GA 8731+ – силует машини

Міцність та комфорт

Валкоутворювачі з двома роторами GA 7631, GA 8131, GA 8731 + та GA 9531 + формують валок по центру машини. Рослинна маса згрібається по ширині від 7,70 м до 9,30 м. Вони ідеально підходять для інтенсивної роботи завдяки редуктору MASTERDRIVE GIII."

Знайдіть найближчого дилера

Напівнавісні валкоутворювачі GA 7631, GA 8131, GA 8731+ та GA 9531+ вирізняються серед моделей конкурентів своєю міцністю, надійністю та якістю копіювання рельєфу. При робочій ширині від 7,50 до 9,30 м робочий процес буде продуктивним, забезпечуючи при цьому чудовий захист ґрунту. Завдяки приводу ротора MASTERDRIVE GIII ці валкоутворювачі добре підготовлені до застосування у складних робочих умовах. Ви формуєте рівномірні валки зі структурою, яка сприяє аерації та подальшому підбору наступними машинами заготівлі кормів.
GA 1031 в роботі на полі

Ваші переваги

Робота з найважчою рослинною масою

Редуктор MASTERDRIVE GIII

Редуктор MASTER DRIVE GIII: надійний та зносостійкий

Сьогодні сільськогосподарська техніка повинна обробляти дедалі більші площі й витримувати дедалі більші навантаження. Надійність та довговічність машини є запорукою задоволення вимог користувачів щодо продуктивності роботи. Редуктори MASTERDRIVE GIII розроблені для забезпечення повного захисту приводних компонентів та підвищення зносостійкості. Ця конструкція забезпечує виняткову надійність та довговічність навіть при інтенсивному використанні.
В редукторі застосовано подвійну систему пониження за допомогою конічної і циліндричної шестерень. Допуски конічної шестерні контролюються, що робить систему надзвичайно надійною навіть у найскладніших умовах роботи.
Зношування редуктора значно зменшується, обслуговування не потрібне. Завдяки тому, що редуктор є двоступінчатим, стало можливим застосування більших циліндричних шестерень з більшою кількістю зубців для забезпечення кращої передачі потужності.

Міцні кріплення

Редуктор MASTER DRIVE GIII було розроблено для роботи в умовах дедалі більших навантажень на привод переважно внаслідок: Збільшення робочої ширини та діаметра ротора, роботи з важчою рослинною масою, як-от силос, сінаж, солома та сіно.
 • Ключові компоненти було зміцнено, щоб зробити ротори легшими та міцнішими:
 • Алюмінієві корпуси.
 • Оптимізований профіль кулачка для зменшення навантаження на ролик.
 • Ролик більшого діаметра для зменшення швидкості обертання та тиску на кулачок.
 • Підшипники граблин великого діаметра.
 • Потужніший вал повороту граблин.
 • Посилений головний вал.
 • Посилене кріплення граблин на тримачах (болтове).
 • Посилені граблини

  Корми найвищої якості

  Добре сформований валок завдяки подвійно вигнутим граблинам

  Формування валків: переваги подвійно вигнутих граблин

  Однорідна якість та розміри валків є необхідною умовою швидкого висихання та легкого збирання прес-підбирачем.
  Граблини валкоутворювачів GA подвійно вигнуті та мають гіпертангенціальне положення. Це рішення дає змогу затримати момент досягнення кута 90°. Завдяки гострокутному кулачку піднімання зубців швидке, має більшу затримку і вимагає незначних зусиль, щоб отримати рівномірні, розпушені і прямі валки. Якість згрібання дуже висока, навіть на високих швидкостях, оскільки рослинна маса не проштовхується повз валок.
  Переваги подвійно вигнутих граблин:
  • Менша відстань між робочими зонами послідовних зубців. Скорочення втрат рослинної маси до мінімуму навіть при роботі на високій швидкості.
  • Центр ваги припадає на середню частину граблини. Це подовжує експлуатаційний термін, оскільки на граблину не впливає тиск під час обертання, а напрямні ролики зазнають менших навантажень.

  Захист дерну

  Що стосується захисту дерну, то точне копіювання ротором мінливого рельєфу є так само важливим, як і зменшення тиску на ґрунт.
  Валкоутворювачі з одинарним ротором мають усе необхідне для виконання цих вимог.
  Кожен ротор оснащений чотирма тандемними колесами, розташованими надзвичайно близько до ротора для оптимізації копіювання поверхні на нерівних ділянках.
  Осі візків на GA 8731+

  Проходження над валками без їх пошкодження

  Високий кліренс після підняття роторів на моделях GA 8731+ та GA 9531+ забезпечує безпечне проходження над валками без їх пошкодження. Крім того, за потреби ротори можна встановлювати під кутом 40 градусів із кліренсом понад 75 см.
  Завдяки цьому вам не доведеться турбуватися про валки при проходженні над ними.
  Кліренс понад 75 см на GA 1031

  Легкість використання та регулювання

  Блок керування: KGA 01S

  GA 7631 і GA 8131: опційне обладнання

  Оснастіть свою машину за допомогою численних варіантів опційного обладнання, адаптованого до потреб вашого господарства:
  • Індивідуальне піднімання лівого та правого ротора
  • Індивідуальне гідравлічне регулювання висоти ротора
  • Виберіть електронний блок керування KGA 01S для моніторингу попередніх робочих параметрів
  • Зменште ущільнення ґрунту за допомогою великих коліс.
  • Вибір тандемної осі з шістьма колесами, розташованими найближче до зубців заднього ротора, забезпечить оптимальне копіювання поверхні ґрунту.

  GA 8731 + і GA 9531 + : оберіть те, що вам потрібно

  KGA 04C полегшує маневрування. Ви можете легко розмістити граблі в робочому / транспортному положенні, встановити висоту згрібання гідравлічно та індивідуально підняти ротори.
  Блоки керування: KGA 02C і KGA 11C

  Безпека на дорозі та компактність для транспортування

  У транспортному положенні ексклюзивна система STABILIFT на моделях GA 8731 та GA 9531 блокує переміщення ротора за допомогою гідравліки. Це суттєво підвищує стійкість машини на поганих дорогах, а також при перетині валків.
  Надзвичайно корисно: транспортна висота GA 7631, GA 8131 і GA 8731+ менша за 4,00 м, необхідності знімати граблини немає. Що стосується GA 9531+, то на цій моделі потрібно знімати тільки по три граблини на ротор.
  На GA 7631 та GA 8131 можна також зняти по три граблини, щоб додатково зменшити висоту машини для зберігання.
  STABILIFT: механічне та гідравлічне блокування ротора для транспортування

  GA 1031 в роботі на полі

  Медіа