Механічна навісна сівалка PREMIA – силует

Все для якості висіву

Механічні навісні сівалки PREMIA мають робочу ширину від 2,50 до 4,00 м, місткість бункера – від 380 до 1450 л.

Знайдіть найближчого дилера

Купити механічну сівалку PREMIA у наших дилерів, що має функції, які повністю змінюють процес висіву, як-от система розподілу насіння HELICA для забезпечення найвищої якості висіву та системи легкого заповнення, спорожнення та регулювання. Як з однодисковими версіями, так і з версіями із сошниками Suffolk ви можете висівати насіння будь-якого розміру та добиватися чудових результатів. Також ми приділили особливу увагу налаштуванням сівалки PREMIA.
PREMIA 300 в роботі на полі

Ваші переваги

Виконуйте точний висів насіння будь-якого розміру!

Розподіл насіння HELICA для механічних сівалок PREMIA – універсальний, точний та надійний

Розподіл HELICA: точність, універсальність, надійність

Система об'ємного дозування HELICA із застосуванням спіральних котушок працює з насінням будь-яких форм та розмірів. Система забезпечує норму висіву від 1,4 до 450 кг. Система є стабільною і точною упродовж всієї операції. Система забезпечує рівномірність норми висіву та розподілу в ряд, навіть на схилах та нерівній поверхні – незалежно від вібрацій. Система дозування PREMIA керується двома колесами сівалки через кулачковий варіатор. Рівномірність обертання забезпечує надійне керування та рівномірний потік, що ідеально підходить для дрібного насіння з низькими нормами висіву.

Вимагайте високої якості висіву

Механічна сівалка PREMIA 4000 – моделі з одним та кількома дисками

Після оранки чи лущення обирайте однодискову модель

Висівні секції розташовані в два ряди на відстані 32 см один від одного, а тому ефективна робота можлива навіть у складних умовах. Тиск на сошнику високий – 32 кг на секцію, тому можна підтримувати достатню глибину у твердому ґрунті та виконувати висів на велику глибину на високих швидкостях трактора. Невеликий кут нахилу диска зводить рух ґрунту до мінімуму, що дуже важливо на високих швидкостях. Висівний наконечник, виготовлений з чавуну та суміщений з диском, ущільнює борозни і точно розміщує насіння. Форма дисків також сприяє проникненню у ґрунт та забезпечує підтримання потрібної глибини висіву та її постійність.

Сошники Suffolk: економічна альтернатива

Профільована форма сошників забезпечує точне розміщення насіння у ґрунті та дуже добре працює на твердих та кам’янистих ґрунтах. Велика відстань між рядами 34 см обмежує ризик засмічення. Протизасмічувальна заслінка автоматично закриває сошник.
Механічна сівалка PREMIA з сошниками Soffolk для економічного висіву

Контроль глибини висіву навіть на змішаних ґрунтах

Нижній упор, що регулюється обертовим важелем, визначає максимальну глибину висіву – це по-справжньому зручно для комбінованого висіву на змішаних ґрунтах. Це дає змогу витримувати короткі агротехнічні терміни та запобігає надто глибокому висіву на легких ґрунтах. Регульований тиск на зубці закривної борони дає чудові результати на всіх ґрунтах усіх типів – навіть за великого обсягу рослинних решток!
Механічні сівалки PREMIA з нижнім упором для контролю глибини висіву за будь-яких умов

Потужна і легка в регулюванні сівалка

Регулювання норми висіву за допомогою перемикача та мікрометричного гвинта: висока точність та рівномірність на ґрунтах усіх типів

Легкий безпосередній доступ для перевірки норми висіву

Швидкість потоку насіння на машині можна перевірити на полі, навіть коли вона не приєднана до трактора. Просто поверніть важіль для максимального доступу, щоб виконати калібрування або спорожнити бункер. Потім налаштуйте заслінку дозувального пристрою, повертаючи мікрометричний гвинт на потрібне значення. Перевірка потоку виконується дуже легко. Висівний брус нахиляється за допомогою паралелограма, залишаючи достатньо місця для посудини для збирання насіння.

Легко завантажувати та спорожняти – добре продуманий бункер

Бункер великого об'єму може вміщувати до 1450 л (з подовжувачем). Для полегшення завантаження бункер має широкий отвір, а кришка може відкриватися на 110°. Це справжня перевага при заповненні з ковша чи м'якого контейнера! Пневматичні пружини полегшують відкривання кришки – навіть на машинах шириною 4 м. Бункер сівалок PREMIA має V-подібне дно, щоб мінімізувати кількість залишкового насіння, забезпечити плавне переміщення насіння на висівні пристрої та повне спорожнення бункера. Стандартна ротаційна мішалка змішує зерно якомога обережніше. Стандартна коливальна мішалка працює з насінням з максимальною щадністю.
Сівалка PREMIA з широким отвором бункера 110° великого об'єму

Обладнання

Опційне обладнання, як-от загортачі сліду, мішалка для райграсу, вертикально складані маркери...

Механічна сівалка PREMIA 300 в роботі

Медіа