GF 13003 Сіноворушилки

Вигляд GF 13003

Єдина 13-метрова начіпна сіноворушилка!

Асортимент начіпних сіноворушилок KUHN тепер має нову ексклюзивну модель. Сіноворушилка GF 13003 – перша начіпна модель із робочою шириною 13,00 м. Вона оснащена новими роторами KUHN OPTITEDD.

Знайдіть найближчого дилера

Проста та ефективна нова ексклюзивна сіноворушилка KUHN GF 13003 розроблена, щоб задовольнити очікування найвибагливіших користувачів начіпних сіноворушилок. Завдяки робочій ширині 13,00 м і 12 роторам вона здатна забезпечити вражаючу робочу продуктивність відповідно до вимог. Забезпечується хороше копіювання поверхні ґрунту та якісне підбирання корму. Якість розпушення/розширення оптимальна. Корм перевертають і рівномірно розкладають по землі.
Начіпна GF 13003 в роботі на полі

Ваші переваги

Забезпечено високоякісну віддачу

Сіноворушилка GF 13003 оснащена роторами OPTITEDD малого діаметра

Маленькі ротори прискорюють час висихання на 33%

Наші експерти KUHN переконані, що малі ротори забезпечують багато переваг, незамінних для виробництва високоякісного корму
 • Працюйте з великим кутом нахилу та забирайте весь корм.

 • Швидке та рівномірне висихання.
 • ##NewLine ##

 • Повністю перевернуто корм.
## NewLine##
 • Вражаючий поперечний розкид.

# #NewLine##
 • Виняткова адаптація до ґрунту.
У таблиці нижче показано вплив різних кутів нахилу на ефективність ворушіння .
Великий кут значно скорочує час висихання

Великий кут нахилу оптимізує підбирання корму

Ротор з більшим кутом також є перевагою. Корм перевертається, а не просто відправляється назад.
Більші кутові ротори на моделі GF 13003 сприяють ефективному перевертанню корму

Весь корм підбирається асиметричними зубцями

Довжина зубців є асиметричною, а зовнішні зубці довші, що є перевагою для високоякісного ворушіння. На відміну від симетричної конструкції, зовнішня граблина входить у корм раніше внутрішньої. Це забезпечує обробку всього корму, навіть на краях поля та в чутливій зоні між роторами. Раніший перехід до корму означає, що фактична робоча ширина, а отже, і машина, стає більшою.
GF 13003 забирає весь корм завдяки асиметричним зубцям

Вражаюче копіювання контуру поверхні грунту

Відповідно до загального досвіду KUHN із заготівлі сіна та силосу, модель GF 13003 ідеально копіює поверхню грунту. Відстань між роторними колесами та зубцями робить машину більш реактивною та забезпечує чудове підбирання корму та копіювання поверхні поля. Роторні вузли з’єднані окремо, що забезпечує більшу продуктивність на нерівній поверхні.
Сіноворушилка GF 13003 ідеально повторює контури поверхні поля

Справжнє задоволення

Система HLC на сіноворушилках GF 13003

Легше маневрувати на поворотах

Система HLC (Headland Lift Control) з підйомом ротора полегшує вашу роботу. На поворотній смузі функція HLC повороту на поворотній смузі дає змогу підняти всі ротори, просто активувавши гідравлічний клапан трактора. Ротори піднімаються від землі одночасно, менш ніж за 5 секунд, для розвороту в кінці ділянки або під час маневрів, наприклад на пагорбах. Високий підйом роторів запобігає накопиченню корму під час маневрування через валки, залишені косарками. Високий кліренс роторів також запобігає перевертанню корму вдруге, щоб зберегти якість корму. Крім того, система HLC дозволяє машині долати великі перешкоди, щоб уникнути пошкодження робочих частин.

Весь корм залишається на ділянці

Ворушіння на межах поля керується двома зовнішніми правими роторами, які обертаються. Ця функція інтегрована в кінематику машини і не вимагає додаткового гідравлічного клапана. Це запобігає викиду корму на сусідні ділянки.
Ворушінням на межі керують двома зовнішніми правими роторами ворушилки GF 13003, які обертаються

Легко встановити

З кабіни можна легко та швидко регулювати сіноворушилку в різних положеннях. Лише один термінал і два гідравлічні клапани необхідні для керування різними функціями машини. Термінал зручний для користувача, щоб уникнути будь-якого ризику помилки. 1 клапан DA потрібен для складання машини та налаштування нахилу. Для розблокування та складання машини потрібен 1 клапан SA. Система встановлення в робоче та транспортне положення швидка, легка та надійна.

Компактна сіноворушилка на дорозі

Продумана конструкція робить машину компактною в транспортному положенні для безпечного транспортування. Центр ваги розташований близько до трактора, що дозволяє загрегатувати машину з тракторами середньої потужності.
Начіпна сіноворушилка GF 13003 компактна в дорозі

Надійна машина для ворушіння

Завдяки роторам OPTITEDD ворушилка GF 13003 витримує довгі робочі дні.

Надійна машина, здатна працювати в умовах інтенсивного ворушіння

Концепція ротора OPTITEDD, а також важелі та зубці на цій новій сіноворушилці досягають нового рівня з точки зору опору та терміну служби робочих частин. Машина може працювати в самих екстремальних умовах (важкий корм, кам'яниста місцевість тощо). Тепер шасі стало більш жорстким, що значно зменшило вібрацію. Термін служби зубців Heavy-Duty на цьому новому роторі вдвічі довший, ніж у попередніх моделей, без впливу на гнучкість. Якість ворушіння зберігається, а напруга та навантаження на зубці у важкому кормі зменшуються. Дефлектори зубів усувають навантаження на плечі зубів і запобігають намотування корму навколо зубів і роторів.

Система приводу DIGIDRIVE і міцний корпус ротора: революція

Коли компанія KUHN винайшла цю конструкцію приводу, ворушіння увійшло в нову еру.
Відтоді стало можливим приводити в рух велику кількість роторів і складати їх у надзвичайно компактний блок, не потребуючи обслуговування. Справжня революція!
Привод здійснюється на великих дворядних радіально-упорних кулькових підшипниках. Ретельно герметичний корпус ротора запобігає витоку мастила та потраплянню забруднень. Система кріплення до рами квадратного профілю є міцною, з прокладками, що містять довгі з’єднувальні болти. З цими корпусами роторів змащення обмежується лише кількома опорними точками.
Проводьте більше часу в полі та менше на обслуговування!

З моменту запуску системи DIGIDRIVE з пальцями понад мільйон роторів працюють на полях по всьому світу, збираючи корм за винятковим стандартом. Система DIGIDRIVE виготовлена із загартованої сталі та не потребує обслуговування.
Система DIGIDRIVE

Система DIGIDRIVE

Купити сіноворушилку KUHN GF 13003 - це вибрати надійність. Завдяки запатентованій системі з’єднання між балкою сіноворушилки та системою навіски ви отримуєте переваги від:
 • Ефективна підвіска для автомобільного транспорту
 • ##NewLine ##

 • Ідеальна стабільність під час повороту та роботи

 • Ідеальне центрування при підйомі підйомної системи
##NewLine# #
 •  Краще перенесення навантаження від машини до трактора завдяки меншому звису.
Сіноворушилка GF 13003 стабільна при обертах в робочому режимі

Стійкість машини при роботі та при зберіганні

Два центральні ротори стандартно оснащені здвоєними колесами для покращеного балансування ваги на грунті (збереження грунту) і кращої стабільності машини під час роботи та зберігання.
Центральні ротори сіноворушилки GF 13003 оснащені здвоєними колесами для кращого балансу ваги на грунті.

GF 13003 в роботі на полі

Медіа