KUHN FC 3125 F – силует

Поєднання сучасності та високої продуктивності

Фронтальні косарки-плющилки FC 3125 F та 3525 F з робочою шириною 3,11 і 3,50 м відповідно.

Знайдіть найближчого дилера

Перше враження має значення, і, якщо ви подивитесь на фронтальні косарки-плющилки FC, ви точно будете вражені. Проте внутрішня будова теж заслуговує на увагу, тому що ці нові моделі косарок оснащені такою безліччю функціональних рішень KUHN, що все годі перелічити: спеціальна конструкція рами для ідеального копіювання поверхні, різальний апарат OPTIDISC ELITE, що не потребує обслуговування, для оптимального скошування, захист PROTECTADRIVE та система швидкознімних ножів FAST-FIT, гідропневматична підвіска скошувального пристрою LIFT-CONTROL, легке регулювання робочих налаштувань, що підвищують комфорт експлуатації, міцне та безпечне приєднання кат. 2 (без рами A) для забезпечення високого кліренсу для ВВП, ротор плющилки з обертовими сталевими пальцями.
Косарка-плющилка KUHN FC 3125 D в роботі

Ваші переваги

Оптимальна якість кормів для вашого поголів'я

Підвіска LIFT-CONTROL дає змогу скошувальному пристрою адаптуватися до мінливих умов ґрунту.

Гідропневматична підвіска LIFT-CONTROL забезпечує чистоту кормів

Система гідропневматичної підвіски LIFT-CONTROL з азотним акумулятором замінює традиційну пружинну систему. Ефективна постійна підвіска забезпечує постійну висоту різання, зменшує тягове зусилля, захищає рослинну масу та контролює засмічення валка.

Чудове копіювання поверхні ґрунту

Фронтальні косарки мають бути гнучкими, щоб плавно пристосовуватися до різноманітного рельєфу. Водночас вони часто піддаються екстремальним навантаженням. Фронтальні косарки KUHN FC сконструйовані для того, щоб впоратися з цими проблемами. Кінематична конструкція фронтальних косарок-плющилок включає дві міцні нижні тяги, встановлені на великих кульових шарнірах. Шарніри з боку трактора розташовані ближче до землі, ніж передні шарніри. Це динамічне навантаження на косарку забезпечує скошувальному пристрою високий ступінь копіювання контуру ґрунту, особливо на горбистій місцевості. Скошувальний пристрій також оснащений маятниковим механізмом і може рухатися у всіх напрямках. Вузол може ліворуч і праворуч на кут до 30° та переміщатися вертикально на 70 см!
Завдяки маятниковому механізму скошувальний пристрій пристосовується до мінливих умов ґрунту

Ідеальний зріз завдяки системі OPTIDISC ELITE

Новий різальний апарат OPTIDISC ELITE було розроблено разом з аграріями. Змінна відстань між дисками, велике перекриття та низький кут різання забезпечують високу якість скошування. Косарки FC 3125 F та 3525 F, оснащені цим новітнім різальним апаратом, забезпечують чисте та рівномірне скошування за будь-яких умов. Різальний апарат OPTIDISC ELITE оснащений кількома ексклюзивними функціями:
 • В точці розходження дисків відстань між ними менша, що забезпечує краще перекриття робочих зон ножів. Результат – рівномірне і чисте скошування навіть тонкої та короткої трави. (A)
 • У точці сходження дисків відстань збільшується для забезпечення достатнього місця для проходження рослинної маси. Він швидко переміщається назад для безперебійної роботи косарки. (B)
 • Зона перекриття ножів майже удвічі більша, що забезпечує кращу якість скошування на вологому та липкому ґрунті (або на луках із кротовинами), а також при роботі з важкою та вологою рослинною масою, покривним культурами, що заготовлюються пізньої осені.
 • Менший кут різання: запобігає хвилеподібному профілю різання, типовому для низького скошування. Це також
Змінна відстань між дисками різального апарата OPTIDISC ELITE

Заощадження часу і коштів

Вал кріплення дисків, зламаний в результаті сильного удару – система захисту шестерень

Надійна косарка за будь-яких умов

Різальний апарат сконструйований так, щоб він міг впоратися з перешкодами. У разі дуже сильного удару об перешкоду система захисту PROTECTADRIVE зрізує кріпильний вал диска над корпусом завдяки добре продуманій зрізній канавці. Таким чином, шестерні захищені, і менш ніж за 15 хвилин машина знову працює при надзвичайно низькій вартості ремонту.
Корпус кріпиться на довгих гвинтах, які проходять через різальний апарат. Виключається небезпека розриву корпусу у разі удару.
Компоненти найвищого класу зміцнюють центральні частини різального апарату:
 • Різальний апарат зі спеціальними дворядними кутовими підшипниками.
 • Шестерні великого діаметра, виготовлені з кованої сталі високоточними обробними верстатами, зі зчепленням трьома зубцями.
 • Диски з кованим та загартованим армуванням по всій площі поверхні.
 • Дискові полозки із загартованої сталі з можливістю додавання захисної пластини (на гвинтовому кріпленні).
Для подовження експлуатаційного терміну машини між різальним апаратом і рамою розташовані гумові амортизатори. Під час скошування на високій швидкості удари менше впливають

Швидке обслуговування за допомогою системи кріплення ножів FAST-FIT

Косарки-плющилки FC 1025 F стандартно комплектуються системою швидкого приєднання ножів FAST-FIT, яка надає три додаткові переваги:
 • Потужна листова пружина забезпечує постійний тиск на фіксатор ножа: він не ламається.
 • Кріпильний штифт ножа має канавку і бурт для додаткового захисту.
 • Листова пружина загинається донизу лише тоді, коли вона знаходиться вище від кріпильного заглиблення.
Завдяки цьому ніж не можна розібрати, коли диск обертається. Щоб мінімізувати витрати, стопорний штифт можна замінити незалежно від листової пружини. Компактна конструкція різального апарата та ексклюзивна форма ножів, які працюють якомога ближче до полозків, забезпечують ідеальну якість скошування.
Система кріплення FAST-FIT дозволяє міняти ножі швидко та безпечно.

Еластична боковина для захисту від ударів

Гумові бічні кожухи FLEXPROTECT можуть згинатися, не пошкоджуючи косарку, а потім повертатися до початкової форми. Боковина повертається до початкової форми після проходження перешкоди. Завдяки цій ексклюзивній деталі ви заощадите витрати на ремонт.
Захисна боковина FLEXPROTECT захищає косарку-плющилку FC 3125 F при зіткненнях з перешкодами

Косарка, яка легко адаптується до вашої ділянки

Поєднуйте свою косарку-плющилку FC 3125 F із задньою косаркою-плющилкою FC

Широке модульне перекриття робочих зон

Перекриття між задніми блоками можна регулювати зі зміщенням до 19 см для забезпечення чистого зрізу на схилах та поворотах. Максимальне перекриття становить від 240 до 645 мм, залежно від типу заднього блоку та робочої ширини фронтального блоку. Це справжня перевага для гусеничних тракторів або тракторів з широкими шинами.

Швидке та легке регулювання

Тиск на ґрунт легко регулюється за допомогою гідравлічної системи підвіски, яка підтримує його на потрібному рівні. На краю поля фронтальний блок піднімається за допомогою інтегрованого циліндра. Навісні моделі FC з плющилками зі сталевими пальцями DIGIDRY оснащуються важелем перемикання шестерень для легкого вибору потрібної швидкості ротора плющилки (755 або 1000 об./хв.). Якщо ви виберете моделі з роликовою плющилкою SQUAREFLEX, ви матимете центральну точку регулювання, що за потреби дає змогу досягати тиску на роликах до 500 кг на метр.
На краю поля косарка піднімається за допомогою інтегрованого циліндра.

Маневреність та огляд

Для забезпечення додаткового комфорту та видимості як опція пропонується гідравлічне складання захисних боковин та бокових дзеркал.
FC 3125 F у транспортному положенні

Косарка-плющилка KUHN FC 3125 D в роботі

Медіа