Новини та події
Crop

Короткі дискові борони KUHN — краща урожайність та прибутковість вашого фермерства

Застосування новітніх агрегатів може значно змінити діяльність господарства, збільшити його продуктивність та створити всі умови для прибутковості.

Якісне обладнання дійсно корисно для підприємства, адже воно знижує витрати на працю, заощаджує зусилля, пришвидшує та покращує аграрні роботи. Короткі дискові борони KUHN — яскравий приклад інноваційних технологій. Виконання як основного, так і передпосівного обробітку ґрунтів такими агрегатами якісно впливає на їх стан, родючість землі, обсяги врожаю.

 

Ефективна коротка дискова борона KUHN: особливості та переваги

Якщо ви прагнете досягати значної прибутковості вашого господарства, варто застосовувати під час передпосівного обробітку коротку дискову борону KUHN. Кожен агрегат виробника заснований на великому досвіді фахівців та контрольованому тестуванні техніки. Особливість агрегатів з дисками — незалежність цих робочих інструментів, що гарантує ідеальне повторення рельєфу, переміщення стерні на необхідну глибину, заощадження поживних речовин, покращення процесу мінералізації та зберігання вологи ґрунтів. Результат — значне покращення урожайності, а саме це є головною метою сучасного аграрія.

Виробник підкреслює, що органічне землеробство більш ефективно та продуктивно, воно забезпечує найкращі умови для посіву та водночас гарантує зменшення витрат та зусиль працівників підприємства.

Вплив дискових агрегатів на врожайність дійсно великий, але подібна техніка також має ще кілька цікавих переваг:

  1. ідеальне повторення рельєфу;
  2. якісне подрібнення пожнивних решток та їх неглибоке загортання;
  3. високу швидкість робіт;
  4. можливість працювати ефективно та легко навіть за умов великої кількості поживних решток;
  5. зменшення витрат на паливно-мастильні матеріали.

Інноваційна техніка KUHN гарантує сприяння покращенню якості ґрунту, пришвидшення процесу мінералізації та збереження вологи для запланованих культурних рослин. Застосування агрегатів лінійки Optimer L та XL допомагає долати великі обсяги робіт, техніка може працювати навіть з сухими ґрунтами. Головне — налаштувати сільськогосподарську техніку KUHN під ваші умови, вибрати найкращий для конкретного типу ґрунту, умов та обсягів робіт модель та комплектність. Легкість керування, висока швидкість та продуктивність гарантовані виробником.

дискові лущильники kuhn

Дисковий агрегат для лущення — правильний вибір аграрія

Органічний обробіток ефективний та ощадливий. Подібний підхід (наприклад, в порівнянні з класичною грубою оранкою, яка псує родючий шар землі) покращує стан ґрунтів, правильно готує його до посіву та закладає всі необхідні для цього умови.

Продуктивний дисковий агрегат з дисками незалежного типу стане найкращим рішенням для сучасного підприємства, яке прагне досягати високих здорових урожаїв, що гарантує прибутковість господарства. Якщо ви вважаєте, що час оновити підхід до основного та передпосівного обробітку настав, вам буде корисно детальніше ознайомитися з технікою виробника на сайті kuhn.ua, де також можна знайти найближчого дилера для знайомства з новітніми моделями та можливості їх придбати.

Інше Новини

Усі наші новини