Новини та події
Crop

Самохідний змішувач повного раціону SPW INTENSE - краще рішення для годування вашої худоби

Колись фермер самостійно годував свою худобу. Сьогодні так роблять невеликі приватні господарства, але для більш масштабних підприємств ця практика неможлива.

Автоматизація годування — відомий процес, він також постійно покращується. Кормозмішувач — спеціально розроблений агрегат, який може бути причіпним чи самохідним. Компанія KUHN розробляє техніку з метою задовольнити потреби підприємств. Найважливіша потреба тваринництва — чітке та точне змішування та подальша роздача кормів. Цей процес завдяки спеціальній техніці скорочує час на годівлю, агрегати гарантують якість змішування, що впливає на якісний склад раціонів. Сільськогосподарська техніка компанії KUHN — актуальне рішення вашого підприємства.

 

Кормозмішувач автоматичний SPW Intense

На відміну від причіпних моделей SPW Intense є незалежною технікою. Це сільськогосподарська техніка для тварин, яка не потребує використання окремого транспорту. Головні особливості: помітне скорочення часу годування, високоякісне змішування інгредієнтів, зручне керування розподілом. Самохідний кормозмішувач автоматичний дозволяє працювати з великою кількістю худоби, одночасно виконувати швидку та якісну роботу.

Цей KUHN змішувач кормів має цікаві переваги:

  • заощаджує паливо (мінімум витрат);
  • наявність розумної системи гідравлічного керування;
  • комфортність і швидкість.

Самохідний кормозмішувач KUHN SPW Intense з двигуном 225 к. с. має систему очищення вихлопів, що дуже корисно для будь-якого підприємства. Модель створено для великого бізнесу, вона має цікаві характеристики. Виробник зменшив енергозатрати машини, тому вона гарантує високий рівень роботи при високої продуктивності. Оператор працює з такою технікою без проблем, відчуває комфорт від керування.

змішувач комбікормів кун

Кормозмішувач KUHN SWP Intense - власна система моніторингу годівлі, наявність окремого люка для мінеральних добавок, тривалий термін експлуатації шнеків K-NOX від виробника. KUHN — техніка майбутнього, якою ви можете користуватись вже сьогодні.

 

Сучасна техніка для тваринництва

SPW Intense — можливість доглядати за худобою професійно, чітко та робити годівлю якісно та швидко. Власники великих підприємств обов’язково звертають увагу на цей потужний агрегат, який одночасно заощаджує фінанси. Вони розуміють, що правильне оптимізоване змішування інгредієнтів кормів — гарантія хороших показників бізнесу.

Сучасна техніка для тваринництва від KUHN постійно наближає фантастичні ідеї, робить їх звичними. Ваша прихильність до якісних агрегатів та машин — риса успішної людини.

Як виконується чіткий розподіл кормів, ви можете дізнатися ще більш детально на сайті kuhn.ua. Побачити сільгосптехніку KUHN на власні очі легко — треба звернутися до найближчого дилера.

Dealer finder map Ukraine

Інше Новини

Журнал KUHN News №5
30 кві 2024 Корпоративне життя

Журнал KUHN News №5 (64)

П'ятий випуск нашого журналу в 2024 році. Читайте прямо зараз!

Усі наші новини