METRIS AUTOSPRAY – силует сільськогосподарської машини

100 га до обіду? Тепер це можливо з METRIS AUTOSPRAY!

Причіпний обприскувач METRIS AUTOSPRAY – це серце асортименту причіпних машин KUHN, що ідеально відповідає вимогам рослинницьких господарств. Маючи бак 3200 або 4100 л та штангу від 18 до 38 м, METRIS AUTOSPRAY задовольнить усі ваші потреби.

Знайдіть найближчого дилера

Обприскування саме у потрібний момент за допомогою високоефективної машини має важливе значення для отримання максимальної результативності застосовуваного продукту. Швидке застосування за допомогою простої і надійної машини – це запорука безпеки та ефективності. Завдяки оптимізованим налаштуванням обприскувач METRIS AUTOSPRAY повністю відповідатиме цим вимогам.

Тож тепер можна обробити 100 га до обіду! Обприскувачі METRIS AUTOSPRAY дають змогу діяти швидко, коли складаються найсприятливіші умови! Обприскувачі METRIS AUTOSPRAY забезпечують високу продуктивність роботи: гнучкість – 4 рівні підвіски, литий під тиском бак з поліетилену, який легше промивати, ергономічність роботи для максимального захисту при обприскуванні!

Якість – це ваш девіз: точність обприскувачів METRIS AUTOSPRAY – це тривалий та надійний захист вашого врожаю.

Усе потрібне вам обладнання обприскувача METRIS AUTOSPRAY – найсучасніше та найпередовіше.
METRIS AUTOSPRAY в роботі на полі

Ваші переваги

Компактний і надійний обприскувач!

Компактний обприскувач – у всіх відношеннях

Стійкий та маневрений обприскувач

Маючи довжину від точки зчеплення до осі 4,40 м та висоту 3,40 м (зі штангою 36 м), обприскувач METRIS 2 є надзвичайно компактною машиною.
Невелика довжина машини дає змогу легкого маневрування на розворотній смузі, це поліпшує точність обприскування та обмежує пошкодження рослин. Така конструкція також полегшує вихід на поле і роботу заднім ходом у кутах.

Форма бака спеціально розроблена для інтеграції штанги в загальні розміри, а також для обмеження загальної висоти при складанні штанги. Трисекційні штанги LEA3, RHA3S та RHA3 інтегровані в обриси машини та не контактують з кабіною трактора. Мала висота причіпного обприскувача METRIS 2 підвищує його стійкість під час транспортування, забезпечуючи комфорт та безпеку руху по дорозі.

Поліуретанова підвіска тягового бруса

Добра стійкість машини під час роботи має критичне значення для близькості штанги до цілі.
Стійкість машини є важливим чинником досягнення цієї мети. METRIS 2 має чотири рівні підвіски, а це дає змогу підтримувати стабільність машини та забезпечує ідеальний стан підвіски на дорозі й у полі.

Підвіска тягового бруса захищає трактор та водія від будь-яких рухів машини. Під час транспортування зі складеною штангою всі рухи поглинаються.
METRIS 2 – Поліуретанова підвіска тягового бруса

Поліуретанова підвіска осі

Вісь, оснащена підвіскою з поліуретановими амортизаторами, захищає машину від нерівностей поверхні на дорозі й у полі. Вісь з підвіскою означає довший термін служби машини!
Загальна стійкість машини під час роботи також дає змогу тримати штангу якомога ближче до цілі, «згладжуючи» нерівності поверхні. Стійкість штанги починається з доброї підвіски осі!

ПОЛІУРЕТАНОВА ПІДВІСКА: АМОРТИЗАЦІЯ І СТІЙКІСТЬ
Поліуретан використовується для забезпечення:
 • Швидкого поглинання удару, без будь-яких ефектів «відскоку». Поліуретан поглинає енергію, не віддаючи її назад!
 • Миттєве реагування на навантаження. Незалежно від того, повна машина чи порожня, поліуретанові подушки адаптують свою амортизаційну здатність, запобігаючи зниженню ефективності.
 • Вони мало змінюють свої розміри, а це – гарантія ідеальної стійкості машини. По одній поліуретановій подушці з кожного боку – гарантія стійкості обприскувача.
METRIS 2 Strathane axle suspension

Проста і розумна конструкція бака

Ефективна конструкція бака
Основний бак обприскувача METRIS 2 було розроблено так, щоб центр ваги розташовувався якомога нижче. Найбільша частина бака знаходиться всередині рами, забезпечуючи максимальну стійкість машини.
Низько розташований зливний отвір дозволяє спорожнювати бак незалежно від нахилу поля. Розташована поблизу зливного отвору, чотиривимірна система змішування гарантує однорідність обприскувального розчину без утворення піни протягом усього процесу обприскування.

Підтримання рівноваги
Центральне положення на осі 450-літрового промивального бака дає змогу METRIS 2 підтримувати рівновагу за будь-яких умов. Центр ваги машини знаходиться на центральній осі незалежно від рівня заповнення бака.
Обприскувач METRIS 2 також надзвичайно простий у використанні. Заповнення промивального бака? Рівень промивального бака? Усі операції виконуються з панелі керування.
Промивальний бак розташований по центру машини

Бак з поліетилену, литий під тиском

Конструкція литого під тиском поліефірного бака METRIS 2 – це по-справжньому флагманське рішення. Жодних компромісів щодо вартості матеріалів, усе – для максимальної стійкості та функціональності вашої машини.

РІВНА ПОВЕРХНЯ
Нові литі під тиском поліетиленові баки 3200 та 4100 літрів мають ідеально рівні поверхні – як усередині, так і зовні. Оскільки поверхня не пориста, будь-який активний продукт легко змивається, щоб полегшити очищення машини.
Ідеально продумана для запобігання утворенню відкладень, машина легко очищується за допомогою трьох ротаційних пристроїв. Незалежно від того, активується промивання бака з панелі керування чи з кабіни, воно відзначається простотою та ефективністю.

ПЕРЕГОРОДКА
Литий під тиском поліетиленовий бак має відбивні перегородки для стабілізації обприскувального розчину під час транспортування. Коливання рідини гасяться негайно – рівновага обприскувача не порушується.
Литий під тиском поліетиленовий бак – рівні поверхні та перегородки

Легка й міцна штанга

Легкі й довговічні алюмінієві штанги

Алюмінієві штанги: Легке та довговічне рішення

Штанги виготовлено з алюмінію, густина якого майже втричі менша за густину сталі, що робить конструкцію легкою та забезпечує захист компонентів обприскувача. Легкі штанги дають обприскувачу змогу працювати навіть на вологих ділянках.
Алюмінієві штанги відрізняються надзвичайною довговічністю. Абсолютно не чутливий до корозії та хімічного впливу, алюміній не потребує спеціального захисту та значно полегшує обслуговування обприскувача, забезпечуючи при цьому тривалий термін експлуатації.
KUHN використовує алюміній з 1986 року для виготовлення штанг довжиною понад 18 м, оскільки він має низку переваг.
 • Природна стійкість до корозії, що є вирішальним чинником при контакті із засобами захисту рослин та добривами.
 • Густина у 2,7 раза нижча, ніж у сталі: міцніша та легша штанга!

Підвіска EQUILIBRA

Підвіска EQUILIBRA з маятниковим механізмом забезпечує штанзі систему амортизації у трьох вимірах. Система підвіски EQUILIBRA дозволяє штанзі залишатися ідеально паралельною землі під час руху по нерівній поверхні. Штанга плавно рухається по поверхні та над рослинами без жодного зміщння!
На нерівностях маятниковий механізм дає достатню свободу руху, щоб підтримувати стійкість штанги незалежно від типу поверхні. Два амортизатори також поглинають та обмежують вертикальні рухи, щоб забезпечити ідеальне вирівнювання штанги, особливо на поворотах – навіть на високій швидкості.
Підвіска EQUILIBRA розроблена для інтенсивної роботи і включає в себе стандартну незалежну протиударну систему, що захищає штангу під час повороту та під час розгону/гальмування.
ПІДВІСКА EQUILIBRA 3D: ДЛЯ ІНТЕНСИВНОЇ РОБОТИ!
 • Стабільний рух маятника
 • Тяги для кругового руху
 • Амортизатори для усунення відскоків
 • Незалежні системи гасіння різких рухів з лівого та правого боків
 • Підпружинений автоматичний коректор нахилу
 • Блокування рами
Рама підвіски EQUILIBRA

Штанга LEA3

Міцна штанга LEA3 оснащена системою підвіски EQUILIBRA та розрахована на тривалу експлуатацію. Доступна шириною від 27 до 33 метрів, вона має безліч переваг:
 • КОМПАКТНЕ СКЛАДАННЯ ДЛЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ
  Штанга складається на три частини, що дає змогу інтегрувати її в габарити машини. Отже, пересуватися по дорозі простіше, швидше та безпечніше. На полі операції розкладання повністю синхронізовані – гарантія підтримання ідеальної рівноваги обприскувача.
 • НАЙСУЧАСНІША КОНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ТОЧНОГО ОБПРИСКУВАННЯ
  Конструкція штанги LEA3 спеціально розроблена для роботи з обладнанням точного обприскування. Штанга може оснащуватися системами обприскування CCE або MULTISPRAY і системами підвіски, а також форсунками з відстанню одна від одної 25 або 50 см. Обприскувальне обладнання захищене в усіх напрямках по всій довжині штанги завдяки її конструкції.
 • ВИГОТОВЛЕНО З АЛЮМІНІЮ
  Конструкція алюмінієвої штанги LEA3 відрізняється малою вагою, міцністю та стійкістю до корозії.
Штанга LEA3 також включає добре відомі переваги всієї лінійки:
 • Захист форсунок по всій ширині штанги
 • Тривимірний
Штанга LEA3 33 м

Штанга RHA3S/RHA3

Міцна штанга LEA3 оснащена системою підвіски EQUILIBRA та розрахована на тривалу експлуатацію. Доступна шириною від 30 до 38 метрів, вона має безліч переваг:
 • КОМПАКТНЕ СКЛАДАННЯ ДЛЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ
  Штанга складається на три частини, що дає змогу інтегрувати її в габарити машини. Пересуватися по дорозі простіше, швидше та безпечніше. На полі операції розкладання повністю синхронізовані – гарантія підтримання ідеальної рівноваги обприскувача.
 • НАЙСУЧАСНІША КОНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ТОЧНОГО ОБПРИСКУВАННЯ
  Конструкція штанги RHA3 спеціально розроблена для роботи з обладнанням точного обприскування. Штанга може оснащуватися контурами CCE або MULTISPRAY та системою BOOM ASSIST. Обприскувальне обладнання захищене в усіх напрямках по всій довжині штанги завдяки її конструкції.
 • ВИГОТОВЛЕНО З АЛЮМІНІЮ
  Конструкція алюмінієвої штанги RHA3 відрізняється малою вагою, міцністю та стійкістю до корозії.
Штанга RHA3 також включає добре відомі переваги всієї лінійки:
 • Захист форсунок по всій ширині штанги
 • Тривимірний захист
 • Фільтри на кожній секції
 • Тримачі фосунок Quadrijet
Штанга RHA3 36 м

Система BOOM ASSIST

Система BOOM ASSIST підтримує правильне положення штанги незалежно від топології поля, автоматично регулюючи висоту, нахил (SLANT) та незалежні параметри змінної геометрії (TOTAL/TOTAL PRO). Підтримання ідеальної висоти штанги оптимізує обприскування, зокрема, зменшуючи втрати внаслідок вітрового знесення й випаровування.
Використовуючи ультразвукові датчики, система BOOM ASSIST утримує штангу на правильній висоті над ціллю незалежно від умов: вдень і вночі, за ясної погоди чи в тумані, на рослинах чи відкритому ґрунті. Запатентований гібридний режим дає системі змогу постійно аналізувати висоту рослин для адаптації руху штанги.
Отже, не потрібно турбуватися – обприскувач керує штангою автоматично.
METRIS 2 з системою TOTAL PRO BOOM ASSIST

Обприскування високого рівня точності

Електричний тримач форсунки CCE

CCE, неперервна циркуляція – електрична

Ваші поля мають дуже різні форми та розміри? Система CCE здатна пристосовуватися до будь-якої ситуації
Щоб обмежити перекриття на кінцях поля, важливо розуміти, що чим більше секцій у вас на машині, тим більше ви можете зменшити перекриття.
Тож KUHN, звичайно, пропонує системи з індивідуальним відключенням форсунок для оптимізації покриття.
CCE, неперервна циркуляція з електричним керуванням, дозволяє незалежно керувати кожною форсункою за сигналами GPS. Таким чином форсунки керуються з ювелірною точністю, щоб максимально обмежити перекриття.
CCE також використовує добре відомі переваги пневматичної неперервної циркуляції:
 • Миттєве заповнення штанги розчином
 • Миттєве відкривання та закривання системи обприскування для максимальної ефективності керування секцією
 • Розводиться увесь об'єм = 0 мертвого об’єму в обприскувачі

Система MULTISPRAY

Розмір крапель, що утворюються форсунками, є найважливішим моментом для забезпечення належної якості обприскування.
У більшості обприскувачів чим більша швидкість руху, тим вищий тиск обприскування. Однак якщо форсунку не змінити, розмір краплі зменшується, що збільшує небезпеку знесення.
Завдяки точній системі MULTISPRAY від KUHN ви можете автоматично змінювати форсунку відповідно до швидкості руху машини, щоб забезпечити оптимальну якість обприскування. Система MULTISPRAY постійно обчислює, яка форсунка або поєднання форсунок найкраще підходять для умов з огляду на бажану дозу та швидкусть руху.

Щоб уповні використовувати потенціал точності, 2 форсунки можна активувати окремо. Це – гарантія якісного обприскування!
Система MULTISPRAY передбачає циркуляцію CCE в стандартній комплектації відключенням форсунок одна за одною.
Для забезпечення найвищої точності обприскування розмір крапель контролюється.
Система MULTISPRAY QUATTRO

Система AUTOSPRAY

Під час обприскування керування розміром крапель має важливе значення для гарантії успішного застосування.
Досягнення вищої продуктивності вимагає вищої швидкості руху, яка може поставити під загрозу належну стабільну якість обприскування. Також слід зважати на погодні умови і той факт, що вони можуть змінюватися під час обприскування.
Для збереження відмінної якості протягом усього циклу обприскування KUHN представив систему AUTOSPRAY.

У ній застосовується технологія PWM (модуляція ширини імпульсів), яка дозволяє системі точного обприскування AUTOSPRAY керувати розміром крапель. Час відкривання форсунки змінюється за допомогою мікропульсації для підтримання постійного тиску незалежно від дози обприскування. Підтримуючи постійний розмір крапель незалежно від швидкості, система AUTOSPRAY дає користувачам можливість працювати у ширшому діапазон швидкостей. Продуктивність зростає, не позначаючись негативно на якості обприскування.

А з терміналом ISOBUS виконувати обприскування надзвичайно просто. Керування розміром крапель можна активувати або деактивувати простим натисканням на опцію
Система AUTOSPRAY

Система RINS ASSIST

E-SET оснащений системою автоматичного промивання RINS ASSIST, а також іншими чудовими функціями.

Під час процесу промивання система RINS ASSIST автоматизує послідовність промивання на основі кількості продукту, що залишився в машині. Система забезпечує 1 % розведення залишків у баку.

З кабіни потрібна єдина дія – вказати тип промивання (тільки штанга або вся машина), а потім дотримуватися процедури промивання. Під час промивання машини система RINS ASSIST точно контролює рівень у баку, щоб налаштувати найкращий сценарій промивання та досягнути ступеня розведення 1 %. Потім система послідовно промиє впускний контур, бак через обертові шайби, зворотні контури керування і циркуляції, а після цього штангу.
На обприскувачі METRIS 2 з системою ISOBUS термінал безпосередньо відображає хід операцій, і ви можете точно бачити, звідки надходить і куди передається вода.
Операція промивання не потребує зусиль – до ступеня розведення 1 %. Після цього обприскувач готовий до нового обприскування з іншим розчином, щойно він залишить поле.
Екран термінала CCI1200 під час промивання

Система TRACK ASSIST

З віссю TRACK ASSIST обприскувач залишається на слідах трактора на розворотній смузі або на криволінійних ділянках шляху на полі. Це захищає і зберігає рослини.

Вісь TRACK ASSIST обприскувача METRIS 2 забезпечує ідеальне копіювання колесами обприскувача сліду трактора. Вона точно реагує на отримувану інформацію про швидкість. Датчики осі в задній частині машини вбудовані в конструкцію обприскувача – тож рослини не завадять надходженню інформації. Спереду на тракторі розташований гіроскопічний датчик. Він дає змогу зчитувати траєкторію трактора, за якою рухається обприскувач.

Поєднання з керуванням секціями за GPS дозволяє осі автоматично вирівнюватися під час руху заднім ходом: жодні дії оператора не потрібні!
Копіювання сліду TRACK ASSIST

Обладнання

Доступно багато опційного обладнання, здатного забезпечити комфортність роботи та задовольнити усі вимоги.

METRIS 2 на картоплі

Медіа