Дискові косарки-плющилки

Скошування та плющення – це перші та надзвичайно важливі етапи процесу силосування. KUHN використовує свої технології, щоб допомогти вам досягти максимальної віддачі від інвестицій у дискову косарку-плющилку. Для того, щоб забезпечити повну поживну цінність вашого корму, потрібно регулювати рівень плющення. Завдяки широкому вибору пристроїв для плющення лінійка косарок-плющилок KUHN забезпечує вам оптимальне рішення для скорочення часу сушіння та підтримує високу якість кормів.

Передні навісні косарки-плющилки

Скошування та плющення – це перші та надзвичайно важливі етапи процесу силосування. Передні навісні косарки-плющилки KUHN гарантують ідеальне копіювання контуру ґрунту для високоякісного скошування.

Читати далі

  • KUHN FC 3125 F – силует

   FC 1025 F

   Фронтальні косарки-плющилки FC 3125 F та 3525 F

Причіпні центральні поворотні косарки-плющилки

Скошування та плющення – це перші та надзвичайно важливі етапи процесу силосування. Це причіпні косарки-плющилки нового покоління мають центральний поворотний тяговий брус. Як і всі косарки-плющилки KUHN, ця лінійка забезпечує вам чистий зріз та ефективну систему плющення для швидкого висихання рослинної маси. Ця косарка-плющилка також здатна працювати з високою інтенсивністю у поєднанні з гнучкістю та комфортом оператора.

Читати далі

  • Косарка-плющилка FC 3161 TCD – силует

   FC 1061 TC

   13 моделей косарок-плющилок з центральним тяговим брусом від 3,10 до 4,40 м.

Навісні потрійні косарки-плющилки

Скошування та плющення – це перші та надзвичайно важливі етапи процесу силосування. Потрійні косарки-плющилки FC допоможуть вам досягти цільових показників продуктивності. Площі постійно зростають, проте оптимальні терміни скошування обмежені, а корми мають бути тільки найвищої якості. Ви можете покластись на продуктивність, якість роботи та надійність потрійних комбінованих косарок KUHN.

Читати далі

  • Косарка-плющилка FC 1030 – профіль

   FC 1030

   Поєднання продуктивності з якістю кормів

Dealer finder map Ukraine