Новини та події
Crop

KOSMA – нове покоління сівалок точного висіву від KUHN

Обробіток ґрунту - це цілий комплекс весняних технологічних прийомів, необхідних для ранньої посівної.

Його дія спрямована на створення максимально сприятливих умов для подальшого проростання, росту, розвитку культур, а також ефективного збирання врожаю. Даний етап вважається найголовнішим перед виконанням сівби. Для проведення ефективних і швидких посівних робіт застосовуються сівалки. Вони представляють собою комплексні системи, що призначаються для посіву насіння різного типу. Основна перевага їх використання полягає у рівномірному його розподілі та високій швидкості проведення сівби. Окрім цього, застосування сівалок не залежить від погодних умов, адже їх можна експлуатувати навіть у період опадів і сильних поривів вітру. Особливої уваги заслуговує виробника KUHN сільськогосподарська техніка, а саме сівалка точного висіву KUHN Kosma.

 

Основні причини, чому варто купити сівалку точного висіву KUHN Kosma: переваги і особливості конструкції

Сівалка точного висіву Е розроблена на базі конструкцій KUHN Planter та Maxima. Вона представляє собою знаряддя, яке ідеально підходить при роботі з легким трактором для господарств площею від 100 до 500 га. Використовуючи сівалку Kosma, вдасться висіяти насіння культур як на добре оброблених полях, так й на полях мінімально підготовлених зі швидкістю 4-8 км/год. Сівалка Kosma стала затребуваною серед фермерів та агрономів тому, що:

  • Укомплектована дисками з легованої сталі, які сприяють відкриттю ідеальної борозни, і зносостійким анкером, що формує якісне посівне ложе.
  • Оснащується проміжним прикотуючим колесом більшого діаметру. Така конструкція забезпечує кращий контакт насіння з грунтом.
  • Є відносно легкою (вага одного модуля, в стандартній комплектації складає 95 кг), завдяки чому знижуються підйомне зусилля на навісці трактора та, відпадає необхідність в баластуванні трактора. Окрім цього, легкість сівалки дозволяє зекономити на паливних витратах і мінімізувати ущільнення ґрунту під час проведення посівних робіт.
купити сівалку kuhn
  • Випускається з механічним або електричним приводом. Якість висіву сівалок з електричним приводом більш висока, тому що не залежить від пробуксовки приводних коліс, забезпечує заданий інтервал між насінинами на крайніх модулях навіть на кривій траєкторії руху сівалки при обсіві країв поля та перешкод. А за допомогою GPS норма висіву коригується в процесі роботи.
  • Незважаючи на відносно невелику вагу, сівалка Kosma є міцною. Така якість досягається завдяки застосуванню перевірених матеріалів і оптимізованій конструкції.
  • Є стійкою. Сівалка KUHN оснащена ефективною системою тиску сошників, яку можна доповнити навантаженням 12,5 чи 25 кг. Додаткове навантаження гарантує ще краще проникнення і ще більш стабільну посадку в попередньо оброблений шар грунту, особливо це актуально для регіонів України з важкими чорноземами.

Сівалка точного висіву KUHN - це ще й відмінне співвідношення ціни та якості. Легкість, якість та надійність роблять знаряддя вигідним придбанням як для фермерських господарств, так й для агрохолдингів.

сівалка точного висіву kuhn

 

Сівалка KUHN - це висока ефективність посіву і багатий врожай: замовляйте у нас через дилерів!

KUHN - виробник сільськогосподарської техніки, перевірений часом. Якщо у вас виникла потреба купити сівалку точного висіву, зверніться до нас. Завдяки нам, ви знайдете дилера, який запропонує придбати сівалку на найвигідніших умовах. І ми вас запевняємо, що така покупка неодмінно збільшить ваш урожай. Пам'ятайте, що від якості і правильності сівби залежить схожість культур і ефективність їх зростання, тому до процесу вибору сівалок завжди виставляйте жорсткі агротехнічні вимоги!

Інше Новини

Журнал KUHN News №3 (62)
1 бер 2024 Корпоративне життя

Журнал KUHN News №3 (62)

Третій випуск нашого журналу в 2024 році. Читайте прямо зараз!

Усі наші новини