RM – силует

Висока якість та інтенсивність мульчування

Нескладані моделі подрібнювачів RM, доступні з робочою шириною від 2,36 до 4,01 м, призначені для роботи з тракторами потужністю до 200 к. с. Складані моделі подрібнювачів RM R мають робочу ширину від 4,80 до 6,10 м, призначені для роботи з тракторами потужністю до 350 к. с.

Знайдіть найближчого дилера

І цільні, і складані або складні моделі мульчувачів RM призначені для подрібнення рослинних решток, як-от стерня зернових культур, стебло кукурудзи й соняшнику, а також для опорядження пасовищ та лук. В основному їх використовують аграрії-рослинники, кооперативи та підрядники. При проектуванні ротора ми враховували три важливі критерії: великий діаметр, велике перекриття знарядь та їх високу лінійну швидкість. Спіральне розташування робочих органів поліпшує якість підбирання рослинних решток із землі, забезпечуючи їх точне різання та рівномірний розподіл по поверхні ґрунту.
РМ в роботі

Ваші переваги

Три критерії: бездоганна якість мульчування

Три великі секційні штанги мульчувача RM 320 витримують найскладніші умови роботи.

Три великі секції штанги забезпечують довговічність у найскладніших робочих умовах

Мульчувачі RM за багато років встигли довести свою ефективність, що досягається завдяки винятково міцному корпусу. Секрет успіху: конструкція складається з трьох великих секційних штанг, які витримують найскладніші умови роботи. Для кращого захисту від каміння всі моделі мульчувачів RM оснащені прокладкою з листового металу товщиною 4 мм на болтовому кріпленні.

Виберіть робочі органи, що найкраще відповідають вашим потребам

Ви можете вибрати між двома типами робочих органів відповідно до своїх потреб. Y-подібні ножі з транспортером для стерні призначені для подрібнення всіх видів рослинних решток та прискорення їх розкладання Вони забезпечують ефективне підбирання решток з поверхні ґрунту до камери подрібнення. Використовуйте довгі ціпові ножі для подрібнення трави, стебла кукурудзи та соняшнику, щоб забезпечити різання найтвердіших рослинних решток.
Y-подібні ножі мульчувача RM 610 для подрібнення решток усіх видів

Контролюйте висоту мульчування

Робочу висоту можна встановити за допомогою поворотних коліс, що регулюються по вертикалі та горизонталі, або за допомогою копіювального колеса для перелогів і лук.
Для забезпечення кращого копіювання поверхні ґрунту верхня тяга перебуває у плаваючому положенні.
Поворотні колеса для керування висотою мульчування на мульчувачах серії RM

Цільна версія для підвищення комфорту у складних умовах

Подвійний привод на мульчувачах RM 320 і RM 400, адаптований до високої потужності

Силова передача для високої потужності

Привод з обох боків ротора у моделей RM 320 та RM 400 з робочою шириною 3,23 та 4,01 м забезпечує кращу передачу потужності. Вимога до потужності становить 90–130 к. с.

Легка заміна робочих органів

Задній кожух можна підняти вручну для легшого доступу до ротора. Це полегшує заміну інструментів.
Задній кожух мульчувача RM 320 піднімається вручну для забезпечення кращого доступу до ротора та заміни робочих органів.

Гідравлічна транспортна система підвищує комфортність руху по дорогах

Для мульчувача RM 400 доступна гідравлічна поздовжня транспортна система. У жодному разі ширина машини не перевищує ширини трактора, а її транспортування є безпечним та безпроблемним.
Гідравлічна поздовжня транспортна система мульчувача RM 400: комфорт і безпека

Складана версія для більшої продуктивності

Тримальна рама складаних мульчувачів RM R виготовлена з великих профільованих балок, які забезпечують жорсткість та стійкість до механічних навантажень

Висока стійкість до навантаження

Тримальна рама виготовлена з великих профільованих балок, які забезпечують знаряддю жорсткість та стійкість до механічних навантажень. Крім того, кожен з двох подрібнювальних блоків з'єднаний з шарніром із втулкою та зафіксований штифтом від обертання для запобігання зношуванню.

Транспортування без стресів

Два подрібнювальні блоки розкладаються/складаються та блокуються за допомогою гідравліки, що гарантує безпечність транспортування. Освітлювальні та попереджувальні знаки входять до стандартної комплектації машини.
Повну безпечність транспортування мульчувача RM 610 забезпечує гідравлічна система складання

Ефективне керування центральною смугою

Для того, щоб мінімізувати смуги, що залишаються по центру машини, було оптимізовано всмоктування у цій зоні. Рештки надходять до одного з подрібнювальних блоків, який у центральній частині має більшу кількість робочих органів. Також встановлено розділювач. Опція: спереду між двома подрібнювальними блоками можна встановити різальний диск з гідравлічним приводом, що повністю усуває проблему смуги решток у проміжних зонах.
Розділювач мульчувача RM 610 – оптимальна подача рослинної біомаси

Мульчувач RM 610 в роботі на рештках кукурудзи

Медіа