Excelerator 8010

Розроблено для СПРАВЖНЬОГО вертикального обробітку

Об'єднуючи 8 моделей з робочою шириною від 11 до 50 дюймів, система Excelerator 8010 забезпечує винятково високу якість розрізання пожнивних решток, перемішування їх з ґрунтом та підготовки посівного ложа за один прохід, реалізуючи ексклюзивний 4-кроковий процес обробітку.

Знайдіть найближчого дилера

Система вертикального обробітку ґрунту KUHN Krause Excelerator забезпечує винятково високу якість розрізання пожнивних решток, перемішування їх з ґрунтом та підготовки посівного ложа за один прохід, реалізуючи ексклюзивний 4-кроковий процес обробітку. Справжній вертикальний обробіток гарантує подрібнення решток і перемішування з ґрунтом без руйнування його структури в зоні, критично важливій для висіяного насіння і розвитку коренів проростків. Завдяки унікальним ножам Excalibur® VT (вертикальний обробіток), розробленим для подрібнення навіть найміцніших пожнивних решток, можна бути впевненим у тому, що в результаті осіннього обробітку за зиму буде досягнуто їх максимальне розкладання. Крім того, під час весняного обробітку ви досягнете своїх цілей у підготовці посівного ложа навіть за значної кількості решток.  

Сівалка покривних культур KUHN Krause CCX 9000, що застосовується на моделях Excelerator з робочою шириною 11 – 34 дюйми, забезпечує висів покривних культур одночасно з вертикальним обробітком, а це – заощадження Вашого часу та коштів!
Excelerator 8010

Ваші переваги

Ексклюзивний 4-кроковий процес

4StepProcess_8005.png

Ексклюзивний 4-кроковий процес

 1. Захоплення і подрібнення
  Ножі Excalibur® VT (вертикальний обробіток), завдяки своїй унікальній зубчастій крайці, захоплюють і подрібнюють рослинні рештки до розмірів, з якими легко впорається сівалка. Ця ексклюзивна конструкція з 32 канавками легко проникає у ґрунт, утворює грудки невеликого розміру та розпочинає процес змішування ґрунту і рослинних решток.
 2. Розрізання і переміщення
  Під час цього високошвидкісного процесу регульовані батареї ножів Excalibur VT (відстань 8”) переміщують максимальну кількість неподрібненого ґрунту при малій глибині обробітку, одночасно мінімізуючи утворення борозен та гребенів для остаточного вирівнювання. Регульований кут батарей дає Вам вибір: переміщення ґрунту набік або залишення більшої кількості решток.
 3. Перемішування та закріплення
  Ексклюзивна розробка KUHN Krause – ротаційні мотики Star Wheel™ енергійно перемішують ґрунт з рослинними рештками, подрібнюють великі грудки, відокремлюють ґрунт від корінців рослинних решток, прикріплюючи рештки до поверхневого шару ґрунту.
 4. Розбивання й ущільнення
  Перевірений на практиці посилений коток

Менеджмент пожнивних решток

Excelerator_AdjustableGangAngle.jpg

Регульований кут батарей

Регулювання процесу переміщення ґрунту і перемішування рослинних решток досягається шляхом зміни положення батарей від 1° (максимальне збереження рослинних решток) до 5° (максимальне переміщення ґрунту, вирівнювання та перемішування рослинних решток). Гідравлічне регулювання кута батарей доступне як опція. Ножі Excalibur VT сконструйовані для зношування з обох боків при цих налаштуваннях і зберігають свою гостроту з часом. Такі невеликі кути не допускають руйнування структури ґрунту, що відрізняє роботу Excelerator від машин конкурентів, основою яких є застаріла технологія використання дискових борін з кутами установки батарей зазвичай у діапазоні від 10° до 22°.

Відстань між ножами Excalibur® VT

Друга батарея ножів Excalibur VT зміщена по відношенню до передніх ножів 8”, щоб переміщувати максимальну кількість неподрібненого ґрунту при невеликій глибині обробітку. Це забезпечує рівномірний обробіток без руйнування структури ґрунту у критично важливій висівній зоні, що є необхідним для рівномірного розвитку кореневої системи проростків. Під час цього процесу ґрунт та рослинні рештки піднімаються над поверхнею та рухаються канавками ножів до наступного етапу унікального процесу вертикального обробітку. Унікальна конструкція ножів Excalibur VT мінімізує борозни та утворення гребенів, залишаючи гладеньке поле – прохід за проходом.
BladeSpacing.png

Якісний остаточний обробіток

Excelerator_StarWheels_02.jpg

Ексклюзивні ротаційні мотики Star Wheel™

Агресивне перемішування ґрунту з рослинними рештками, подрібнення великих грудок, вирівнювання та прикріплення решток до поверхневого шару ґрунту. Ці дії запобігають здуванню решток вітром чи змиванню дощем; на цьому етапі починається процес їх розкладання та перетворення на цінну органічну речовину.Мотики Star Wheel допомагають у розбиванні необробленого ґрунту, що залишився між ножами, забезпечуючи рівну і гладеньку поверхню для наступного рівномірного висівання насіння. Батареї з гідравлічним регулюванням постійного потоку мають підпружинення, що зумовлює копіювання рельєфу в різних умовах для рівномірного розподілу рослинних решток по поверхні ґрунту

Посилений прикочувальний коток 24/7®

Перевірений на практиці прикочувальний коток 24/7 забезпечує розбивання грудок та ущільнення під час цієї високошвидкісної операції. Коток 24/7 також здатний працювати у «плаваючому» режимі після простого налаштування, що виконується в польових умовах і дає змогу працювати без перерв за високої вологості. Доступні дві опції посилених котків. Вибирайте плоскі ножі для гарантування максимального розбивання грудок на важких полях або круглі прутки для посиленого ущільнення ґрунту на суглинних полях – цей ефективний вузол забезпечує ідеальний остаточний обробіток ґрунту на будь-якому полі.
Reels_HDRound_HDFlat.png

Excelerator8005Action_03.jpg

Медіа