1205PullType_withMontag_sil.png

Точний менеджмент живлення та посівного ложа

Причіпний Gladiator доступний у 8, 12 та 16-рядних моделях із 30-дюймовими міжряддями. 445 метричних шин та посилені осі дозволяють завантажувати до 9 тонн сухого або 1000 галонів рідкого добрива.

Знайдіть найближчого дилера

Система смугового обробітку ґрунту KUHN Krause Gladiator 1210 забезпечує ґрунтозахисний обробіток, точне підживлення та неперервне формування посівного ложа, що допомагає прогресивним аграріям мінімізувати виробничі витрати. Інноваційний жорсткий навісний брус та робочі секції ST-PRO™ легко регулюються та не потребують щоденного обслуговування. Вони копіюють поверхню ґрунту, дозволяючи стійкам стабільно працювати на визначеній вами глибині. Доступні різні варіанти сухих та/або рідких добрив. Це не просто смуговий обробіток, це – точний менеджмент підживлення та посівного ложа.
MAW_Gladiator1205_Action05.jpg

Ваші переваги

Цінність ST-PRO™

1205RowUnit.jpg

Рядні секції ST-PRO™

Робоча секція – серце машини. Рядні робочі секції ST-PRO легко регулюються без інструментів за лічені хвилини, що дає змогу швидко їх налаштувати відповідно до польових умов та постійно забезпечувати ідеальне формування смуги за будь-яких умов. Робочі секції KUHN Krause ST-PRO не мають маслянок, тому не потребують щоденного технічного обслуговування, що додатково заощаджує час і збільшує продуктивність протягом усього робочого дня.

Сошник

 • 25-дюймові незалежні сошники забезпечують неперервне розрізання решток
 • Регульований тиск від 460 до 660 фунтів
 • Регульовані чистики сошника видаляють ґрунт, що налипає на лезо
Coulter_Gladiator.png

Плаваючі очисники рядів

 • Плаваючі 16-дюймові зазубрені диски постійно очищують смугу від решток
 • Автоматично копіюють контур поля, що усуває необхідність переналаштування для різних полів
 • Для забезпечення рівномірності обробки решток та потоку можна додавати або вилучати баластні вантажі
FloatingRowCleaner_Gladiator.png

Стійки

 • Регулювання заглиблення без ключів
 • Усунення ущільнення кореневої зони
 • Сприяння інфільтрації води, глибокому росту коренів та ранньому розвитку проростків
 • Система розміщення поживних речовин Drop Zone
 • Діапазон глибини стійки від 6" до 12" з кроком 1"
Gladiator_ShankHighlight_DropZoneInset.png

Коток неперервної дії і стійка Strik’R®

Strik'R
 • – запатентована технологія котка з ланцюгами для розбивання грудок без руйнування структури ґрунту
 • Коток 18 дюймів з 10 окремими секціями ланцюга
 • Ланцюги скидають вологий ґрунт та рослинні рештки, забезпечуючи рівномірність посівного ложа без забивання
Strikr_Gladiator.png

Рішення для внесення добрив

FloatingClosingBlades.png

Точний менеджмент підживлення

Лінійка продуктів Gladiator – це одна з найбільш всеохопних пропозицій щодо внесення добрив у галузі. Ці системи прості в експлуатації та забезпечують точне розміщення поживних речовин для аграріїв, що вносять сухі або рідкі добрива з безводним аміаком чи без нього.

Усі причіпні моделі Gladiator 1205 доступні з бункерами для сухих добрив або на 6 тонн, або на 9 тонн, або баком на 1000 галонів рідких добрив; бункери і бак встановлюються на шасі.

Причіпний пристрій для аміаку

Причіпні моделі Gladiator 1205 доступні зі зчіпними пристроями, які зазвичай використовуються для буксирування візка з аміаком. Усі зчіпні пристрої мають висувне дишло, що дає оператору змогу розташувати Gladiator близько до візка, після чого виконати приєднання шляхом керування зчіпним пристроєм. Допоміжними пристроями піднімання дишла візка для аміаку є скоба і лебідка. Зчіпні пристрої також доступні на керованих візках Montag для забезпечення максимальної універсальності внесення добрив.
Coulter_Gladiator.png

Система Montag

Системи внесення сухих добрив Montag спроектовані таким чином, що добриво для кожного ряду дозується окремо. Тільки таким чином можна забезпечити рівномірність роботи на рівні всієї машини. Випускний пневматичний клапан розташований близько до робочої секції, він розсіює повітря та не дає добриву з силою падати у смугу, а потім вискакувати з неї. Розсіювання повітря також запобігає накопиченню в шлангах зворотного тиску, що може призводити до блокувань та недотримання норми внесення.

Будь-який Gladiator, що може оснащуватися 9-тонним бункером для сухого добрива, може оснащуватися і системою Montag другого покоління. Два 4,5-тонних баки дозволяють оператору вносити в одну смугу два добрива різного типу. Хоча така конструкція відрізняється від системи з одним баком, дозування все одно відбувається на основі ряду, що забезпечує стабільну норму внесення по всій ширині машини. Норми внесення двох добрив регулюються незалежно для забезпечення повного контролю. Система також доступна як керований візок Montag на навісних моделях 1205M.
RearHitch.jpg

Змінні норми та керування секціями

Система Montag другого покоління з двома баками сумісна з системами змінної норми внесення та керування секціями за сигналами GPS*. Під час роботи в полі норма внесення кожного продукту може автоматично регулюватися відповідно до вашої картографічної системи. Зведіть до мінімуму надмірні витрати та втрати на ділянках неправильної конфігурації за рахунок поділу машини на секції та автоматичного відключення половинної ширини за сигналами GPS.

*Для забезпечення повної функціональності необхідна сумісна система керування.
VariableRate_SectionControl.png

Монітор блокування добрива

Блокування шлангів для добрив марнують дорогі продукти та піддають небезпеці ваш урожай. Якщо таке сталося, вас попереджають бездротові датчики блокування. Компактний монітор у кабіні подає звуковий сигнал і повідомляє, який саме ряд заблоковано. У моніторі використовується бездротова технологія, що дає можливість його швидко та легко встановити.
FertilizerBlockageMonitor.jpg

Транспортні переваги

MAW_Gladiator1205_Action05.jpg

Транспортні переваги

Перехід від роботи на полі до транспортування відбувається швидко і просто. Міцна, цільна конструкція рами зі складаною панеллю інструментів забезпечує стійкість та безпеку при транспортуванні.

Обладнання

1205RowUnit.jpg

Медіа

MAW_Gladiator1205_Action05.jpg

Сучасний агрегат KUHN Gladiator є начіпним та причіпним знаряддям для виконання смугового обробітку ґрунту з одночасним підживленням ділянок, що обробляються, з метою ефективної підготовки до посіву. Технологія Стріп тіл KUHN спрямована на досягнення високих результатів, зниження господарських витрат та отримання гарних врожаїв. Адже такий результат залежить від стану ґрунтів, його зволоження та захисту від ерозії.

KUHN Gladiator — інноваційне брендове рішення, яке постійно покращується та вдосконалюється. Точність робіт полягає у застосуванні провідних рішень — спеціальних робочих органів агрегату. Простота регулювання та відсутність потреби у щоденному догляді за знаряддям — значні переваги сучасного причіпного знаряддя до тракторів від виробника KUHN.

Інноваційна с/г техніка Strip till на прикладі причіпного агрегату KUHN Gladiator — це великі можливості та комфорт:

 • висока продуктивність;
 • постійне поліпшення окремих деталей;
 • впровадження новітніх рішень;
 • постійна технічна підтримка з метою розв'язання актуальних питань зі знаряддям.

Виробник KUHN кожен день старається пропонувати ефективні рішення, а саме тому агрегати для смугового обробітку значно відрізняються від іншої техніки для землеробства. З метою замовлення моделі KUHN Gladiator ви завжди можете звернутися до kuhn.ua, де зручно знайти найближчого дилера.