GA 10131 – силует машини

Луговий восьминіг!

Валкоутворювачі з чотирма роторами GA 13131 та GA 15131 укладають валки по центру машини. Робоча ширина становить від 8,40 до 14,70 м; ці машини мають 100 % гідравлічну систему привода, що дає змогу заощаджувати одну годину обслуговування на робочий день.

Знайдіть найближчого дилера

Завдяки великій робочій ширині ці валкоутворювачі забезпечують високу продуктивність роботи. Тільки один ВВП вимагає змащення, що дозволяє заощаджувати до години на день на технічному обслуговуванні порівняно з аналогічними валкоутворювачами з повністю механічним приводом. Ця економія часу дозволяє збільшити обсяги виробництва, обробляючи до десяти додаткових гектарів на день.
GA 15131 в роботі

Ваші переваги

Заощаджуйте щонайменше одну годину на день на технічному обслуговуванні

Інтегрований блок гідравліки

Ексклюзив: Чотири повністю гідравлічні ротори

На годину менше обслуговування, на годину більше роботи! Гідравлічний привод роторів здійснюється за допомогою насосів, які працюють від одного ВВП, що зводить технічне обслуговування до мінімуму. Забудьте про щоденне змащення проміжних силових передач. Ви заощаджуватимете до години порівняно з валкоутворювачами такого самого розміру з механічним приводом. Ця перевага може суттєво змінити ситуацію, коли ось-ось піде дощ, і валки треба укласти дуже швидко. Це означає, що машині потрібно менше обслуговування. Це рішення має також і інші переваги: ​​плавна і тиха робота з мінімальним зносом машини.

Гідравлічний блок моделей GA 13131 та GA 15131 встановлено​на поворотній головці шасі машини. Це гарантує, що первинний ВВП завжди ідеально вирівняний з трактором, навіть при роботі у вузьких кутах поля. Крім того, швидкість ВВП можна регулювати з кабіни трактора залежно від типу та кількості рослинної маси. Ви можете обрати між двома швидкостями, 1000 або 750 об./хв., щоб заощадити пальне.

Редуктор MASTER DRIVE GIII: надійний та зносостійкий

Завдяки новому гідравлічному приводу та редуктору MASTERDRIVE GIII для ще ефективнішої роботи ваша машина може впоратися з великими обсягами рослинної маси у складних робочих умовах. Привод забезпечується шестернями з прямими зубцями. Допуски ретельно контролюються, що підвищує міцність і надійність усього вузла.
Редуктор MASTERDRIVE GIII

Корми найвищої якості

GA 13131 в роботі

Функція прискорення для якісного формування валків

Рівномірність валків особливо цінуються операторами наступних кормозбиральних машин, оскільки це сприяє підбиранню. Плавність ходу машини – запорука вищого комфорту експлуатації!
Швидкість обертання передніх роторів можна збільшити на 20 % порівняно із задніми роторами, не виходячи з кабіни трактора. Завдяки функції прискорення рослинна маса спрямовується до центра валкоутворювача і менше заплутується, оскільки знаряддя не торкається землі. Тому задні ротори можуть утворювати рівномірні та добре розпушені валки. Це ідеальне рішення для прискорення просушування рослинної маси.

Формування валків: переваги подвійно вигнутих граблин

Рівномірна якість та розміри валків є необхідною умовою швидкого висихання та легкого збирання прес-підбирачем.
Граблини валкоутворювачів GA подвійно вигнуті та мають гіпертангенціальне положення. Це рішення дає змогу затримати момент досягнення кута 90°. Завдяки гострокутному кулачку піднімання зубців швидке, має більшу затримку і вимагає незначних зусиль, щоб отримати рівномірні, розпушені і прямі валки. Якість згрібання дуже висока, навіть на високих швидкостях, оскільки рослинна маса не проштовхується повз валок.
Переваги подвійно вигнутих граблин:
 • Менша відстань між робочими зонами послідовних зубців. Скорочення втрат рослинної маси до мінімуму навіть при роботі на високій швидкості.
 • Центр ваги припадає на середню частину граблини. Це подовжує експлуатаційний термін, оскільки на граблину не впливає тиск під час обертання, а напрямні ролики зазнають менших навантажень.
Добре сформований валок завдяки подвійно вигнутим граблинам

Захист дерну

Що стосується захисту дерну, то точне копіювання ротором мінливого рельєфу є так само важливим, як і зменшення тиску на ґрунт.
Валкоутворювачі з одинарним ротором мають усе необхідне для виконання цих вимог.
Кожен ротор оснащений чотирма тандемними колесами, розташованими надзвичайно близько до ротора для оптимізації копіювання поверхні на нерівних ділянках.
Маятникова 3D-підвіска ротора

Легке керування, централізоване регулювання

CCI 1200

Всі регулювання – з кабіни за допомогою ISOBUS

Всі налаштування каруселі виконуються з термінала без зупинки роботи:
 • підняття ротора,
 • робоча ширина і ширина валка,
 • висота загрібання,
 • складання машини тощо.

Щоб працювати оператору було ще простіше, до блоку керування можна приєднати джойстик. Для двох версій робочої ширини доступні два рішення ISOBUS (блок керування CCI 50 або термінал CCI 1200). Обидва вони мають кольорові сенсорні екрани. Також можна використовувати тракторний термінал або інший термінал ISOBUS, що є в господарстві, наприклад, VT 50, CCI 200 або термінал іншого виробника. Для отримання додаткової інформації щодо сумісності обладнання зверніться до свого дилера KUHN.
Заздалегідь встановлена послідовність інтегрована у програмне забезпечення ISOBUS для полегшення та оптимізації маневрування та розворотів на краю поля. Його можна легко адаптувати під ваші вимоги. Завдяки датчикам кута ротори завжди будуть підняті на задану висоту незалежно від поточної робочої ширини. Після того як ви зробили всі налаштування, просто натисніть кнопку. Сядьте зручніше, і нехай роботу виконує

Регулювання валків відповідно до кількості рослинної маси та ширини системи підбирання

Робоча ширина від 8,40 до 12,50 м та від 9,50 до 14,70 м надає валкоутворювачам GA 13131 та GA 15131 надзвичайно високої продуктивності. Ці великі значення робочої ширини вимагають адаптації машини до прес-підбирачів та самонавантажувальних візків. Можливості адаптації дозволяють неперервно регулювати ширину валка з кабіни трактора за допомогою гідравліки:
 • Робоча ширина регулюється положенням передніх роторів за допомогою гідроциліндрів та датчиків кута.
 • Ширину валка можна змінювати у будь-який момент, змінюючи положення задніх роторів. Ширина валка регулюється від 1,40 до 2,40 м (для GA 15131 – до 2,50 м).
 • Незважаючи на велику робочу ширину, валкоутворювачі з чотирма роторами є достатньо гнучкими, щоб працювати на полях клиноподібної форми. Кожен ротор можна піднімати окремо – це дає змогу уникати перешкод і згрібати рослинну масу в кутах поля. Крім того, великий кліренс під роторами дає змогу оминати вже укладені валки.
Регулювання висоти роторів можна виконати для двох передніх та двох задніх роторів одночасно або для кожного ротора окремо. Поточна висота
Адаптування робочої ширини GA 13131 до кількості рослинної маси

Краща стійкість на схилах та на дорозі

Система приєднання з інтегрованою підвіскою забезпечує плавність ходу та підвищує стійкість трактора з валкоутворювачем під час поворотів. Погані дороги – вже не проблема! Ви оціните можливості машини на поворотах та незалежне піднімання роторів без поштовхів піднімальних штанг.
Незважаючи на солідні розміри, валкоутворювачі з чотирма роторами порівняно компактні та легкі у транспортуванні:
 • У транспортному положенні висота машини менша за 4 м, тому граблини не потрібно знімати.
 • Низький центр ваги забезпечує машині добру стійкість на дорозі.
система приєднання з підвіскою

GA 15131 в роботі

Медіа