Пневматична сівалка No-till AUROCK

AUROCK – силует машини

Відповіді на виклики завтрашнього дня – вже сьогодні

Причіпна сівалка AUROCK, призначена для висіву за нульовою технологією, оснащується однією (AUROCK 6000 R) або двома висівними секціями (AUROCK 6000 RC) та має робочу ширину 6 м. Вам сподобається концепція висівної секції з трьома дисками – а ще вона сумісна з ISOBUS.

Знайдіть найближчого дилера

З початку XXI століття методи рослинництва дедалі більше тяжіють до природоохоронного землеробства. На зміну оранці приходить поверхневий обробіток різного ступеня. Природоохоронне землеробство передбачає мінімальний або нульовий обробіток ґрунту. Завдяки причіпній сівалці AUROCK для нульового обробітку критично важливому етапу висіву гарантовано успіх, адже це єдина агротехнічна операція.
Сівалки AUROCK в роботі на полі

Ваші переваги

Модульність для диверсифікації сівозміни

Фронтальний коток для руйнування рослинного покриву або різальний коток на причіпній сівалці AUROCK нульового обробітку та природоохоронного землеробства

Передній коток

Сівалка AUROCK може оснащуватися переднім котком для вирівнювання рослинного покриву та прискорення розкладання зелених решток або для руйнування великих рослин. Після цього насіння можна без перешкод розподіляти на дно борозни. Навіть тиск котка на ґрунт можна регулювати за допомогою термінала в кабіні. Мульча на поверхні ґрунту затримуватиме вологу в умовах її браку. Азот також повертається у ґрунт, посилюючи біологічну активність. Руйнування рослинного покриву і сівба за один прохід з сівалкою AUROCK

Унікальна машина! Прикочувальні колеса мінімального обробітку

Прикочувальні колеса можна встановити по всій ширині знаряддя, щоб поліпшити баланс ваги для при застосуванні технології мінімального обробітку. При діаметрі 900 мм вимога до тягової потужності гарантовано знижується. «Ефект земляного валу» повністю усувається завдяки зміщенню між колесами 200 мм. Результат: ґрунт рівномірно ущільнюється по всій ширині сівалки AUROCK, а сівалка виконує висів на постійну глибину.
Прикочувальні колеса причіпної сівалки AUROCK нульового обробітку та природоохоронного землеробства

Два варіанти відстані між рядами

Сівалка AUROCK доступна у двох версіях! Ви можете вибрати міжряддя на 15 см або 18,7 см відповідно до своїх потреб. Також можна підняти вище кожен другий висівний сошник, щоб змінити міжряддя та забезпечити кращий зазор для рослинних решток.
Два варіанти відстані між рядами на причіпній сівалці AUROCK нульового обробітку та природоохоронного землеробства

З моделлю RC усе є можливим!

Сівалка AUROCK 6000 RC з робочою шириною 6,00 м оснащена двома системами дозування та розподілу. Бункер, що ділиться на дві частини, робить можливості безмежними. Ви можете висівати основну культуру та вносити добриво в один ряд, основну культуру та добриво через кожен другий ряд, дві культури в один ряд, дві культури в кожен другий ряд (наприклад, змінна культура), одну основну культуру в кожен другий ряд, одну культуру в через ряд (більше місця між рядами) або два сорти одного виду в кожному другому ряду. Змінюйте методи, переосмислюйте сівозміну, – адже відтепер все можливо!
Причіпна сівалка AUROCK 6000 RC нульового обробітку та природоохоронного землеробства з подвійним бункером

Виберіть відкривний диск, що підходить саме вам

Борозна перед сівалкою AUROCK створюється двома рядами відкривних дисків, встановленими на необслуговуваних підшипниках. Доступні дві моделі, що відповідають різним умовам висіву: хвилястий диск 460 мм призначений для сівби на розораному ґрунті з можливістю розкидання ґрунту та гофрований диск діаметром 430 мм для ефективного різання рослинних решток та зменшення розкидання ґрунту. Підшипники дисків не потребують технічного обслуговування.
Вибирайте між двома відкривними дисками причіпної сівалки AUROCK нульового обробітку та природоохоронного землеробства – хвилястим або гофрованим.

Вірність концепції потрійних дисків понад 40 років

Висівна секція з трьома дисками на паралелограмі – причіпна сівалка AUROCK нульового обробітку та природоохоронного землеробства

Потрійний диск: розкриття борозни та висів

Насіння розміщується у борозні висівною секцією, що має подвійні диски, встановлені на паралелограмі. Система точна, розміщення насіння у ґрунті оптимальне, а копіювання рельєфу – ідеальне. Тридискова висівна секція складається з відкривного диска та дводискового сошника. За допомогою двох типів відкривних дисків ви можете пристосувати тридискову висівну секцію до своїх потреб. За допомогою цього пристрою ви зможете правильно розпушити ґрунт у кожному ряду, а також відрегулювати ступінь відкривання борозни і тиск сошників на ґрунт. Подвійний диск сошника встановлений на паралелограмі, щоб забезпечити кращий контакт ґрунт/насіння за будь-яких умов.
Якщо вам колись доведеться виконувати технічне обслуговування дисків, завдання це не буде складним. Диск можна зняти, не знімаючи підшипника, а, оскільки ми прагнули забезпечити для вас найвищий ступінь міцності, для захисту підшипник закритий у герметизованій втулці. Прикочувальне колесо має нахил і зміщене відносно центра борозни, утвореної висівною секцією. Ця конструкція забезпечує ідеальне закривання борозни та ущільнення ґрунту.

Керування центральним шарніром – ідеальне розміщення насіння гарантовано

Центральний шарнір між висівним брусом і рамою дозволяє розміщувати насіння в борозни під час обертання диска. Висівна секція завжди ідеально копіює рух відкривного диска. Керування шарніром здійснюється з термінала в кабіні. Це запобігає неправильному розміщенню насіння на схилах.
Центральний шарнір між висівним брусом і рамою причіпної сівалки AUROCK нульового обробітку та природоохоронного землеробства

Регулювання подвійних висівних дисків – це просто

Сошники з подвійними дисками забезпечують широкий спектр можливостей регулювання. Наприклад, їх можна встановити таким чином, щоб був великий просвіт, а рослинні рештки вільно проходили під ними. Регулювання глибини просте та не потребує інструментів. Опція: тиск сошника на ґрунт можна регулювати індивідуально. Це ідеальне рішення, коли ви не хочете, щоб сліди трактора залишалися на полі, та прагнете оптимальної рівномірності висіву. Ця опція також дає змогу легшого керування двома глибинами висіву при роботі в парних і непарних рядах з різними параметрами.
Причіпна сівалка AUROCK для нульового обробітку та природоохоронного землеробства – легке регулювання подвійного висівного диска

Інтуїтивний висів з ISOBUS

Простота регулювання завдяки шести незалежним автоматизованим секціям причіпної сівалки AUROCK для нульового обробітку та природоохоронного землеробства

Простота регулювання завдяки шести незалежним автоматизованим секціям

AUROCK має шість робочих секцій, кожна з яких керується незалежно з термінала ISOBUS. Точна система керування дає змогу уповні користатися перевагами її універсальності, пристосовуючись до конкретних кліматичних та ґрунтових умов. Сівалка повністю автоматизується всього за кілька секунд, що робить керування нею надзвичайно простим.

Регулювання та контроль норми висіву

Сівалка AUROCK оснащена об’ємним, пропорційним і точним дозувальним пристроєм. Це дає можливість висівати дрібне і велике насіння, не знімаючи ролика. Стандартно сівалка також оснащується мішалкою, яку можна відімкнути. Два рухомих датчики вимірюють рівень насіння в бункері, навіть коли він заповнений. Залежно від типу насіння, яке використовується зараз, для датчиків можна вибрати одне з чотирьох положень. Рівень заповнення бункера можна також контролювати з кабіни трактора на екрані встановленого там терміналу, з можливістю надсилання системою попереджень оператору про низький рівень насіння.
Причіпна сівалка AUROCK для нульового обробітку та природоохоронного землеробства – Регулювання та контроль норми висіву

Регулювання відкривного диска за допомогою прокладок

Система регулювання відкривного диска – це реальне заощадження часу. Воно просто виконується на зовнішніх циліндрах та легко відтворюється за допомогою кольорових та цифрових покажчиків на прокладках. Контролюйте точність відкривних дисків, і сівалка забезпечить продуктивну реалізацію ваших налаштувань.
Опція: доступне індивідуальне регулювання (від 250 до 300 кг). Завдяки цьому ви отримуєте змогу висівати дві різні культури на дві різні глибини.
Причіпна сівалка AUROCK для нульового обробітку та природоохоронного землеробства – Регулювання відкривного диска за допомогою прокладок

Інтуїтивно зрозумілий моніторинг роботи сівалки

Хоч який термінал керування ви виберете, його інтерфейс розроблено компанією KUHN так, щоб він був простим у користуванні та інтуїтивно зрозумілим. Натискання лише однієї кнопки в кінці поля піднімає фронтальні знаряддя, а після цього – дозувальний(і) пристрій(ої). Тож якість висіву залишається ідеальною до самого краю поля. Це гарантія того, що на поверхні не залишиться насіння, що, як відомо, є проблемою технології нульового обробітку.
Причіпна сівалка AUROCK нульового обробітку та природоохоронного землеробства – Інтуїтивно зрозумілий моніторинг завдяки сумісності з ISOBUS і термінала CCI 1200

Обладнання

У лінійці сівалок AUROCK для нульового обробітку ґрунту та ґрунтозахисного землеробства доступно багато стандартних і додаткових функцій

Причіпна сівалка AUROCK для нульового обробітку ґрунту та ґрунтозахисного землеробства за роботою

Медіа