Фронтальний бункер TF 1512 – силует

Від універсальності до автономності

Фронтальний бункер великого об'єму TF 1512 ідеально підходить для висіву сільськогосподарських та покривних культур, а також для внесення добрив. Об'єм 1500 або 2000 л зумовлює високу продуктивність машини.

Знайдіть найближчого дилера

Бункер TF 1512 може агрегатуватися з механічними сівалками, сівалками точного висіву та знаряддями для обробітку ґрунту. Це універсальне рішення для висіву: один унікальний бункер для різних функцій! Проста у використанні машина вражає своїми технічними параметрами.
TF 1512 в роботі на полі

Ваші переваги

Переваги високоточного дозування

Система дозування VENTA на фронтальному бункері TF 1512

Система дозування VENTA, точна та надійна

Система об'ємного дозування VENTA розподіляє насіння, добрива та покривні культури без додаткового обладнання. Всі основні компоненти виготовлені з нержавіючої сталі. Для технічного обслуговування не потрібні інструменти та розбирання.
Завдяки системі електропривода норму висіву/внесення можна регулювати під час роботи – або вручну, або за допомогою карти додатка змінної норми (Variable Rate Application).

Потужний нагнітач забезпечує плавний потік та якісну роботу

Фронтальний бункер TF 1512 оснащений потужним нагнітачем і бічним випускним отвором повітря. Немає жодного ризику блокування великим насінням чи занадто швидкого висіву. Під трактором не проходять жодні шланги, вони також не заважають огляду оператора.
Вигляд потужного бічного нагнітача фронтального бункера TF 1512

Найвищий рівень універсальності

TF 1512 в роботі з BTF

Багатоцільовий бункер

Бункер TF 1512 може агрегатуватися з механічними сівалками, сівалками точного висіву та знаряддями для обробітку ґрунту. Це – універсальне рішення для сівби: один унікальний бункер для висіву, внесення добрив та сівби покривних культур! Технічні характеристики та сумісність з ISOBUS роблять бункер TF 1512 дуже простим у використанні.

Широкий спектр застосувань

Бункер TF 1512 можна агрегатуватися з механічними сівалками, сівалками точного висіву та знаряддями обробітку ґрунту – тож ви можете виконувати висів (у тому числі і покривних культур) та вносити добрива.
Також доступний передній прикочувальний пристрій з 4 колесами для вирівнювання ґрунту між колесами трактора або тримальна рама для запобігання надмірному ущільненню. В обох випадках для підвищення стійкості можна додавати баластні вантажі.
Бункер TF 1512 має широкий спектр застосування.

Простий у використанні бункер з легкими регулюваннями

Кнопка калібрування легкодоступна – запуск послідовності тестування потоку можна здійснювати, не заходячи до кабіни.

Ще простіше використання!

Кнопка калібрування розташована поруч із дозувальним пристроєм, тому для запуску функції калібрування не потрібно заходити до кабіни трактора.
Бункер TF 1512 також доступний у версії ISOBUS, тому ви можете керувати машиною з термінала ISOBUS CCI або термінала ISOBUS трактора. А ще керування можна здійснювати за допомогою термінала QUANTRON S-2, що забезпечує повне і точне керування процесом висіву.

Кращий баланс полегшує маневрування.

Фронтальний бункер TF 1512 забезпечує чудову рівновагу між трактором і машиною. Кращий баланс полегшує водіння, а менше навантаження на задній міст підвищує маневреність агрегату та поліпшує керованість при транспортуванні. Кращий розподіл ваги агрегату також зменшує ущільнення ґрунту.
Машинно-тракторний агрегат, оснащений фронтальним бункером TF 1512 з балансом навантаження у транспортному режимі.

Простото заповнювати

Ви можете легко заповнити свій бункер TF 1512 з причепа, м'якого контейнера або за допомогою фронтального навантажувача. Також можна навантажувати бункер з мішків абсолютно безпечно завдяки платформі доступу. Легко здійснюється доступ і до дозувального пристрою для перевірки потоку.
Передній бункер TF 1512 легко заповнювати з м'якого контейнера

Обладнання

Бункер TF 1512 постачається у версіях ISOBUS та без ISOBUS. Бункером можна керувати за допомогою термінала QUANTRON S-2, що забезпечує електронне дозування та регулювання технологічної колії, або за допомогою термінала CCI чи термінала ISOBUS трактора.

TF 1512 в роботі

Медіа