PREMIA 9000 TRC – силует машини

Універсальна сівалка – висока продуктивність, низька вимога до потужності

Завдяки робочій ширині 9 м, відсутності ґрунтообробних знарядь та причіпного обладнання, заднім транспортним колесам для забезпечення опори під час роботи: механічна сівалка PREMIA 9000 TRC може працювати тракторами потужністю всього 120–350 к. с.

Знайдіть найближчого дилера

Потрібно посіяти більші площі, що вимагає інвестицій у нову сівалку, і при цьому ви не хочете замінювати трактора? Механічна сівалка PREMIA 9000 TRC з робочою шириною 9,00 м – саме те, що потрібно великим господарствам, які мають трактори меншої потужності, але все одно прагнуть високих результатів. Складана причіпна сівалка без ґрунтообробних знарядь – для цієї моделі потрібна потужність всього від 120 к. с. Ця сівалка являє собою комбіновану машину для насіння та добрива. 60 % об'єму бункера використовується для насіння, 40 % для добрива. І насіння, і добриво розподіляються в один рядок. Великі секції 4,50 м складаються вперед, що забезпечує транспортну ширину лише 3,50 м.
PREMIA 9000 TRC в роботі

Ваші переваги

Гнучке рішення для висіву та внесення добрив

Поєднання висіву та внесення добрив з двома бункерами на сівалці PREMIA 9000 TRC

Потужний старт для вашого урожаю

Поєднання висіву та внесення добрив не тільки підтримує розвиток рослин, а й зменшує кількість проходів по полю. Кожен з двох бункерів PREMIA 9000 TRC оснащений стінкою, яка надає 60 % загального об'єму для насіння та 40 % для добрив. Ви також можете скласти ці стінки назад, щоб використовувати приблизно 95 %, або 3540 л, ємності бункера тільки для насіння, якщо стартового підживлення не передбачено.

Дозувальне рішення для будь-якого насіння

Чотири дозувальні пристрої – два для насіння та два для добрив – оснащені перевіреними на практиці висівними котушками HELICA. Це дозувальне рішення забезпечує норми висіву/внесення від 1,5 до 300 кг/га і підходить для насіння усіх
видів, розміру та форми. Пристрої мають привод від коліс збоку сівалки за допомогою шести кулачкових варіаторів, забезпечуючи таким чином рівномірний потік насіння незалежно від швидкості руху машини та швидкості обертання дозувального пристрою.
Чимало деталей дозувальних пристроїв HELICA виготовлено з нержавіючої сталі для забезпечення максимального експлуатаційного терміну.
Дозувальний пристрій HELICA сівалки PREMIA 9000 TRC

Добриво максимально близько до насіння

PREMIA 9000 TRC добриво змішується з насінням після проходження дозувального пристрою та вноситься у той самий ряд. Це рішення призначене для стартового підживлення; воно забезпечує швидку доступність поживних речовин для проростків. Крім того, технічне переналаштування є досить простим і, отже, навряд чи вимагатиме додаткових інвестицій.
Розміщення добрива максимально близько до насіння за допомогою сівалки PREMIA 9000 TRC

Все для якості висіву

Сошниковий брус CROSSFLEX забезпечує постійність глибини висіву сівалки PREMIA 9000 TRC

Точність на високій швидкості

Сошниковий брус CROSSFLEX забезпечує рівномірну глибину висіву фактично за будь-яких умов та можливість підвищення робочої швидкості до 15 км/год. – без ускладнення машини. Одинарні кронштейни кріпляться до труби особливого профілю за допомогою чотирьох поліуретанових блоків. Це рішення дає змогу забезпечувати високий тиск на сошниках (80 кг), водночас дозволяючи відхилення пристрою догори в разі зіткнення з
перешкодою.

Сучасні подвійні різальні диски

Подвійні диски діаметром 350 мм зі зміщенням 41 мм мають добре продуману конструкцію.
Завдяки передній крайці вони не тільки ефективно проникають у ґрунт, а й підвищують якість різання пожнивних решток, а отже, запобігають закріпленню решток
у висівних борознах. Ще одна важлива деталь: отвір для насіння між подвійними дисками розташований перед маточиною дисків. Це забезпечує високу точність висіву, оскільки насіння може «супроводжувати» диск при його обертовому русі донизу.
Сучасні подвійні різальні диски сівалки PREMIA 9000 TRC

Ідеальне завершення висіву

Прикочувальні колеса 350 х 50 мм забезпечують надійне керування глибиною та ущільнення за
сошниками. Напівпневматична конструкція дає їхній поверхні змогу трохи згинатися для уникнення
забруднення. Також прикочувальні колеса стандартно оснащуються шкребками. Крім того, одна пара зубців закривної борони
кріпиться на кожному другому висівному вузлі. Зубці встановлюються на листових пружинах для запобігання блокування, а також для забезпечення рівномірності глибини висіву. Інтенсивність їхньої роботи можна регулювати за кожним сошником за допомогою кулачкового регулятора.
Зубці закривної борони для ідеального завершення висіву сівалкою PREMIA 9000 TRC

Функції підвищення комфорту

PREMIA 9000 TRC – Відмінне копіювання поверхні і точна норма висіву

Відмінне копіювання поверхні і точна норма висіву

Кожна з двох секцій сошникового бруса шириною 4,50 м з'єднана шарніром в одній центральній точці і таким чином може самостійно повертатися, що забезпечує чудове копіювання поверхні. При піднятті у положення розвороту на краю поля обидві секції блокуються, щоб запобігти контакту з землею під час розвороту.
Норма висіву регулюється за допомогою одного мікрометричного гвинта, яким регулюється розмір отвору канавки для насіння. Результат: точне регулювання для забезпечення рівномірності норми висіву. Рівномірність дозування малих кількостей насіння, наприклад у для ріпаку, поліпшується за допомогою вбудованої канавки для дрібного насіння.
Тому на сівалці PREMIA 9000 TRC ви швидко змінюєте насіння без складного переналаштування системи розподілу.

Просте регулювання глибини висіву та тиску сошника

Глибина висіву налаштовується за допомогою кліпс, розташованих на циліндрах, що контролюють положення транспортних коліс. Також максимальний тиск на сошник 80 кг таким чином регулюється для великих секцій 1,50 м окремо безпосередньо на сошниковому брусі.
Завдяки цій універсальній системі можна легко зберегти налаштування для подальшого використання. Додаткові кліпси можна зберігати на машині.
Просте регулювання глибини висіву та тиску сошника сівалки PREMIA 9000 TRC

Велика в роботі, вузька на дорозі

Шасі, що складається з двох секцій сівалки довжиною 4,50 м, дає змогу зменшити робочу ширину 9,00 м до 3,50 м для безпечного руху по дорозі. Для цього дві секції просто складаються горизонтально вперед при переведенні у поздовжнє транспортне положення. Задні колеса підтримують сівалку під час роботи і транспортування.
PREMIA 9000 TRC під час транспортування по дорозі

Комплексний електронний моніторинг

Блок керування HECTOR 3000 виконує такі функції для полегшення висіву сівалкою PREMIA 9000 TRC: контроль рівня насіння та обертання дозувального пристрою за допомогою датчиків, щоденний та загальний лічильник гектарів та створення технологічної колії з відімкненням 2 х 2 рядів.
Блок керування HECTOR 3000 сівалки PREMIA 9000 TRC

Обладнання

Додаткове обладнання для створення технологічної колії, безпеки та поліпшеного керування машиною.

Механічна сівалка PREMIA 9000 TRC в роботі

Медіа