Обмотувач тюків SW 1614

Самонавантажувальний обмотувач SW 1614 – силует

Коли продуктивність та ефективність мають значення

KUHN SW 1614 – це причіпний самонавантажувальний обмотувач, який ідеально підходить для операцій, які потребують високої продуктивності та ефективності. Обмотувач може керуватися вручну або за допомогою комп'ютера, щоб найкраще відповідати вашим робочим потребам.

Знайдіть найближчого дилера

Обмотувач KUHN SW 1614 може обмотувати тюки середнього розміру 80x70-90 см, довжиною до 180 см та рулони діаметром до 150 см. Обмотувачі KUHN рівномірно обертають тюки для точного накладання плівки та рівномірно і щільно їх обмотують. Вибирайте одну з двох систем керування – ручну або комп'ютерну, що найкраще відповідає вашим уподобанням. Попередні натягувачі, обрізувачі плівки, обмотувальний стіл та низькопрофільна конструкція шасі роблять обмотувачі KUHN простими, легкими в роботі, швидкими та ефективними. Обмотувачі KUHN, розроблені з постійним урахуванням ваших потреб, забезпечують надійну роботу для гарантування оптимальної якості корму протягом усього періоду зберігання.
KUHN SW 1614 – це причіпний самозавантажувальний обмотувач, який ідеально підходить для операцій, що потребують високої продуктивності та ефективності. Автоматичний кронштейн паралельного завантаження зі стандартним набором для обмотування рулонів забезпечує м’яке завантаження тюків під час руху за будь-яких погодних умов. Завдяки унікальній низькопрофільній конструкції шасі з широкими шинами, під час обмотування можна переміщувати
Самозавантажувальний обмотувач SW 1614 в роботі

Ваші переваги

Відмінне високопродуктивне обмотування

Обмотувачі тюків з поворотним столом оснащені двома парами сталевих роликів з ребристим профілем.

Прямокутний обмотувальний стіл

Обмотувачі тюків з поворотним столом KUHN оснащені двома парами сталевих роликів з ребристим профілем. Ця конструкція забезпечує глибоке і стійке положення тюка на поворотному обмотувальному столі, гарантуючи максимальне стиснення тюка, його рівномірне обертання та належне перекриття плівки, незалежно від розміру тюка. Два великих опорних ролики для тюків підвищують стійкість та керованість. Ці обмотувачі також можуть виконувати обмотування рулонів.

Конічні попередні натягувачі

Стандартні попередні натягувачі, які утримують рулон плівки 750 мм, виготовлено з алюмінію для запобігання забрудненню та злипанню плівки. Зовнішні кінці алюмінієвих роликів мають форму конуса для витримування оптимальної ширини плівки і зниження ризику розривів плівки. Особливий ребристий профіль алюмінієвих роликів не дає повітрю і волозі проникати у плівку. Розташування попередніх натягувачів дозволяє дуже легко міняти рулони плівки. Стандартний попередній натяг 70 % досягається завдяки редуктору з низьким рівнем обслуговування та низьким рівнем шуму. Можна встановити опційний комплект шестерень для попереднього натягу 60 %, щоб змінити стандартне попереднє розтягування на 60 % для адаптування до складних умов обмотування.
Зовнішні кінці алюмінієвих роликів мають форму конуса для витримування оптимальної ширини плівки і зниження ризику розривів плівки.

Гідравлічні обрізувачі плівки з надійним утриманням

Після нанесення бажаної кількості шарів плівка міцно утримується і обрізується. Гідравлічний обрізувач плівки, що надійно утримує її, дає змогу регулювання моменту різання незалежно від положення столу, що забезпечує найкоротший можливий кінець плівки. Обрізувач має довгий хід для адаптування до різної довжини тюка, а також забезпечує міцне утримання та чистоту зрізу плівки в різних погодних умовах.
Гідравлічний обрізувач плівки, що надійно утримує її, дає змогу регулювання моменту різання незалежно від положення столу

Бережне вивантаження тюків

Унікальна низькопрофільна конструкція шасі ідеально забезпечує максимальну стійкість завантажування, обмотування й вивантажування.

Низькопрофільна конструкція шасі

Причіпні обмотувачі з поворотним столом КУН мають унікальну низькопрофільну конструкцію, що забезпечує максимальну стійкість завантажування, обмотування й вивантажування. Положення задньої осі дає можливість забезпечити малу висоту столу, що усуває потребу в (активному) амортизаторі падіння. Вага постійно передається на трактор, що запобігає рухам тягового бруса вгору-вниз та ковзанню колеса трактора при їзді під гору з тюком на столі або на завантажувальній стрілі. Рулон можна відпускати на ходу для забезпечення максимальної продуктивності!

Ручне чи комп’ютерне керування

KBC 30 – лічильник тюків та обмотувань і функція автоматичної зупинки

Системи керування

Залежно від моделі та переваг користувача доступні дві системи керування:

Версія з ручним керуванням (M) керується за допомогою трьох важелів з тросовою тягою, включно з лічильником тюків та обмотувань KBC 30 та автостопом. Лічильник тюків та обмотувань обліковує шари плівки та загальну кількість обмотаних тюків. Функція автостоп автоматично зупиняє поворотний стіл після досягнення заданої загальної кількості шарів плівки. Це перетворює обмотувач з ручним керуванням на напівавтоматичну машину.

Версія обмотувача SW 1614 з комп'ютерним керуванням (C) має інтегровану запатентованою функцію AUTOLOAD, що підвищує загальну ефективність, а також продуктивність завантаження та обмотування. Автоматично керована комп’ютерна система стандартно оснащується функцією автоматичної зупинки в кінці плівки або у разі розриву плівки та функцією паузи. Опція – Пульт дистанційного керування RF з контролем безпеки на великій відстані.

Система AUTOLOAD – Автозавантаження

SW 1614 C може нести другий тюк на завантажувальному кронштейні під час обмотування. Функція AUTOLOAD забезпечує збільшення загального завантаження, продуктивності обмотування та ефеткивності. Запатентована функція автозавантаження AUTOLOAD дає оператору змогу повністю зосередитися на процесі водіння, у той час як процес обмотування розпочинається автоматично після виявлення рулону на завантажувальному кронштейні. Підбирання другого тюка завантажувальною стрілою для транспортування під час обмотування повністю автоматизовано.
SW 1614 працює в полі

Обладнання

SW 1614 їде по дорозі

Медіа