Юридична інформація

Офіційне повідомлення

До Групи КУН входять KUHN SAS, її дочірні та партнерські компанії, кожна з яких є незалежною юридичною особою.

 

Інтелектуальна власність

Група КУН залишає за собою всі права на використані тексти, зображення, логотипи, анімацію, відео, звуки та графіку, а також їх розміщення в мережі Інтернеті.

Вони захищені авторським правом та суміжними правами і не можуть бути використані, скопійовані, перероблені чи розповсюджені третіми особами у комерційних цілях.

Крім випадків, коли Групою КУН зазначено інакше, знаки для товарів та послуг, торгові марки, комерційні найменування, зареєстровані об’єкти інтелектуальної власності, документи і символіка є захищеними і не можуть бути використані без належного письмового дозволу Групи КУН, незалежно від того чи таке використання здійснюється в рекламних цілях, чи як розповсюдження інформації, що міститься на веб-сайті, за винятком випадків.

Сільськогосподарська техніка та обладнання можуть бути захищені щонайменше одним патентом та/або зареєстрованим промисловим зразком. Використані на веб-сайті торгові марки (знаки для товарів та послуг) можуть бути зареєстровані в одній або декількох країнах.

 

Користування веб-сайтом

Інтернет-сторінки Групи КУН складено з надзвичайною ретельністю. Група КУН не несе відповідальності за правильність та точність інформації, поданої на її Інтернет-сторінках. Група КУН жодним чином не несе відповідальності за шкоду, завдану прямим або непрямим використанням її веб-сайту, якщо це не є результатом грубої недбалості з боку Групи КУН.

Всі посилання на веб-сайті Групи КУН на інших постачальників послуг призначені лише для допомоги користувачам. Однак, в жодному разі Група КУН не несе відповідальності за зміст таких посилань. Наявність посилань на веб-сайт третіх сторін не слід розглядати як рекомендацію чи схвалення цього веб-сайту, чи інформації, товарів і послуг, що пропонуються на таких веб-сайтах. Перехід за такими посиланнями здійснюється користувачем на його власну відповідальність.

При використанні веб-сайту не виникає жодних договірних чи інших відносин між Групою КУН та користувачем. Група КУН залишає за собою право будь-коли змінювати зміст і формат своїх веб-сайтів.

Якщо веб-сайт пропонує користувачу надати Групі КУН персональні дані, таке надання здійснюється лише за його згоди. Така інформація обробляється конфіденційно та відповідно до положень законодавства про захист персональних даних.

 

Застосовне право

Застосовним правом є англійське право. Якщо сторони не зможуть вирішити спір у дружньому порядку, спір розглядатиметься виключно судами Лондону, крім випадків, коли законодавство встановлює сприятливіші умови для Користувача.