікальну низькопрофільну конструкцію, що забезпечує максимальну стійкість завантажування, обмотування й вивантажування. Положення задньої осі дає можливість забезпечити малу висоту столу, що усуває потребу в (активному) амортизаторі падіння. Вага постійно передається на трактор, що запобігає рухам тягового бруса вгору-вниз та ковзанню колеса трактора при їзді під гору з тюком на столі або на завантажувальній стрілі. Рулон можна відпускати на ходу для забезпечення максимальної продуктивності!

Ручне чи комп’ютерне керування

Версія обмотувача RW 1610 з комп'ютерним керуванням (C) має інтегровану запатентованою функцію AUTOLOAD, що підвищує загальну ефективність, а також продуктивність завантаження та обмотування. Опція – Пульт дистанційного керування RF з контролем безпеки на великій відстані.

Системи керування

Залежно від моделі та переваг користувача доступні дві системи керування:

Версія з ручним керуванням (M) керується за допомогою трьох важелів з тросовою тягою, включно з лічильником тюків та обмотувань KBC 30 та автостопом. Лічильник тюків та обмотувань обліковує шари плівки та загальну кількість обмотаних тюків. Функція автостоп автоматично зупиняє поворотний стіл після досягнення заданої загальної кількості шарів плівки. Це перетворює обмотувач з ручним керуванням на напівавтоматичну машину.

Версія з комп'ютерним керуванням (C) на обмотувачі RW 1410 через термінал надає всю інформацію та можливості для автоматизації усього процесу обмотування. Стандартна функція – автоматична зупинка в кінці плівки або в разі розриву плівки.

Поліпшена версія комп'ютерного керування (C) на обмотувачі RW 1610 з інтегрованою запатентованою функцією AUTOLOAD, підвищує загальну ефективність, а також продуктивність завантаження та обмотування. Опція – Пульт дистанційного керування RF з контролем безпеки на великій відстані.

Система AUTOLOAD – Автозавантаження

Поліпшена версія RW 1610 з комп'ютерним керуванням (C) може завантажувати та нести другий тюк на навантажувальному кронштейні під час обмотування. Завдяки вбудованій запатентованій* функції автозавантаження AUTOLOAD підвищується продуктивність завантаження та обмотування. Ця функція дає оператору змогу повністю зосередитися на процесі водіння, у той час як процес обмотування розпочинається автоматично після виявлення рулону на завантажувальному кронштейні. Навіть підбирання другого рулону завантажувальною стрілою для транспортування під час обмотування повністю автоматизовано.
Процес обмотування розпочинається автоматично після виявлення рулону на завантажувальній стрілі.

Обладнання

RW 1610 у транспортному положенні на дорозі

Медіа

Причіпний обмотувач рулонів RW 1610 завантажує рулон під час виконання обмотування іншого.