RMS – силует

Виняткова машина для великих рослинницьких господарств

Мульчувач RMS 820, що має робочу ширину 8,20 м, ідеально підходить для інтенсивної роботи у великих господарствах. Підходить для агрегатування з потужними тракторами до 450 к. с.

Знайдіть найближчого дилера

Подрібнення рослинних решток має велике значення в багатьох відношеннях. Чимало сільськогосподарських культур, як-от пшениця твердих сортів, тритикале, овес, жито, кукурудза та сорго, можуть бути забруднені мікотоксинами. Мульчування – це також спосіб знищення середовищ існування, сприятливих для розмноження шкідників та хвороб у період між посівами. І нарешті, подрібнюючи залишки попереднього врожаю, ми створюємо добрі умови для зростання наступної культури, оскільки нерозкладена стерня може перешкоджати рівномірності проростання і, отже, росту вашого наступного врожаю. Мульчування також забезпечує переваги як екологічна альтернатива хімічному руйнуванню рослинного покриву чи проміжних культур.
RMS в роботі

Ваші переваги

Скористайтеся знайомими перевагами мульчувачів KUHN

Польовий мульчувач RMS 820 сконструйований для інтенсивної роботи

Машина, сконструйована для великих навантажень

Мульчувач RMS 820 – ідеальна машина для інтенсивного використання на великих площах та під великими навантаженнями. Крім того, ви можете покластися на відомі рішення KUHN, як-от ротор великого діаметра зі спіральним
розташуванням робочих органів та їх високою швидкістю для найвищої якості мульчування. Висота мульчування керується
чотирма поворотними колесами.

Надійна машина для великих площ

Зварне шасі високої міцності польового мульчувача RMS 820

Зварне шасі високої міцності

Зварне шасі складається з чотирьох балок, що забезпечують високу жорсткість конструкції: одна спереду, одна згори та дві знизу. Крім того, конструктивні елементи мають велику товщину, а також машина додатково оснащена обшивкою з листового металу, що кріпиться до шасі за допомогою болтів.

Оптимальна передача потужності

Завдяки подвійному приводу поліпшено передачу потужності на компоненти. Ротор приводять в рух з обох боків по шість високопродуктивних ременів SPBX з автоматичним натягом.
Добрий розподіл потужності на приводні компоненти польового мульчувача RMS 820

Інноваційне транспортне рішення

Польовий мульчувач RMS 820 – Практичне та безпечне транспортування

Практичне та безпечне транспортування

Для машини такого великого розміру необхідно було розробити інноваційне рішення для полегшення транспортування. На мульчувачі RMS 820 гідравлічна транспортна система та гідравлічний тяговий брус оснащені циліндрами подвійної дії з дистанційно керованими клапанами. І безпечно, і практично!
Польовий мульчувач RMS 820 в роботі на кукурудзяному полі (подрібнення)

Медіа