Стрічкові валкоутворювачі

Стрічковий валкоутворювач MERGE MAXX – це суперуніверсальна машина. Він має унікальну здатність делікатно заготовляти усі види кормової маси, щоб максимізувати збереження поживної цінності, мінімізуючи при цьому небажані домішки. Різні варіанти валкоутворення дозволять вам відрегулювати ваші валки залежно від обсягу корму та процесу заготівлі. MERGE MAXX утворює валки шириною від 7,50 м до 11 м за один прохід.

MERGE MAXX

Ці стрічкові валкоутворювачі ідеально підходять для підрядників та кооперативів сільгосптехніки, як і для індивідуальних господарств. Два незалежних підбирачі дають змогу укладати валок набік (ліворуч/праворуч) або по центру машини з можливістю кількох комбінацій. Загрібання до 30 м та виграш швидкості до 3 км/год.

Стрічкові валкоутворювачі — інноваційна універсальна техніка, яка розроблена для заготівлі сіна. Головна особливість — делікатність заготівлі кормів з метою значно покращити показники поживної цінності. Залежно від процесу заготівлі та обсягу матеріалу можна регулювати валкоутворювачі та утворювати валки різної ширини.

Для збору сировини з мінімальними втратами заготівлі кормів бажано використовувати сучасну техніку KUHN, яка гарантує делікатність збору. Так, валкоутворювач Merge Maxx 902 може:

  • виконувати валки від 7,5 до 11 метрів шириною;
  • збирати велику кількість кормової маси за 1 прохід;
  • підвищити якість кормів;
  • збирати різні матеріали від звичайних трав до злаків;
  • в залежності від конкретної конфігурації техніки збирати різні культури для заготівлі сіна — збиральна техніка продуктивна та універсальна.

Важкі та легкі матеріали, довгостеблові культури або навпаки — стрічкові валкоутворювачі спроможні гарантувати будь-які роботи для значного покращення ваших робіт. Якщо ви бажаєте придбати сільськогосподарську техніку KUHN, пропонуємо вам детально ознайомитися з інноваційними моделями та вибрати варіант, який постачатимуть найближчі до вас дилери. Стрічкові валкоутворювачі від kuhn.ua адаптуються до різної прибиральної техніки та особливості конфігурації полів, вони гарантують досягнення високої швидкості кормозбирального комбайна.

Dealer finder map Ukraine