GF 1002 – силует машини

Відкрийте для себе, наскільки компактними можуть бути ворушилки з 4–8 роторами

Доступні у п’яти варіантах робочої ширини (від 5,20 м до 7,80 м), вони є ідеальними для середніх господарств – надійні та компактні ворушилки для повністю безпечного транспортування по дорогах.

Знайдіть найближчого дилера

Ворушилки GF 1002 прості та економічні. Вони мають від 4 до 8 роторів, робочу ширину від 5,20 м до 7,80 м та гідравлічну систему складання. Вони ідеально підходять для аграріїв, що мають обмежені площі для ворушіння кормової маси. Вони були спеціально розроблені для компактних розмірів та безпечного транспортування по дорогах.
Система DIGIDRIVE, розроблена KUHN, та ротори, що мають змащення на весь термін експлуатації, скорочують вимоги до обслуговування.
Залежно від моделі ворушилки скористайтеся перевагами:
 • Великі ротори для заготівлі довгостеблових і щільних культур.
 • Малі ротори для короткостеблової рослинної маси з оптимальним переміщенням врожаю та на 33 % меншим часом висушування
GF 1002 в роботі

Ваші переваги

Компактні ворушилки з 4–8 роторами

GF 5902 в режимі транспортування

Комфорт і безпека з моделями GF 5202, GF 5902 та GF 6502

Ці ворушилки складаються у транспортне положення за допомогою гідравліки на ширину менше ніж 3,00 м (2,55 для GF 5902).
Зі стандартним обладнанням, що включає в себе сигнальні та освітлювальні панелі, ці ворушилки готові до безпечного транспортування.
Машина не набагато ширша за трактор, а комфорт водіння чудовий, особливо при в'їзді на найвужчі поля. Транспортна висота залишається досить низькою і становить менше ніж 3,02 м.

Ідеальна стійкість GF 7802 і GF 7902

Незважаючи на велику робочу ширину, моделі GF 7802 та GF 7902 з 6 та 8 роторами складаються до компактних розмірів, що полегшує транспортування по дорогах та доступ до вузьких полів (ширина менша від 3 м та висота відповідно 3,36 м та 2,95 м).
Ексклюзивна запатентована система стабілізації цих ворушилок – це поєднання потужних пружин та гідравлічної підвіски. Відмінна підвіска та високий комфорт водіння – важливі переваги для руху на високих швидкостях. Ротори залишаються стабільними та добре вирівняними за трактором навіть при різкому гальмуванні під час поворотів:
 • Гідравлічна підвіска стабілізує ці машини під час поворотів в робочому положенні. При піднятті сіноворушилка автоматично та акуратно відцентровується завдяки двом великим амортизаторам.
 • Інтегровані пружини забезпечують гнучкість машини, зберігаючи оптимальне положення робочих органів.
 • Інтегровані сайлентблоки амортизують удари на нерівній дорозі, а система підвіски контролює рухи машини.
 • GF 7902: крім того, центральні компоненти машини виготовлені з чавуну!
GF 7802 в режимі транспортування

Менше обслуговування

Система DIGIDRIVE

DIGIDRIVE: революція у ворушінні

Коли інженер KUHN розробив цю концепцію приводу, настала нова епоха обробки сіна.
Відтоді стало можливим приводити в рух дуже велику кількість роторів та складати їх до неймовірно компактних розмірів – і все це без жодного обслуговування. Справжня революція!
З моменту впровадження системи пальцьового привода DIGIDRIVE двадцять років тому понад мільйон роторів стали до роботи на полях цілого світу, щоб надзвичайно надійно збирати корми. Система DIGIDRIVE виготовляється із загартованої вуглецевої сталі і не потребує обслуговування.

Корпуси ротора, зроблені для забезпечення довговічності

Привод – за допомогою дворядних конічних кулькових підшипників великого діаметра (1) Надійне ущільнення запобігає витоку мастила та потраплянню бруду всередину (2). Міцні кріплення на прямокутній рамі з прокладками та довгими наскрізними болтами (3). За допомогою цих корпусів ротора кількість точок змащення обмежується кількома рухомими частинами, тому ви будете проводити більше часу в полі та витрачатимете менше часу на обслуговування.
Корпуси ротора, зроблені для забезпечення довговічності

100 % обробленої кормової маси в полі – це просто

Для правильної та точної обробки вздовж краю поля або огорожі машини оснащені системою механічного регулювання в положення нахилу (гідравлічне керування – опція). Це положення особливо корисне при роботі на схилах, оскільки забезпечує правильний напрямок та оптимальність розкидання.
GF 5202 в похилому режимі

Відбивачі для забезпечення чистоти коліс

Це може бути складним завданням при роботі з молодими, багатими на цукор, або пізніми довгостебловими культурами. Рослини можуть намотуватися на колеса, спричиняючи простої, які вам доведеться витратити на чищення. Скористайтеся відбивачами, щоб рослини не намотувалися на колеса.
Відбивачі на колесах GF

Корми найвищої якості

GF 7802 в роботі на довгостебловій і щільній рослинній масі

GF 5202 та GF 7802: обробка довгостеблової та щільної рослинної маси

Моделі GF 5202 та GF 7802 з п'ятьма або шістьма роторами із сімома граблинами є ідеальними машинами для розкидання навіть найбільших валків.
Ротори великого діаметра спеціально розроблені для довгостеблової і щільної рослинної маси.
Ці машини також мають чудове співвідношення робоча ширина/витрати.

GF 5902, GF 6502 та GF 7902: найвища якість обробки

Експерти в цьому переконані, а користувачі – впевнені на 100 %. Переваги малих роторів є важливими для фермерів, які прагнуть заговляти корми найвищої якості:
 • Великий кут нахилу роторів гарантує обробку по всій ширині
 • Швидке й рівномірне висихання.
 • Повне перегортання рослинної маси.
 • Рівномірний розподіл.
 • Виняткове пристосування до поверхні ґрунту.
 • Навісні ворушилки з меншим зміщенням центру ваги потребують меншої піднімальної потужності.
 • Менша потреба в потужності.
GF 6502 в роботі: повне перегортання малими роторами для швидшого сушіння рослинної маси

Інтегральний підбирач з асиметричними зубцями

Асиметрична довжина зубців, зовнішні з яких довші, забезпечує високу якість обробки. Порівняно з симетричною конструкцією зовнішній зубець швидше занурюється в рослинну масу. Це забезпечує повніше перегортання навіть під час роботи на краю поля та між роторами (C) (E) завдяки кращому перекриванню зубців у цій проблемній зоні. Швидше занурення в масу означає, що фактична робоча ширина кожного ротора (а отже, і машини) більша.
Завдяки асиметричній конструкції зубці занурюються в рослинну масу раніше

Обладнання

GF7902 в режимі транспортування

Медіа