GA 8030 – силует машини

Міцність і стійкість – для інтенсивного використання

Валкоутворювачі з двома роторами GA 6930, GA 7530, GA 8030 та GA 8830 формують валок збоку машини. Рослинна маса згрібається по ширині від 6,30 м до 8,80 м. Вони ідеально підходять для інтенсивної роботи завдяки редуктору MASTERDRIVE GIII.

Знайдіть найближчого дилера

Напівнавісні валкоутворювачі GA 6930, GA 7530, GA 8030 та GA 8830 вирізняються своєю міцністю та стійкістю як під час роботи, так і при транспортуванні. Маючи робочу ширину від 6,30 до 8,80 м та привод ротора MASTER DRIVE GIII, ці валкоутворювачі з чотирма роторами створені для роботи у складних умовах.
Завдяки бічному укладанню можна регулювати кількість рослинної маси у сформованому валку: одинарний валок або об'єднаний подвійний валок. Ви також можете налаштувати робочу ширину, щоб отримати найбільш бажаний розмір валка. Результат: оптимізація продуктивності наступних прес-підбирачів та кормозаготівельних машин. Ці моделі можуть утворювати або один валок, або два окремих. Ви оціните цю універсальність, особливо при одночасному перевертанні двох валків, для прискорення сушіння рослинної маси та підвищення продуктивності укладання валків вночі.
GA 8030 в роботі

Ваші переваги

Робота з найважчою рослинною масою

Редуктор MASTERDRIVE GIII на серії GA 1030

Редуктор MASTER DRIVE GIII: надійний та зносостійкий

Сьогодні сільськогосподарська техніка має працювати на дедалі більших площах і витримувати дедалі більші навантаження. Надійність і довговічність машин є запорукою задоволення потреб аграріїв щодо продуктивності роботи. Редуктори MASTER DRIVE GIII повністю закриті. Результат: повний захист деталей привода та їх менше зношування. Ця конструкція забезпечує виняткову надійність та довговічність навіть при інтенсивному використанні.
GA 8030 оснащений ротором MASTER DRIVE, який добре зарекомендував себе завдяки надійній конструкції та винятковій довговічності – навіть при інтенсивному використанні.
В редукторі застосовано систему подвійного пониження за допомогою конічної та циліндричної шестерень. Допуски конічної шестерні контролюються, що робить систему надзвичайно надійною навіть у найскладніших умовах роботи.
Зношування редуктора значно зменшується, обслуговування не потрібне. Завдяки тому, що редуктор є двоступінчатим, стало можливим застосування більших циліндричних шестерень з більшою кількістю зубців для забезпечення кращої передачі потужності.

Міцні кріплення

Редуктор MASTER DRIVE GIII було розроблено з урахуванням необхідності витримувати дедалі більші навантаження на силову передачу, спричинювані:
 • Більшою робочою шириною та діаметром ротора.
 • Роботою з важкою рослинною масою, як-от силос, сінаж, солома і сіно.
 • Ключові компоненти було зміцнено, що дало змогу зробити ротори легшими та довговічнішими:
 • Великий секційний центральний вал.
 • Великий кулачок з напрямними роликами більшого діаметра, які обертаються повільніше і спричинюють менший тиск.
 • Приводний вал 45 мм з кованим зварним штифтом (без пружинних штифтів) та великим поворотним важелем: підвищення міцності та менший тиск на напрямний ролик
 • Алюмінієві корпуси підшипників для зменшення ваги.
 • Кріплення підшипників до корпусу двома гвинтами: швидкий демонтаж за потреби.
 • Ексклюзивне з'єднання за допомогою сталевої внутрішньої різьби поворотного вала зі штангою, що забезпечує надійну та довговічну фіксацію
Алюмінієві корпуси

Корми найвищої якості

Добре сформований валок завдяки подвійно вигнутим граблинам

Оптимальне формування валка завдяки подвійно вигнутим граблинам

Рівномірна якість та розміри валків є необхідною умовою швидкого висихання та легкого збирання прес-підбирачем.
Граблини валкоутворювачів GA подвійно вигнуті гіпертангенціальне положення. Це рішення дає змогу затримати момент досягнення кута 90°. Завдяки гострокутному кулачку піднімання зубців швидке, має більшу затримку і вимагає незначних зусиль для отримання рівномірних, розпушених і прямих валків. Якість згрібання дуже висока, навіть на високих швидкостях, оскільки рослинна маса не проштовхується повз валок.
Переваги подвійно вигнутих граблин:
 • Менша відстань між робочими зонами послідовних зубців. Скорочення втрат рослинної маси до мінімуму, навіть при роботі на високій швидкості.
 • Центр ваги припадає на середню частину граблини. Це подовжує експлуатаційний термін, оскільки на граблину не впливає тиск під час обертання, а напрямні ролики зазнають менших навантажень.

Захист дерну

Що стосується захисту ґрунту і дерну, то точне копіювання ротором мінливого рельєфу є так само важливим, як і зменшення тиску на ґрунт.
Валкоутворювачі GA 8030 з бічним формуванням валків мають усе необхідне для виконання цих вимог:
 • Ротори мають підвіску і рухаються незалежно від основної рами, а тому можуть повертатися у будь-якому напрямі. Ротори 3D-маятникового типу точно копіюють нерівності поверхні ґрунту. Великий діапазон вільного руху вгору й вниз: від близько +25 см до –30 см. Результат: бездоганна якість роботи для чистого корму та захисту дерну.
 • Кожен ротор оснащений чотирма тандемними колесами, розташованими надзвичайно близько до ротора для оптимізації копіювання поверхні на нерівних ділянках.
Копіювання рельєфу 3D

Проходження над валками без їх пошкодження

Скористайтеся великим кліренсом валкоутворювачів GA 6930 та GA 7530 при переведенні в розворотне положення. Сформовані валки більше не будуть розтягуватися машиною, оскільки мінімальний кліренс для положення укладання одного валка становить 43 см, а в положенні двох валків – 56 см. Валкоутворювач GA 8830 має кліренс 51 см у положенні укладання одного валка та 75 см двох валків завдяки системі STABILIFT. Своєю чергою, валкоутворювач GA 8830 має кліренс 45 см у положенні укладання одного валка та 57 см – двох валків. Точка кріплення ротора оптимізована так, щоб спочатку опускати задню частину ротора та захистити дерен.
Кліренс 51 см на машинах GA з бічним укладанням валків

Легкість використання та регулювання

STABILIFT: механічне та гідравлічне блокування ротора у транспортному положенні

Система STABILIFT: безпека при транспортуванні

3D-підвіски роторів оснащені інтегрованим гідравлічним циліндром, який автоматично блокує рухи ротора, коли він піднімається від землі.
Голоовні переваги системи STABILIFT:
 • Захист дерну, оскільки зубці не заглиблюються в землю при опусканні роторів.
 • Вища стійкість завдяки нижчому розташуванню центру ваги машини.
 • Більший кліренс для кращого захисту валків.
 • Швидше піднімання ротора.

STABIDRIVE: стійкість на поворотах

Маленька деталь, яка суттєво впливає на безпеку в дорозі. Вісь обертання точки приєднання нижньої тяги трактора до валкоутворювача не є абсолютно вертикальною, а має невеликий нахил. Це збільшує тиск на тяговий брус та заднє внутрішнє колесо. Система STABIDRIVE підвищує стійкість машини на дорозі, поворотах та схилах.
STABIDRIVE: стійкість на поворотах

Панелі управління для легкого управління технікою

GA 6930 та GA 7530: з блоком керування KGA 03L ви можете:
 • Обирати кількість валків: 1 або 2 валки
 • Керувати гідравлікою
 • За допомогою розподільника визначати межі валка
 • Налаштовувати висоту роторів з кабіни
 • Підіймати ротори

GA 8830: Блок управління KGA 04L дозволяє:
 • Переходити на робоче / транспортне положення
 • Обирати кількість валків: 1 або 2 валки
 • Гідравлічне регулювання ширини валків
 • Індивідуальне або одночасне гідравлічне регулювання робочої висоти
 • Індивідуальне підняття роторів

GA 8030: доступний в базовій комплектації, блок керування KGA 02L дозволяє керувати наступними функціями:
 • Перехід на робоче / транспортне положення.
 • Обирати кількість валків: 1 або 2 валки
 • Гідравлічне регулювання ширини валків
KGA 11L, доступний як додаткова опція на GA 8030, також дозволяє керувати індивідуальним або одночасним гідравлічним регулюванням висоти роторів з кабіни трактора."
Блоки керування: KGA 02L і KGA 11L

Обладнання

GA 8030 в роботі на луках

Медіа