PRIMOR 4260 M CUT CONTROL

Докладно про PRIMOR 4260 M, версія CUT CONTROL

Видувач соломи та роздавач кормів з доданою функцією подрібнення!

Видувач соломи усіх типів та роздавач корму PRIMOR 4260 M CUT CONTROL із системою різання, об'єм 4,2 м3

Знайдіть найближчого дилера

PRIMOR 4260 M CUT CONTROL додає нову функцію лінійці видувачів соломи та роздавачів корму: можливість активування (або вимкнення) функції подрібнення. Тому одну й ту саму машину можна використовувати для видування короткої або довгої соломи, зберігаючи при цьому здатність розподіляти довговолокнистий корм (наприклад, сіно чи сінаж).

Налаштування виконуються з кабіни трактора за допомогою гідравлічного контрножа, який, залежно від положення, регулює довжину різання сухих продуктів до 4 см. У піднятому положенні відцентрова сила змушує лопатки ежектора між ножами розташовуватися таким чином, щоб здійснювати видування соломи на відстань 17 м або розподіляти корм (силос, сіно або сінаж) – так само, як на інших видувачах-роздавачах лінійки PRIMOR.
PRIMOR 4260 M CUT CONTROL в роботі

Ваші переваги

Багатофункціональний

Видувач-роздавач KUHN PRIMOR 4260 M CUT CONTROL також повністю готовий до подрібнення корму!

Режим подрібнення

Розташований у верхній частині турбіни контрніж спрямовує корм на різальні ножі, розміщені в кінці лопаті.

Положення контрножа можна регулювати з кабіни за допомогою електричної панелі керування для подрібнення волокон різної довжини.

Висока швидкість обертання турбіни (620 об./хв.) у поєднанні з 44 ножами на кінцях лопатей забезпечує високу швидкість різання.

У режимі подрібнення відстань видування соломи становить 9 метрів.

Сепаратор, здатний обробляти корми усіх видів для годівлі довговолокнистими кормами

PRIMOR 4260 M CUT CONTROL ідеально підходить для розподілу силосу, проте він також здатний розподіляти довговолокнисті корми, як-от сіно чи тюкована солома.

Завдяки системі POLYDRIVE сепаратор має достатню потужність, щоб впоратися з довгими волокнами кормової маси. Також довші волокна можна подрібнювати, перевівши контрніж в активне положення. Довжину волокна можна регулювати, змінюючи положення контрножа.

PRIMOR 4260 M CUT CONTROL також оснащений 60-секційною сепараторною системою (монтується на 10 дисках), призначеною для оптимального різання довгих і складних в обробці волокон кормової маси. 7 регулювальних зубців розподіляють кормову масу по всій довжині сепаратора, забезпечуючи рівномірну подачу маси на турбіну.
Видувач-роздавач PRIMOR 4260 M CUT CONTROL оснащений нашою запатентованою системою POLYDRIVE, що поєднує в собі потужність системи механічного приводу та гнучкість гідравлічного рішення для безпроблемного розподілу навіть найдовших волокон.

Ефективне подрібнення та розподіл без шкоди для функції приготування підстилки

Завдяки втягнутому положенню контрніж на PRIMOR 4260 M CUT CONTROL забезпечує високу якість підстилки у приміщеннях із солом'яною підстилкою.

Режим видування соломи

Контрніж у втягнутому положенні дає кормовій масі змогу вільно проходити через турбіну. Ножі, розташовані на лопатках, не подрібнюють корм.

Вентиляційні проміжки між ножами забезпечують максимальний потік повітря під час видування соломи.

Відстань видування 17 м дозволяє створювати таку саму високоякісну підстилку, як і за допомогою звичайного видувача соломи

Повсякденний комфорт

Ергономічні елементи електричного керування для комфортного користування видувачем-роздавачем KUHN PRIMOR 4260 M CUT CONTROL – кожного дня

Електричне керування – стандартно

Електричне керування – запорука зручності роботи оператора Компактну панель керування було розроблено для розміщення в усіх типах кабін трактора.

Ви маєте повний доступ до всіх функцій машини просто з місця водія.

Єдина операція, що вимагає кабелю дистанційного керування, – це зміна швидкості турбіни (310 та 620 об./хв.).

Усі функції – на одній панелі: ви можете змінювати напрям жолоба та регулювати його кришку однією рукою!

Подвійне керування заднім бортом і конвеєром

Стандартні для PRIMOR 4260 M CUT CONTROL подвійні органи керування заднім бортом дають змогу завантажувати рулони надзвичайно легко (і не треба повертатися до кабіни трактора).
Панель подвійного керування бортом і конвеєром розташована ззаду ліворуч на видувачі соломи, подрібнювачі та роздавачі кормів KUHN PRIMOR 4260 M CUT CONTROL

Тюки будь-якого формату

Похилий задній борт розташований на одному рівні з конвеєрною стрічкою, що полегшує завантаження рулонів і квадратних тюків, не потребуючи окремого навантажувача.

Бункер, що встановлюється на PRIMOR 4260 M CUT CONTROL, призначений для обробки рулонів (2 рулони діаметром до 2 м) та тюків (1 квадратний тюк довжиною до 2,7 м) усіх розмірів.
Тюки будь-якої форми з видувачем-роздавачем KUHN PRIMOR 4260 M CUT CONTROL

Сконструйовано для довговічності!

Видувачі-роздавачі PRIMOR розроблено так, щоб обслуговування було простим.br />
Конвеєр є автономним вузлом, що кріпиться до корпусу машини болтами. Стрічка прослужить довгі роки, а потім її можна буде легко замінити. Щоб стрічка залишалася чистою, машина стандартно оснащується люком для чищення: накопичення бруду
знизу немає.
Видувач-роздавач KUHN PRIMOR 4260 M CUT CONTROL: створено для довговічності!

Обладнання

Завантаження видувача-роздавача KUHN PRIMOR 4260 M CUT CONTROL

Медіа