Обмотувач тюків SW 4014

Гібридний обмотувач тюків KUHN SW 4014 – силует

По-справжньому інтелектуальне обмотування

KUHN представляє справжню інновацію в обмотуванні тюків у моделі SW 4014. У цьому універсальному самозавантажувальному обмотувачі тюків та рулонів застосовано унікальну запатентовану функцію неперервного повністю автоматичного обмотування.

Знайдіть найближчого дилера

KUHN SW 4014 – це гібридний обмотувач, призначений для обмотування великих тюків 80 x 50-130 см, довжиною до 200 см, та рулонів діаметром до 150 см. Цей універсальний обмотувач забезпечує швидке, економічно ефективне та зручне для оператора обмотування. Запатентована функція AUTOLOAD з лазерним наведенням автоматично виявляє, завантажує, обмотує та вивантажує рулони, створюючи більш ергономічне робоче середовище без напруги.

SW 4014 відзначається міцною конструкцією та гідравлічною розсувною рамою, що забезпечує унікальну можливість виконувати обмотування, не виходячи з кабіни. Це забезпечує можливість розширення обмотувача для легкого завантаження рулонів, відмінну стабільність і чудову видимість процесу обмотування. Функція AUTOSWITCH дає змогу розкласти обмотувач з транспортного положення в робоче одним натисканням кнопки на терміналі ISOBUS. ISOBUS у поєднанні з системою INTELLIWRAP від KUHN забезпечує чудовий розподіл плівки, що обмотується навколо кожного тюка, з подальшим заощадженням плівки.
Гібридний обмотувач тюків KUHN SW 4014 в роботі

Ваші переваги

Неперервне, повністю автоматичне обмотування

Тюк для завантаження виявляється лазером

Неперервне обмотування з системою AUTOLOAD

Інноваційна функція AUTOLOAD забезпечує неперервне, повністю автоматичне завантаження, обмотування та вивантаження тюків і рулонів без втручання водія. AUTOLOAD виявляє наближення тюків і рулонів, автоматично сканує довжину і встановлює завантажувальні стріли в положення попереднього завантаження, що зумовлює високу точність завантаження, обмотування й вивантаження тюка на ходу. Це забезпечує підвищення загальної продуктивності та створює більш ергономічне та менш напружене робоче середовище упродовж довгого робочого дня.

Як це працює?

Функція AUTOLOAD ґрунтується на лазерній технології Категорії II. Спочатку лазерний датчик, розташований у верхній кришці на лицьовій стороні машини, сканує зону перед обмотувачем. Крім того, на лівому колесі розташований ще один датчик, який вимірює швидкість, – а отже, відстань до наступного тюка.
  1. Лазерний датчик вимірює відстань від землі.
  2. Лазерний датчик виявляє тюк.
  3. Лазерний датчик виявляє край тюка. Вимірювання довжини тюка починається шляхом підрахунку імпульсів датчиком на колесі. Навантажувальні кронштейни переходять у положення попереднього завантаження (на основі заданої ширини тюка).
  4. Лазерний датчик виявляє край тюка. Довжина тюка відома.
  5. Залежно від швидкості руху навантажувальні стріли активуються в потрібний момент, щоб завантажити тюк по центру роликів.
  6. Під час обмотування можна під'їхати до наступного тюка.
  7. Якщо тюки скинуто в канави, під парканами або навіть у кутах поля, SW 4014 з функцією AUTOLOAD все одно дасть вам змогу вручну завантажити їх – рухаючись вперед або назад.
Схематичний огляд процесів автозавантаження AUTOLOAD

Функції машини з урахуванням ваших потреб

SW 4014 призначений для обмотування великих тюків, середніх тюків та рулонів вагою до 1500 кг.

Оптимальна універсальність

SW 4014 призначений для обмотування великих тюків, середніх тюків та рулонів вагою до 1500 кг. Обмотування рулонів можливе без будь-якого додаткового обладнання чи механічних регулювань. Усі задані габарити тюка/рулона можна легко вибирати на терміналі

Унікальна конструкція «не виходячи з кабіни»

Завдяки міцній конструкції із вбудованою гідравлічною розсувною рамою досягається надзвичайно широка колія для забезпечення надзвичайної стійкості машини. Ця унікальна конструкція «не виходячи з кабіни» дає змогу легкого завантаження тюків та відмінного огляду процесу обмотування.

Функція AUTOSWITCH дає змогу розкласти обмотувач з транспортного положення в робоче одним натисканням кнопки на терміналі ISOBUS. Обмотувач має робочу ширину на полі 4 м та складається до вузьких 2,5 м для транспортування.
Обмотувач має робочу ширину на полі 4 м.

Виняткова робота з тюками

Розумна конструкція SW 4014 «не виходячи з кабіни» гарантує легке завантаження/вивантаження тюків вперед або назад, навіть коли їх скинуто у важкодоступних місцях. Усі тюки завантажуються/вивантажуються без ризику їх пошкодження або забруднення ґрунтом завдяки двом запатентованим* парам сталевих роликів. Для запобігання пошкодженню плівки під час транспортування SW 4014 оснащується великими бризковиками. Опція: Широкі колеса 19,0/45x17.
Розумна конструкція SW 4014 гарантує легке завантаження/вивантаження тюків вперед або назад, навіть коли їх скинуто у важкодоступних місцях.

Легкість обслуговування та доступність

Великі бічні двері SW 4014 забезпечують чудову доступність для обслуговування. Крім того, ви можете відкрити верхню кришку та бічні двері без застосування інструментів. SW 4014 може оснащуватися опційним світлодіодним робочим освітленням для кращого огляду процесу обмотування в темний час доби.
Великі бічні двері SW 4014 забезпечують чудову доступність для обслуговування.

Зручність роботи

Для забезпечення оптимальної зручності роботи SW 4014 має інтелектуальну функцію, яка дозволяє обирати (автоматичне) вивантаження тюків у вибраному положенні. Ви можете розвантажити тюк із вузлами зверху для легшого вивільнення шпагату, а також для швидшого доступу до корму після розмотування тюка. Або, якщо потрібно, ви можете вивантажити тюк на короткий бік для зручного транспортування.
Якщо потрібно, ви можете вивантажити тюк на короткий бік для зручного транспортування

Швидке та розумне обмотування

Кожен із приводних супутникових кронштейнів утримує один попередній натягувач з рулоном плівки 750-мм.

Конструкція з подвійним супутниковим кронштейном

Конструкція з подвійним супутниковим кронштейном забезпечує високошвидкісне обмотування. Кожен із приводних супутникових кронштейнів утримує один попередній натягувач з рулоном плівки 750-мм. Він обертає тюк, наносячи необхідну кількість шарів плівки із захистом запобіжними важелями.

Стандартні попередні натягувачі виготовлені з алюмінію, щоб уникнути злипання плівки. Зовнішні кінці алюмінієвих роликів мають форму конуса для витримування оптимальної ширини плівки і зниження ризику розривів. Особливий ребристий профіль алюмінієвих роликів не дає повітрю і волозі проникати у плівку. Розташування попередніх натягувачів дозволяє дуже легко міняти рулони плівки. Стандартний попередній натяг 70 % досягається завдяки редуктору з низьким рівнем обслуговування та низьким рівнем шуму. Можна встановити опційний комплект шестерень для попереднього натягу 60 %, щоб змінити стандартне попереднє розтягування на 60 % для адаптування до складних умов обмотування.

Повна гнучкість процесу обмотування

Обмотувач оснащений високошвидкісним подвійним супутниковим кронштейном із функцією підсилення, щоб збільшити швидкість до 40 об./хв. при швидкості руху вперед 5 км/год. чи більше. Це дає можливість обмотування до 100 рулонів на годину шістьма шарами плівки.

Система INTELLIWRAP поліпшує керування процесом обмотування. Постійно контролюйте перекриття плівки та необхідну кількість шарів обмотування (4, 5, 6, 7, 8, 9 ...) відповідно до робочих умов, стану рослинної маси, та термінів зберігання. Відмінний розподіл плівки навколо тюка з точним перекриттям забезпечує максимальну ефективність та підвищує якість корму.
Система INTELLIWRAP постійно контролює перекриття плівки та потрібну кількість її шарів

Обрізання плівки

Після нанесення бажаної кількості шарів плівки вона міцно утримується і обрізується. Обрізувач ножичного типу, що вже чудово себе зарекомендував, утримує і обрізає плівку. Завдяки конструкції плівка утримання і різання виконується по всій ширині. Плівка утримується затискачем, натягується на одну міцну струну, а потім розрізається до вивантаження тюка. Затискач надійно утримує плівку для застосування на наступному рулоні.
Обрізувач ножичного типу, що вже чудово себе зарекомендував, утримує і обрізає плівку.

Обладнання

SW 4014 обмотує великий тюк

Медіа