Сіноворушилки начіпні GF 1003

GF 1003

Компактний та міцний!

Начіпні сіноворушилки GF 1003 випускаються з шістьма робочими ширинами (від 5,20 м до 10,80 м), що відповідає вимогам усіх господарств. Скористайтеся перевагами надійних і компактних ворушилок, якими легко маневрувати.

Знайдіть найближчого дилера

Ворушилки GF 5202, GF 5902, GF 6502, GF 7803 і GF 7903 — це прості, гідравлічно складані, економічні агрегати з 4-8 роторами та робочою шириною від 5,20 м до 7,80 м. Вони є ідеальною машиною для фермерів із відносно невеликими площами, які потрібно обробляти щорічно. Компактна машина була спеціально розроблена для оптимальної безпеки на дорозі. Система DIGIDRIVE від KUHN і редуктори роторів змащуються протягом усього терміну експлуатації, зводячи час на технічне обслуговування до мінімуму. Вибирайте ворушилку з великим ротором, щоб працювати з довгим і щільним кормом, і ворушилку з малим ротором для короткого корму, з рівномірним перевертанням культури та швидшим висиханням. Сіноворушилки GF 8703 і GF 10803 мають 8 і 10 роторів відповідно і працюють на ширині захвату 8,70 м і 10,80 м. Завдяки системі підйому ротора HLC (Headland Lift Control) не проблема з вузькими ділянками та участками. Просто активуйте клапан, щоб підняти всі ротори мінімум на 50 см від землі менш ніж за 5 секунд.
Уся лінійка ворушилок оснащена тими самими перевіреними компонентами, які протягом багатьох років зробили ворушилки KUHN необхідним інструментом з точки зору якості корму та
GF 1003 при роботі в полі

Ваші переваги

Швидкі та легкі маневри

Система HLC значно покращує реактивність ворушилок GF 10803 і GF 8703 під час маневрування

50 cm in less than 5 s with the HLC (Headland Lift Control) system

Скористайтеся перевагами швидкості підйомної системи роторів HLC на поворотах. Кліренс центральних роторів на ворушилках GF 8703 і GF 10803 досягає 50 см, а зовнішні ротори піднімаються ще вище.

Легка в управлінні машина для швидшої продуктивності та підвищеного комфорту роботи:
-Реверс на участках.
-Ваші повороти на смузі спрощені.
-Проїжджайте між ділянками поля, не складаючи машину. Канави більше не є проблемою!
Високий кліренс ротора запобігає намотуванню корму під час маневрування над великими валками.
Фураж ворушиться лише один раз на поворотах, а час висихання рівномірний на всій ділянці.

Ultra-compact for greater safety on the road

Зчіпка сіноворушилок GF 8703 і GF 10803 до тракторів потужністю від 80 к.с.
Створена для економії місця та зручного керування в дорозі та в сараї.
Ширина та висота не перевищують стандартних дорожніх розмірів (3 метри) шириною та 3,35 і 3,65 метра у висоту відповідно для GF 8703 та GF 10803).
В'їзджати на ділянки легко завдяки меншій довжині та високому просвіту під ротором. Запатентована система зчіпки між передньою вежею та балкою забезпечує:
Ідеальну підвіску для руху по дорозі
Ідеальну стійкість на поворотах і під час роботи.
Хорошу передачу навантаження між машиною та трактором.

Сіноворушилка GF 10803 є найкомпактнішою на ринку. Вона здатна працювати на швидкості до 10 га/год.
Сіноворушилка GF 8703 на дорозі.

Transport comfort and safety for the GF 5202, GF 5902 and GF 6502

Просто активуйте гідравлічний клапан, щоб скласти зовнішні ротори та виїхати на дорогу шириною менше 3,00 м (2,53 м для GF 5902).
Ці сіноворушилки в стандартній комплектації оснащені сигнальними панелями для безпеки на дорозі.
Оскільки вона ледь ширша за ширину трактора, комфорт водіння неперевершений, і в'їзд на найтісніші ділянки не становить жодних проблем. Висота машини досить мала.
Безпека в дорозі при транспортуванні ворушилки GF 5902

Uncompromising stability for the GF 7803 and GF 7903

Незважаючи на велику робочу ширину, 6- та 8-роторні складні сіноворушилки GF 7803 і GF 7903, спроектовані достатньо компактними для пересування по дорозі та проїзду до вузьких ділянок (менше 3 м завширшки та 3,36 м і 2,95 м відповідно).
Ексклюзивна запатентована система стабілізації цих ворушилок включає потужні пружини та гідравлічні амортизатори. Завдяки неперевершеній системі підвіски та комфорту водіння ці ворушилки ідеально підходять для високошвидкісних тракторів. Ротори залишаються стабільними та чітко вирівняними позаду трактора, навіть при раптовому гальмуванні та на поворотах:
Гідравлічний амортизатор стабілізує машину під час повороту в полі. Коли сіноворушилка піднята, вона автоматично й м’яко центрується двома великими амортизаторами.
Інтегровані пружини забезпечують гнучкість машини, утримуючи її в найкращому положенні ворушіння.
Вбудовані сайлент-блоки поглинають нерівності на дорозі, а амортизатори контролюють рухи машини.
GF 7903: основні компоненти машини виготовлені з чавуну!
GF7803_TRANSPORT_GROUND_UNK-resize.jpg

Менше обслуговування

Пальцева система DIGIDRIVE передачі крутного моменту дозволяє приводити в рух велику кількість роторів, не потребуючи обслуговування.

DIGIDRIVE training: the revolution

Коли компанія KUHN винайшла цю концепцію приводу, ворушіння увійшло в нову епоху.
Відтоді стало можливим приводити в дію багато роторів і складати їх у надзвичайно компактний блок, який повністю не потребує обслуговування. Справжня революція!
З моменту запуску пальцевої системи DIGIDRIVE передачі крутного моменту більше мільйона роторів ворушили корм у всьому світі з надзвичайною надійністю. Система DIGIDRIVE виготовлена із загартованої сталі та не потребує обслуговування.

Rotor housings designed to last

Привід здійснюється на великих дворядних радіально-упорних підшипниках. Ретельно герметична коробка передач ротора запобігає витоку мастила та потраплянню домішок. Система кріплення до прямокутної рами є міцною, з проставками, що містять довгі з’єднувальні болти. З цими роторними редукторами змащування обмежене відносно кількома шарнірами.
Проводьте більше часу в полі та менше на технічне обслуговування!
Роторні редуктори передач на сіноворушилках GF 10803 і GF 8703 створені для довговічності.

Deflector plates for clean wheels

Робота з молодим, багатим на цукор або тривалим пізнім кормом може бути складною, якщо він намотується навколо коліс. Це неминуче призводить до простою для вирішення проблеми. Тому в стандартній комплектації (крім моделі GF 5202) встановлюються дефлекторні пластини, щоб запобігти намотуванню корму навколо колісних колонок.
Дефлекторні пластини, встановлені на ворушилки GF 10803, запобігають намотування корму навколо колісних колон.

Якість корму

OPTITEDD_Feature-logo_2022.png

The new OPTITEDD rotor lasts twice as long

Новий ротор OPTITEDD підвищує міцність і довговічність робочих частин. Ним оснащені ворушилки GF 7803, GF 7903, GF 8703, GF 10803. Конструкція ротора, важелів і зубців робить машину більш міцною, що дозволяє їй працювати в найекстремальніших умовах (важкий корм, кам’яниста земля тощо). З OPTITEDD ви подовжуєте термін експлуатації вашої машини.

Конструкція ротора та більш жорстка базова плита значно зменшують вібрацію. Основна плита та рукоятка сформовані запресованим способом для забезпечення надійного з’єднання: відсутність ризику зносу з часом.

Зубці Heavy-Duty на цьому новому роторі мають удвічі довший термін служби, ніж стандартні моделі. Діаметр зубців 10 мм і 4 котушки великого діаметру (80 мм) сприяють значному зниженню втоми зубців, зберігаючи необхідну гнучкість. Якість ворушіння зберігається, а напруга та навантаження на зубці зменшуються при важкому кормі.

Дефлектори зубців усувають навантаження на плечі зубців і запобігають підйому корму та намотуванню навколо зубців ротора. Функція «anti-loss» запобігає втраті зубців у кормі, що може пошкодити машини, які слідують, і забруднити раціон.

Speed up drying

Експерти переконані; ротори малого діаметру, підготовлюють більш якісний корм. Наступні 5 моделей оснащені малими роторами: GF 5902, GF 6502, GF 7903, GF 8703 і GF 10803.
За даними Німецької сільськогосподарської палати, Weser Ems, час сушіння на 33% швидший. Фахівці DLG (Міжнародної асоціації сільського господарства та продовольства) констатують, що культура перевертається повністю, а корм розкидається та розподіляється рівномірно.
Фермери, які їх використовують, більше не можуть обходитися без них. Численні переваги малих роторів є незамінними для виробництва високоякісного корму.
Працюйте з широким кутом нахилу, щоб забрати весь корм, і отримайте переваги від:
- Швидкого та рівномірного сушіння.
-Повне перевертання врожаю.
-Неперевершений розподвл врожаю.
-Виняткове копіювання поверхні ґрунту.
Індивідуальні шарніри ротора з однаковою відстанню між ними та асиметричні зубці забезпечують обробку всього корму. Це також стосується довгого та щільного корму, а також на нерівній поверхні землі. Щоб відрегулювати кут нахилу роторів відповідно до щільності корму, потрібно лише 2 хвилини, не потребуючи
Ворушилки GF 8703 і 10803 оснащені малими роторами

GF 5202 and GF 7803: large diameter rotors

Ворушилки GF 5202 і GF 7803, оснащені чотирма або шістьма роторами з сімома граблинами, є ідеальними машинами для розкидання та розподілу врожаю з великих валків.
Ротори великого діаметру були спеціально розроблені для роботи з довгим, дерев’янистим та щільним кормом. Ці машини також забезпечують чудове співвідношення робочої ширини та вартості.
GF7803_DETAILS_UNK_UNK-resize.jpg

Full pick-up with asymmetrical forks

Ворушилки GF 5202 і GF 7803, оснащені чотирма або шістьма роторами з сімома граблинами, є ідеальними машинами для розкидання та розподілу врожаю з великих валків.
Ротори великого діаметру були спеціально розроблені для роботи з довгим, дерев’янистим та щільним кормом. Ці машини також забезпечують чудове співвідношення робочої ширини та вартості.
Асиметричні граблини ворушилки GF 10803 забирають увесь корм

Quality fodder, even at peak times

Система HLC значно покращує реакцію ворушилки під час руху заднім ходом і маневруванням, щоб забезпечити високу якість корму на всій ділянці, навіть на дуже вузьких участках. Висота системи підйому HLC роторів вражає, завдяки чому можна:
проїжджати через великі купи корму, не намотуючи його на колеса. Корм перевертається лише один раз, у тому числі на поворотах.
На нерівній місцевості рухайтеся заднім ходом, не збираючи бруд (ґрунт, каміння) і не забруднюючи корм.
Система HLC на сіноворушилці GF 10803 дозволяє проходити через корм, не торкаючись його.

GF 1003 при роботі в полі

Медіа