Обприскувач ALTIS 2 – силует машини

Навісний обприскувач з технологіями причіпного обприскувача

Серія ALTIS 2 є топовий продукт з лінійки навісних обприскувачів KUHN, які ідеально підходять для землеробських господарств.##NewLine##Ця модель пропонує 5 моделей, з трьома об’ємами ємностей від 1500 до 2000 л, та задовольняє всі вимоги з робочою шириною штанги від 15-28 метрів.

Знайдіть найближчого дилера

Пристосований до ваших потреб, цей обприскувач виграє від простої, але ефективної конструкції та має виняткову ергономічність використання. Рівень обладнання такий самий, як у великих обприскувачів. Алюмінієва штанга, встановлена на паралелограмній системі підвіски OPTILIFT, гарантує найвищий рівень якості та надійності.

Перш за все, обприскувачі ALTIS 2 прості, легкі у використанні та надійні:
швидке та легке зчеплення, проста та безпроблемна робота та прості й інтуїтивно зрозумілі рішення електронного керування.
Завдяки своїй невеликій вазі, транспортній та 3D-підвісці обприскувачі ALTIS 2 постійно забезпечують високу стійкість протягом усієї операції обприскування, що гарантує високу продуктивність та цілковиту надійність.
Обприскувач ALTIS 2 в роботі

Ваші переваги

Добре збалансована, легка та стійка машина

Г-подібне зварене шасі

Г-подібна рама

Для обприскування ви не завжди можете використовувати свій найбільший трактор; тому конструкція рами та паралелограма "OPTILIFT" мають найлегшу на ринку конфігурацію порожньої машини, а центр ваги розташований близько до трактора. Система зчіпних пристроїв обприскувача вбудована в габарити машини, вона тримає обприскувач близько до трактора та скорочує вимоги щодо піднімальної сили.

Добре збалансовані баки

Особлива форма основного бака полегшує спорожнення навіть на крутих схилах: глибокий двоспадний зливний отвір зменшує обсяги залишків розчину. Положення промивного бака напроти зливного отвору підтримує рівновагу вузла упродовж всієї операції обприскування.
Номінальний об'єм бака: 1500, 1800 та 2000 літрів.
Фактичний об'єм бака: 1680, 1900 та 2280 літрів.
Об'єм промивального бака: 230 літрів.
Легкий бак – легко зливати та промивати

Система автоматичного приєднання EASY-HITCH: приєднав, здав назад, підняв

Система автоматичного зчеплення EASY-HITCH (стандартно для обприскувачів ALTIS 2) забезпечує швидке, зручне та безпечне приєднання обприскувача. Насос розміщений в задній частині обприскувача, що забезпечує легкий доступ для технічного обслуговування, однак перш за все ви отримуєте перевагу від довгого ВВП, який допомагає виконувати приєднання. Оператор може забезпечити достатньо місця для приєднання перед тим, як здати назад та зафіксувати обприскувач. Трикутник EASY-HITCH автоматично блокується і фіксується – небезпеки розчеплення під час роботи немає.
Автоматична система зчеплення дає змогу приєднувати обприскувач менш ніж за 3 хвилини

Стійкість штанги еквівалентна стійкості штанги причіпного обприскувача

Паралелограм OPTILIFT підвіски штанги в дорозі і на полі

Паралелограм такий самий, як на більших моделях

OPTILIFT – ключова особливість обприскувача ALTIS 2. Чимало виробників причіпних та самохідних обприскувачів нині замінили розсувні піднімальні системи на системи піднімання з паралелограмом. Навісні обприскувачі ALTIS 2 природним чином ідуть у річищі цієї тенденції, пропонуючи паралелограмну піднімальну систему OPTILIFT, необхідну для роботи обприскувача.

Паралелограм OPTILIFT – це не просто рішення для підйому штанги; опори штанги та азотний акумулятор забезпечують повний захист штанги як під час транспортування, так і в роботі на полі із неперевершеною гнучкістю.

Великий діапазон висоти

Паралелограм OPTILIFT має робочу висоту 2,50 м (обприскувач агрегатований з трактором), що дає змогу високо підняти штангу для роботи на високих культурах. Порівняно з багатьма моделями висувного типу, представленими на ринку, це часто дає виграш 50–80 см робочої висоти.
Паралелограм дозволяє розміщувати форсунки на висоті 2,5 м

Підвіска у транспортному положенні

У транспортному положенні штанга не фіксується, а безпосередньо підвішується паралелограмом OPTILIFT. Таким чином, всі нерівності на дорозі поглинаються та підтримується постійний захист штанги.
Під час транспортування захист штанги забезпечується 100 %-во активною підвіскою

Підвіска TRAPEZIA

Спеціально розроблена для штанг RHPM, MTS2 та MTA3, підвіска штанги TRAPEZIA ідеально пристосована до обприскувача ALTIS 2.
Підвіска TRAPEZIA керується двома тягами, що стабілізують штангу, а також двома пружинами, які дають штанзі змогу природним чином копіювати нерівності рельєфу. Корекція нахилу – механічна та автоматична. Для більш спеціалізованих застосувань доступна гідравлічна корекція нахилу. Основні характеристики:
  • 2 стабілізаційні тяги
  • Автоматичне механічне коригування нахилу
  • Гідравлічне коригування нахилу
Рама з підвіскою TRAPEZIA для штанг RHPM, MTS2 і MTA3

Підвіска EQUILIBRA

Підвіска EQUILIBRA з маятниковими тягами забезпечує штанзі систему амортизації ударного навантаження у трьох вимірах. Система підвіски EQUILIBRA дозволяє штанзі залишатися ідеально паралельною землі під час руху по нерівній поверхні. Штанга плавно рухається по поверхні та над рослинами без жодного зміщення!
На нерівностях поєднання маятникового механізму і тяг дає достатньо свободи руху, щоб підтримувати стійкість штанги незалежно від типу поверхні. Два амортизатори також поглинають та обмежують вертикальні рухи, щоб забезпечити ідеальне вирівнювання штанги, особливо на поворотах на високій швидкості.
Підвіска EQUILIBRA розроблена для інтенсивної роботи і включає в себе незалежну протиударну систему, що захищає штангу під час повороту та під час розгону/гальмування.
ПІДВІСКА EQUILIBRA 3D: ДЛЯ ІНТЕНСИВНОЇ РОБОТИ!
  • Стабільний рух маятника
  • Тяги для кругового руху
  • Амортизатори для усунення відскоків
  • Незалежні системи гасіння різких рухів з лівого та правого боків
  • Підпружинений автоматичний коректор нахилу
  • Блокування рами
Рама з підвіскою TRAPEZIA для штанг MEA2 і RHPA

Проста й ефективна експлуатація

Обприскувальний контур має лише три клапани

Простий та добре продуманий обприскувальний контур

Налаштування обприскувача є ключовим етапом операції обприскування. Завдяки двом основним клапанам загальна кількість операцій заповнення, необхідних перед промиванням, значно скорочується – як і ризик помилок. Завдяки простому контуру всі операції обприскувача під контролем. Уявіть, що ви можете зробити на обприскувачі ALTIS 2, навіть не торкаючись клапана!
Навіть після того, як ви не використовували машину протягом доволі тривалого часу, повернутися до роботи легко.

Незважаючи на простоту використання, його скорочений контур дає змогу зменшити неефективні об'єми, що спрощує процес промивання. Закінчивши обприскування, ви можете бути певні, що обприскувач повністю промитий!

Робота системи MANUSET

Ручна система MANUSET забезпечує повний контроль під час підготовки розчину. Обприскувач має лише два основні ручні клапани, а всі функції обприскувача контролюються з пульта керування оператора.
Завдяки багатофункціональним штурвалам керування 360° скорочення операцій досягає до 50 %. Завдяки ергономічній конструкції клапанами легко керувати для простого налаштування без збоїв. Багатофункціональні штурвали керування полегшують обприскування.

Під час промивання обертання на 360° штурвалу контуру подачі гарантує, що вода від насоса подається до всіх контурів обприскувача. Покажчик рівня промивального бака на робочому місці забезпечує ще простішу послідовність операцій промивання.
Ручне керування MANUSET – просте й економічне

Робота системи DILUSET+

Промивання обприскувача або самої лише штанги виконується з кабіни.
Всмоктувальне заповнення програмується та автоматично припиняється при досягненні заданого значення. Подвійний контроль також дає змогу керування усіма функціями з пульта керування оператора.
Під час промивання, не виходячи з кабіни трактора, просто натисніть на термінал, щоб набрати воду. Потім скеруйте її туди, куди потрібно: до ротаційних очищувальних пристроїв, щоб промити бак, або безпосередньо до штанги, щоб промити її трубопроводи, не розводячи розчин у головному баку.
І нарешті, фактичний об’єм, що залишається в баку, може відображатися на терміналі в кабіні упродовж всієї операції обприскування.
Доступно з терміналами REB3/VISIOREB/ISOBUS.
Система DILUSET+: програмоване заповнення, промивання та відображення рівня заповнення бака в кабіні

Робота системи e-set

Промивання обприскувача або самої лише штанги – з кабіни.
Всмоктувальне заповнення програмується та автоматично припиняється при досягненні заданого значення. Пульт дистанційного керування "EASYSET" дає оператору змогу керувати всіма функціями з робочого місця.
Під час процесу промивання система RINS ASSIST автоматизує послідовність промивання на основі кількості продукту, що залишився в машині. Система забезпечує ступінь розведення залишків у баку 1 %.
І нарешті, фактичний об’єм залишку в баку відображається на терміналі в кабіні протягом усієї операції.
Доступно з терміналами REB3/VISIOREB/ISOBUS.
Система e-SET: програмоване заповнення та автоматичне промивання

Швидке та безпечне змішування засобів захисту рослин

35-літровий бак для змішування хімікатів обприскувача характеризується формою лійки, що дає змогу ефективно змішувати продукти усіх типів: рідини, порошки та гранули. Система промивання складається з 2 обертових форсунок, призначених для очищення баків, мірних посудин, каністр та бака для змішування хімікатів.
Бак для змішування має лише один клапан, через який активна речовина вводиться до контура. Цей клапан безпечно приводиться в дію за допомогою ножної педалі – тож оператору не потрібно нахилятися. Усі інші операції проводяться за допомогою ручної ежекторної трубки, розташованої поруч. Бак для змішування промивається із закритою кришкою для уникнення небезпеки утворення бризок або аерозолю.
35-літровий бак для змішування хімікатів на паралелограмі – захист під час транспортування

Обладнання

Доступно багато опційного обладнання, здатного забезпечити комфортну роботу та задовольнити усі вимоги.

ALTIS 1502 зі штангою MEA3 21 м в роботі

Медіа