Новини та події
Crop

За які переваги аграрії всього світу обирають систему для вертикального обробітку ґрунту KUHN-Krause Excelerator XT 8010

Можливо, ви помітили, що за останній час аграрії все більше почали приділяти увагу новим методам обробітку ґрунтів, одним з дуже популярних серед яких є технологія Verti till.

Це вертикальний спосіб, при якому фермери можуть дбайливо боротися з ущільненням, покращувати структуру родючого шару землі, виконуючи мінікальні дії — ґрунт не перевертається, проте оновлюється, його капілярність поліпшується, що дуже корисно. 

Сучасна фірмова техніка KUHN — це безліч ефективних рішень, зокрема для методу вертикального обробітку. Ми пропонуємо ефективне та продуктивне обладнання на кшталт KUHN Krause Excelerator 8010. Обговорімо далі, що таке KUHN Excelerator та в чому його ефективність. 

Обробка ґрунту вертикальним методом і техніка, яка стане оптимальним рішенням для сучасних аграріїв

Загалом варто зазначити, що не лише KUHN пропонує техніку для обробки ґрунту вертикальним методом. Таке обладнання намагаються з чудовим успіхом розробляти й інші виробники. Проте лише компанія KUHN має дійсно великий досвід і прямий зв’язок з кінцевим клієнтом, який допомагає ще краще зрозуміти актуальні потреби аграрія. Ми постійно вдосконалюємо власну техніку, впроваджуємо відтестовані інновації, власні технології та революційні системи. Це дає нам змогу впевнено говорити, що такі агрегати як KUHN Krause Excelerator в поєднанні із загальними перевагами Верти тіл — чудовий вибір аграрія, зокрема українського, а сам культиватор — найкраща техніка на цей час. 

Враховуючи той факт, що вертикальний обробіток ґрунту допомагає покращувати стан родючого шару, фермеру потрібно підібрати відповідне обладнання для обробки, адже воно має відповідати умовам робіт. Наш фірмовий ефективний агрегат для вертикального обробітку ґрунту KrauseExcelerator ХТ 8010 — ідеальний вибір:

  • по перше, аграрій може підібрати найкращу модель (ми пропонуємо 8 варіантів з робочою шириною від 11 до 50 футів);
  • машина виконує 4-кроковий процес Верти тіл обробітку — бореться з ущільненням,розрізає пожнивні рештки, якісно перемішує їх із ґрунтом для прискореного розкладання (при куту атаки дискових батарей від 5° до 8°), готує посівне ложе — і все це без руйнування структури ґрунту;
  • фірмові дискові ножі Excalibur VT, зубчасті перфоровані леза яких, легко проникають у ґрунт, ефективно розрізають рослинні рештки, при тому аграрій може регулювати їхкут атаки при вертикальному обробітку ґрунту, що дає змогу пристосуватися до конкретних умов;
фірмова техніка Kuhn
  • ротаційні мотики Star Wheel гарантують чудове закріплення решток на поверхні ґрунту, захищаючи його від вітрової та водної ерозії;
  • оптимальна глибина обробки в поєднанні з високою потужністю техніки — додаткові переваги цього інноваційного культиватора для вертикального обробітку. 

Варто додати, що фірмова техніка KUHN на прикладі Krause Excelerator ХТ 8010 здійснює ресурсозберігаючий обробіток ґрунту: ви економите на паливі, заощаджуєте час, зусилля і ресурс. 

Kuhn Excelerator — помітна ефективність

Система вертикального обробітку ґрунту KUHN Excelerator приваблює все більше й більше фермерів, адже вона продуктивна, економічна й раціональна: структура родючого шару зберігається, а всі важливі процеси виконуються за один прохід. Ось чому сільгосптехніка KUHN привертає увагу, а щоб переконатися в її ефективності, варто відвідати офіційний ресурс kuhn.ua, де можна знайти найближчого дилера для знайомства та покупки найсучаснішої моделі для вертикального обробітку ґрунту.

Інше Новини

Kuhn News #59
4 гру 2023 Корпоративне життя

Журнал KUHN News №12 (59)

Останній випуск нашого журналу в 2023 році. Читайте прямо зараз!

FC 13460 RA at work in the field
15 лис 2023 Hay & Forage

FC 13460 RA отримала нагороду FARM MACHINE 2024

Косарка-плющилка FC 13460 RA з валкоутворювачем отримала нагороду "Сільськогосподарська машина 2024 року". Нагорода була вручена на виставці...

Усі наші новини