Новини та події
Техніка та сервіс

Новий самохідний обприскувач KUHN FIGHTER 3000 вже в Україні

Самохідні обприскувачі KUHN FIGHTER 3000 розробили спеціально для середніх і великих господарств України.

самохідний обприскувач KUHN FIGHTER 3000

KUHN FIGHTER 3000 має ширину штанги 30 м з системою стабілізації EQUILIBRA. Дана технологія є інноваційною і забезпечує найкращу стабілізацію штанги від усіх можливих типів коливань. Бак оприскувача з нержавіючої сталі місткістю 3000 л. Самохідний обприскувач KUHN FIGHTER 3000 має під капотом двигун Cummins QSB об'ємом 4,5 л та потужністю 195 к.с. Одною з переваг техніки є її неймовірна прохідність, завдяки сучасній гідростатичній трансмісії BOSCH 4х4 з електронним контролем зчеплення кожного окремого колеса. Ширина колії обприскувача налаштовується від 2,6 до 3,2 м.

Новий обприскувач має підвищений кліренс — 1,6 м. Крім цього, наявність паливного бака на 200 л надає значну автономність роботі двигуна, і водночас не збільшує вагу машини. До речі про вашу машини, вона складає всього 8 630 кг, що дозволяє заходити весною в поле на тиждень раніше ніж це можуть інші обприскувачі. При розробці техніки подумали про операторів і розмістили всі потрібні вузли в легкому доступі, тому обприскувач легкий в обслуговуванні та експлуатації.

Самохідний обприскувач KUHN FIGHTER 3000 розроблено спеціально для середніх і великих господарств України. Для цього на заводі моделі збільшили місткість баку з 2500 до 3000 літрів. KUHN FIGHTER 3000 буде доступний з системою KUHN TELEMETRY та офіційною гарантією 3 роки. Технологія KUHN TELEMETRY дозволяє в режимі реального часу контролювати всі параметри роботи агрегату з персонального комп’ютера та навіть з мобільних пристроїв. FIGHTER 3000 вже в Україні і ми впевнені, що цей оприскувач завоює популярність в українських аграріїв.

Звертайтеся до ексклюзивного дилера KUHN FIGHTER 3000 – компанію Техноторг за тел. 067 510 73 73. Кількість одиниць обмежена.

 

Дізнатись більше

Інше Новини

ESPRO KUHN machine
3 бер 2022 Корпоративне життя

KUHN висловлює підтримку УКРАЇНІ

Група компаній KUHN глибоко засмучена трагічними подіями, що відбуваються на українській землі. З початку війни головним пріоритетом компані...

Усі наші новини