Смуговий обробіток ґрунту

Ця техніка розробляється, щоб відповідати викликам, з якими стикаються сучасні аграрії, які застосовують технології смугового обробітку. Ми пропонуємо провідні системи точного землеробства для підготовки ідеального посівного ложа незалежно від умов. Ви можете вибирати різноманітні добрива (тверді, рідкі, органічні) для реалізації найкращого плану підживлення.

Навісні знаряддя смугового обробітку ґрунту

Як елемент системи природоохоронного землеробства, технологія смугового обробітку зменшує ерозію, випаровування води та скорочує витрати на обробіток, зберігаючи при цьому потенціал урожайності ділянки. Познайомтеся з нашими навісними моделями.

Читати далі

  • STRIGER – силует

   STRIGER 100

   Зі STRIGER 100 ви маєте усі переваги смугового обробітку

  • 1205M_Sil.png

   GLADIATOR® 1205M

   Навісні моделі з робочою шириною від 10" до 40".

Причіпні знаряддя смугового обробітку

Причіпна система смугового обробітку ґрунту KUHN забезпечує ґрунтозахисний обробіток, точне підживлення та неперервне формування посівного ложа, що допомагає прогресивним аграріям мінімізувати виробничі витрати. Копіювання поверхні ґрунту дає змогу стійкам стабільно працювати на визначеній вами глибині. Доступні різні варіанти сухих та/або рідких добрив. Це не просто смуговий обробіток, це – точний менеджмент підживлення та посівного ложа.more than just strip-till, this is precision nutrient and seedbed management.

Читати далі

  • 1205PullType_withMontag_sil.png

   Gladiator 1210

   Причіпні моделі з робочою шириною від 20 до 40 дюймів.

Dealer finder map Ukraine