Валкоутворювачі з двома роторами

Конструкція граблів KUHN добре адаптована до завдань заготівлі та збереження якості і поживної цінності кормів. KUHN пропонує рішення для заготівлі якомога чистіших кормів. Особлива форма вилкових важелів валкоутворювачів KUHN забезпечує високу продуктивність роботи, якісне формування валків та надійність. Граблі з двома роторами KUHN доступні у бічному або центральному розташуванні, з робочою шириною від 5,40 м до 9,30 м.

Валкоутворювачі з центральним утворенням валків

Конструкція валкоутворювачів KUHN добре адаптована до завдань заготівлі та збереження якості і поживної цінності кормів. KUHN пропонує рішення для заготівлі якомога чистіших кормів. Валкоутворювачі з центральним утворенням валків KUHN підвищують продуктивність та формують рівномірні валки, розміри яких відповідають вимогам прес-підбирачів, кормозбиральних комбайнів та самозавантажувальних причепів.

Читати далі

  • GA 7501+ – силует машини

   GA 1001

   Валкоутворювачі з двома роторами – робоча ширина: Від 5,40 до 7,40 м.

  • GA 8731+ – силует машини

   GA 1031

   Валкоутворювачі центрального укладання з двома роторами – робоча ширина: Від 7,50 до 9,30 м."

Валкоутворювачі з бічним утворенням валків

Конструкція валкоутворювачів KUHN добре адаптована до завдань заготівлі та збереження якості і поживної цінності кормів. KUHN пропонує рішення для заготівлі якомога чистіших кормів. Валкоутворювачі з бічним утворенням валків від KUHN здатні ідеально пристосовуватися до найрізноманітніших умов! Залежно від щільності ви можете керувати обсягом кормової маси у валку, утворювати один валок або заготовляти корми за два проходи. Ви також можете просто відрегулювати робочу ширину, щоб задати потрібний розмір валка.

Читати далі

  • GA 8030 – силует машини

   GA 1030

   Валкоутворювачі бічного укладання з двома роторами – робоча ширина: Від 6,30 до 8,80 м.

Dealer finder map Ukraine