Косарка-плющилка FC 3161 TCD – силует

Центральне кріплення тягового бруса: максимальна продуктивність!

Косарки-плющилки FC 1061 TC доступні з п’ятьма варіантами робочої ширини (від 3,10 м до 4,40 м). Маневрування машиною відбувається швидше завдяки центральному кріпленню тягового бруса та поворотній головці GYRODINE. FC 3161 і 3561 TCD RA доступні у версіях з групуванням валків.

Знайдіть найближчого дилера

Моделі серії FC 1061 TC з центральним тяговим брусом доступні з робочою шириною від 3,10 м до 4,40 м. Маневрування на розворотній смузі виконується швидше. Продуктивність роботи збільшується на 10–15 % порівняно з косаркою з бічним кріпленням. Головка GYRODINE забезпечує більшу гнучкість та комфортність експлуатації, необхідні для легкої роботи та отримання високоякісного корму. Для менших моделей (3,10 м та 3,50 м) також доступний стрічковий пристрій для валкоутворення.
Виберіть плющилку, яка відповідає основній культурі: DIGIDRY зі сталевими зубцями на моделях TCD для ефективної роботи в різних умовах, особливо під час скошування довгостеблових культур, поліуретанові ущільнювачі SQUAREFLEX на моделях TCR для делікатних рослин, сталеві ущільнювачі DOUBLE CRIMP на моделях TCS.
FC 3161 в роботі

Ваші переваги

Центральне кріплення тягового бруса: максимальна продуктивність

Причіпна косарка-плющилка з центральним кріпленням тягового бруса на розворотній смузі

Поворотна головка GYRODINE: швидке й легке маневрування

Поворотна головка GIRODYNE посиленої конструкції дає змогу виконувати повороти на 90°, утримуючи силову передачу ВВП прямолінійною. Технічне обслуговування мінімальне – лише одна точка заміни оливи. Косарка кріпиться до нижніх тяг трактора за допомогою протиротаційних штифтів. Система надзвичайно надійна та гарантує безпечність маневрування.

Валки, пристосовані до збиральних машин

Машину розроблено для роботи з великою кількістю кормової маси; вона забезпечує утворення валків трьох типів:
 • Звичайні валки з регульованою шириною.
 • Рівномірний розподіл маси по великій ширині. Переналаштування з формування валків на розкидання здійснюється легко та не потребує застосування інструментів (A). При роботі в режимі розкидання валкові щитки зберігаються на тяговому брусі. (TCD).
 • Подвійні валки укладаються за допомогою фіксованих асиметричних валкових щитків, доступних як опція на FC 3160 TCD
 • Подвійні валки загальною шириною 2,70 м на FC 3160 TCD RA (для ширини підбирання 3 м) та 3,50 м на FC 3560 TCD RA (B).
Розкидання кормової маси машиною FC 1061 TC

Захист ґрунту, навіть при високих швидкостях

Підвіска скошувального пристрою на торсіонних валиках. Вони забезпечують точне копіювання нерівностей ґрунту і рівномірне скошування; тиск на ґрунт регулюється окремо з кожного боку. Це захищає скошувальний пристрій і машину в цілому та знижує засмічення кормової маси. Надзвичайно широкі шини мають низький тиск на ґрунт під час роботи і розворотів. Рослинна маса зберігається, ущільнення ґрунту немає.
Захист ґрунту навіть при високих швидкостях

Утворення валка за допомогою транспортера з пристроєм об'єднання валків – версія RA

Завдяки задньому транспортеру на FC 3161 TCD RA та FC 3561 TCD RA ці машини ідеально підходять для збирання усіх силосних культур. Різні варіанти утворення валка надають цим косаркам високої універсальності. Транспортер з'єднує два валки вже на етапі скошування, утворюючи:
- Подвійний валок для підбирання кормозбиральним комбайном.
- Вужчий валок для підбирання прес-підбирачем або самонавантажувальним візком.
Застосування стрічкового пристрою об'єднання валків усуває необхідність додаткового проходу для загрібання. Це зменшує втрату листя і запобігає забрудненню кормів.
Транспортер розташований ззаду, паралельно скошувальному пристрою, тому валок може укладатися праворуч або ліворуч від машини. В комбінації з фронтальною косаркою оператору легше вирівнювати передній вузол по нескошених рослинах. У будь-який момент стрічку можна підняти або змінити її робочу швидкість, щоб адаптувати роботу до кількості маси або нахилу поверхні ґрунту.
Всі функції, необхідні для керування роботою машини і транспортера, зібрані у блоці керування, розташованому в кабіні трактора. Блок керування – стандартно.
Утворення подвійного валка за допомогою об'єднувального транспортера

FC 4061 / FC 4461: висока продуктивність, низькі вимоги до потужності

Машини FC 4061 та 4461 з робочою шириною 4,00 м та 4,40 м призначені для роботи з тракторами потужністю від 130 к. с. Висока продуктивність та низька потужність при такій робочій ширині – це переваги, що високо цінуються великими господарствами. Укладайте кормову масу у валки або оберіть розкидання. FC 4461 оснащена великими подвійними колесами для підвищення стійкості на нерівній місцевості та на ґрунтових дорогах. Вони також запобігають утворенню колії у вологих умовах.
KUHN products visual

Заощадження часу та коштів

Різальний апарат OPTIDISC ELITE зі змінною відстанню між дисками

OPTIDISC: оптимальне скошування

Новий різальний апарат OPTIDISC ELITE було розроблено разом з аграріями. Змінна відстань між різальними дисками, великі перекриття та зменшений кут нахилу різального апарата OPTIDISC забезпечать потрібну вам якість. Машини серії FC 1030 інноваційними різальними апаратами OPTIDISC ELITE, що забезпечують чистий зріз за будь-яких умов. Різальний апарат OPTIDISC ELITE відзначається ексклюзивними функціями:
 • Відстань зменшується там, де диски розходяться для збільшення перекриття ножів. Результат: чистий зріз навіть на легких або короткостеблових травах. (A)
 • Відстань збільшується в точці сходження дисків. Це забезпечує більше місця для проходження маси, яка швидко переміщується далі для забезпечення безперебійної роботи косарки. (B)
 • Зона перекриття збільшується майже вдвічі, що забезпечує кращу якість скошування на вологих та липких ґрунтах (або на луках із кротовинами), а також при роботі з важкими полеглими рослинами пізно восени.
 • Менший кут нахилу: запобігає хвилеподібному профілю зрізу, типовому для низького скошування. Це також стимулює рівномірне та швидке відростання та полегшує регулювання машин, що

Максимальна надійність і стійкість

Різальний апарат сконструйований так, щоб він міг впоратися з перешкодами. У разі дуже сильного удару об перешкоду система захисту PROTECTADRIVE зрізує кріпильний вал диска над корпусом завдяки добре продуманій зрізній канавці. Таким чином, шестерні захищені, і менш ніж за 15 хвилин машина знову працює при надзвичайно низькій вартості ремонту.
Корпус кріпиться на довгих гвинтах, які проходять через різальний апарат. Виключається небезпека розриву корпусу у разі удару.
Компоненти найвищого класу зміцнюють центральні частини різального апарату:
 • Різальний апарат зі спеціальними дворядними кутовими підшипниками.
 • Шестерні великого діаметра, виготовлені з кованої сталі високоточними обробними верстатами, зі зчепленням трьома зубцями.
 • Диски з кованим та загартованим армуванням по всій площі поверхні.
 • Дискові полозки із загартованої сталі з можливістю додавання захисної пластини (на гвинтовому кріпленні).
Для подовження експлуатаційного терміну машини між різальним апаратом і рамою розташовані гумові амортизатори. Під час скошування на високій швидкості удари менше впливають
Система захисту PROTECTADRIVE

Мінімальне обслуговування

Ви не будете гаяти часу на технічне обслуговування.
Різальний апарат OPTIDISC – чудовий приклад рішення, розробленого у тісній співпраці виробників і аграріїв. Він ідеально пристосований до своїх завдань та заощадить вам час:
 • Змащений на весь термін експлуатації. Різальний апарат не потребує обслуговування.
 • Система швидкознімних ножів FAST-FIT, на 100% безпечна. Потужна листова пружина забезпечує постійний тиск на тримач ножа для додаткової безпеки. Заміна ножів займає лише кілька хвилин.
Технічне обслуговування зведено до мінімуму і в основному стосується трансмісії та кількох з’єднань, які обслуговуються тільки час від часу.
Система швидкознімних ножів FAST-FIT

Гнучкий бічний захист від удару

Гумові бічні кожухи FLEXPROTECT можуть згинатися, не пошкоджуючи косарку, а потім повертатися у початкову форму. Цей ексклюзивний захисний пристрій заощадить вам кошти на ремонт.
Зовнішній бічний захисний пристрій FLEXPROTECT захищає косарку FC 3161 TCD від зіткнення з перешкодами

Ідеальне плющення для сушіння кормової маси

Плющилка DIGIDRY зі сталевими пальцями

Ефективні сталеві зубці DIGIDRY для різноманітних робочих умов

Роторна плющилка зі сталевими зубцями забезпечує високу ефективність роботи особливо для важких, довгостеблових та пізніх культур, а також для обробки короткостеблової рослинної маси. Високопродуктивна система подачі забезпечує рівномірне та швидке переміщення маси через машину. Плющилка цього типу не потребує великої потужності завдяки швидшому проходженню маси та відсутності потреби в її рециркуляції. Добре структуровані валки, у яких багато повітря, утворюються завдяки положенню пальців, які розпушують масу та спрямовують її догори перед формуванням валка. Отримана кормова маса має вищу енергетичну та поживну цінність завдяки прискореному висиханню.
Сталеві пальці також можуть працювати на люцерні. Інтенсивність плющення регулюється, що захищає листя, забезпечуючи високу поживну цінність корму.
Інтенсивність плющення регулюється за допомогою:
 • Регулювання відбивальної пластини.
 • Регулювання швидкості плющення.

Сталеві ролики DOUBLE CRIMP на моделях TCS

Кондиціонер зі сталевими роликами DOUBLE CRIMP рівномірно стискає рослинну масу, даючи змогу виходу вологи. Увесь процес плющення є щадним, що дозволяє зберегти поживні властивості делікатних культур, як-от бобові, овес та зелене жито. Великий діаметр роликів (240 мм) забезпечує їх довговічність та поліпшує циркуляцію рослинної маси. Тиск між роликами регулюється в діапазоні від 100 до 500 кг/м, що дає змогу регулювати інтенсивність плющення відповідно до типу маси.
Сталеві ролики DOUBLE CRIMP

Поліуретанові ролики SQUAREFLEX для делікатних рослин

Випробування, проведені французьким сільськогосподарським інститутом Arvalis у співпраці із Сільськогосподарською палатою та асоціацією кооперативів сільгосптехніки FD, побудували графіки висихання валків для різних плющилок (пальцьових і роликових, пластикових і сталевих). Косарка-плющилка з поліуретановими роликами показала найкращі результати, досягнувши вмісту сухої речовини понад 80 % вже наступного вечора, тоді як інші методи не досягли цього результату до третього вечора.
Завдяки спеціальним канавкам на гумових роликах рослинна маса стискається рівномірно. Тиск ролика можна швидко регулювати за допомогою легкодоступного регулювального гвинта. Крім того, зазор між роликами можна збільшити, щоб пропустити сторонні предмети.
Верхній ролик має простий ланцюговий привод, а привод нижнього ролика здійснюється трьома ременями. При швидкості 1000 об./хв. обидва ролики синхронізовані, що забезпечує високу якість роботи в усіх робочих умовах і тривалий термін служби машини з мінімальними вимогами до обслуговування.
Плющилка з гумовими роликами SQUAREFLEX

Обладнання

Косарка-плющилка FC 3161 TCD в роботі

Медіа