Докладно про PRIMOR 3570 M

Розроблений для агрегатування з тракторами низької потужності!

Причіпний видувач соломи – роздавач кормів усіх типів PRIMOR 3570 M із системою POLYDRIVE, об'єм 3,5 м3

Знайдіть найближчого дилера

PRIMOR 3570 M розроблено для аграріїв, яким потрібен видувач соломи – роздавач кормів об'ємом 3,5 м3, сумісний із тракторами потужністю 50 к. с. (70 к. с. для тюків сінажу).

Завдяки своїй великій потужності PRIMOR 3570 M скорочує час обробки: 1 тюк діаметром 2,00 метри і 2 діаметром до 1,5 м. Машина може легко вміщувати тюки довжиною до 2,7 м.

Налаштовувані регулювальні зубці встановлюються стандартно, що дозволяє машині адаптуватися до параметрів подачі за допомогою регулювання системи сепарації.
PRIMOR 3570 M в роботі

Ваші переваги

Розподіл усіх видів кормів

Видувач-роздавач PRIMOR 3570 M оснащений нашою запатентованою системою POLYDRIVE, що поєднує в собі потужність системи механічного приводу та гнучкість гідравлічного рішення для безпроблемного розподілу навіть найбільш довговолокнистих кормів.

Привод подавального ротора POLYDRIVE

Завдяки запатентованій системі POLYDRIVE подавальний ротор користується потужністю, що генерується маховиком турбіни. Розподіл довговолокнистого корму більше не завдає клопоту.

За допомогою приводного ременя, який можна за потреби від’єднати за допомогою системи електричного керування з кабіни трактора, ви можете зменшити подачу корму, коли вздовж проходу трапляються перешкоди (колони, поїлки, працівники ферми тощо).

Розподіл 1,4 м тюка сінажу – всього за 2,5 хвилини!

Подавальний ротор для кормів усіх типів

Видувач соломи – роздавач корму PRIMOR 3570 M оснащений подавальним ротором для кормів усіх типів із секціями, монтованими на восьми дисках, для збереження структури силосу та подібних продуктів (відсутність ефекту перемелювання).

Регулювальні зубці забезпечують рівномірну подачу маси на турбіну, що має спеціальну форму і розташування для розподілу кормової маси по всій довжині сепаратора.
Подавальний ротор для кормів усіх типів видувача-роздавача KUHN PRIMOR 3570 M забезпечує ефективне калібрування довгих волокон

Неперервне регулювання!

PRIMOR 3570 M оснащений системою регульованою системою налаштування. Завдяки трьом попередньо встановленим положенням та додатковій системі гідравлічного регулювання, група регулювальних зубців відіграє ключову роль у забезпеченні чудової гнучкості машини.

Для складних кормових продуктів (довговолокнистих та тюків сінажу) низьке розташування штанги запобігає потраплянню маси в турбіну. Таким чином, волокна ефективно та рівномірно розподіляються.

Що стосується підстилки, то тут вирішальну роль відіграє якість соломи! Ось чому встановлення зубців у підняте положення дає змогу збільшити потік соломи на турбіну. Ефект плющення зведено до мінімуму.
Регулювання положення зубців на видувачі-роздавачі PRIMOR 3570 M

Для годівлі силосом

Для аграріїв, що працюють із силосом: опційна висувна секція безпосередньо суміщається з турбіною, що забезпечує переспрямування маси, щойно вона залишає жолоб, для гарантування чистого розподілу.

Широкий отвір гарантує відсутність ризику засмічення при роботі з довговолокнистою кормовою масою. Ручне встановлення.

Довжина випускної труби адаптується до колії трактора.
Оскільки жолоб повністю суміщений з турбіною, PRIMOR 3570 M підходить для розподілу силосу

Високоякісна солом’яна підстилка

Рівномірний розподіл соломи – задоволені тварини завдяки видувачу-роздавачу KUHN PRIMOR 3570

Рівномірна однакова кількість соломи на м2

Колесо турбіни має вісім лопатей на болтовому кріпленні, дві з яких трохи довші, щоб змінювати швидкість потоку соломи на турбіну і створювати ефект душу.

Велика площа лопатей забезпечує рух корму по всій довжині жолоба. Отримуваний результат: рівномірний розподіл соломи по всій площі без необхідності зміщувати кришку жолоба вгору.

KUHN, лідер у технологіях видування соломи!

Відстань 150 мм між лопатями та турбіною – це те, що ми називаємо «пневматичною сепараційною камерою».

Об’єм повітря, що проходить через цю камеру, тягне масу, одночасно акуратно розплутуючи її. Таким чином солома залишається цілою. Результат – підстилка, яка є стійкішою та довговічнішою, забезпечуючи підвищення комфорту для ваших тварин!
Ефективне відділення соломи без необхідності повторного різання завдяки пневматичній сепараційній камері, встановленій на видувачі-роздавачі KUHN PRIMOR 3570

Повсякденний комфорт

Ергономічне електричне керування для комфортного користування видувачем-роздавачем KUHN PRIMOR 3570 M – кожного дня

Електричне керування – стандартно

Електричне керування – запорука зручності роботи оператора Компактну панель керування було розроблено для розміщення в усіх типах кабін трактора.

Ви маєте повний доступ до всіх функцій машини просто з місця водія.

Єдина операція, що вимагає кабелю дистанційного керування, – це зміна швидкості турбіни (310 та 620 об./хв.).

Усі функції – на одній панелі: ви можете змінювати напрям жолоба та регулювати його кришку однією рукою!

Машину легко завантажувати

Похилий задній борт розташований на одному рівні з конвеєрною стрічкою, що полегшує завантаження рулонів і тюків.

Бункер, що встановлюється на PRIMOR 3570 M, призначений для обробки рулонів (1 рулон діаметром до 2 м) і тюків (1 тюк довжиною до 2,7 м) усіх розмірів.

У критичних ситуаціях PRIMOR 15070 M також можна використовувати для роздавання трав'яного та кукурудзяного силосу.
Завантаження видувача-роздавача KUHN PRIMOR 3570 M

Сконструйовано для довговічності!

Видувачі-роздавачі PRIMOR розроблено простоти обслуговування.

Конвеєр є автономним вузлом, що кріпиться до корпусу бункера болтами. Стрічка прослужить довгі роки, а потім її можна буде легко замінити. Щоб стрічка залишалася чистою, машина стандартно оснащується люком для чищення: накопичення бруду
знизу немає.

Чавунні зірочки і ланцюг суднобудівного класу гарантують ідеальне вирівнювання ланцюга.
KUHN PRIMOR 3570 M – Виготовлений для довговічності!

Обладнання

KUHN PRIMOR 3570 M в режимі видування соломи

Медіа